ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن برای آقایان+ عکس

18:06 - 1401/02/17
یکی از بهترین و مهم ترین استایل ها برای آقایان کت و شلوار است. معمولا اقایان تمایل دارند کت و شلوار های تیره بپوشند اما انتخاب رنگ روشن برای این استایل می تواند بسیار جذاب باشد . اما باید یکسری نکات را در انتخاب این رنگ ها دقت کنیم.
ترفند-عالی-برای-استفاده-کت-شلوار-

ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن  برای آقایان+ عکس12

کت و شلوار یکی از البسه هایی می باشد که انتخاب آن توسط آقایان به سختی صورت می‌گیرد. جنس پارچه یکی از معیار های مهم برای انتخاب یک کت و شلوار مناسب برای مردان می باشد.راهنمای انتخاب کت و شلوار را ببینید.

راهنمای انتخاب کت و شلوار

در اینجا نکاتی در مورد پوشیدن کت و شلوارهای رنگ روشن بهاری برای شما بیان می کنیم.کت و شلوار و تی شرت از DKNY کت و شلوار کتان غیر رسمی تمامی کت های کتان، شانه هایبزرگ و پهن ندارند.لباس های شیک و زیبایی نیز برای میهمانی های معمولی طراحی می شود.می توانید کت شلواری مانند این مدل خاکستری روشن- بدون آستر- را به همراه یک تی شرت یقه هفت سفیدرنگ، برای موقعیت های معمولی و غیررسمی تر بپوشید.

ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن  برای آقایان+ عکس11خرید کت و شلوار

کت و شلوار و پیراهن از جیل ساندر، کراوات از دونهیل.مدرن و شیک پوشیدن کت و شلوار نیلی رنگ معمولا چندان جالب به نظر نمی رسد؛ اما زمانی که رنگکت شلوار آبی فوق العاده کم رنگ باشد، از پارچه نخی خوب، نرم و سبک تهیه شده باشد و برشآن تنگ و مناسب باشد، می تواند به یک مدل عالی بهاری تبدیل بشود.یک پیراهن سفید موجدار و کراوات مشکی برای زیر این کت و شلوار بسیار خوب است.

ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن  برای آقایان+ عکس19کت و شلوار دامادی

رنگ مناسب و راهنمای انتخاب کت و شلوار مردانه

کت و شلوار، پیراهن و کراوات از مایکل باستینگیره کراوات از شرکت تیفانی.کفش از رالف لورن کت و شلوار کتانی شیک و زیبا یک کت شلوار کتان شیک، ظریف و زیبا بایدخصوصیات و کیفیت یک مدل فلانل(نوعی پارچه پشمی) خاکستری عالی را داشته باشد: شانه هایی با برش بلند، کت تنگ،و شلوار که اندکی باریک شونده و مخروطی شکل است.

ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن  برای آقایان+ عکس7راهنمای خرید کت و شلوار

این کت و شلوار را با یک پیراهن سفید، کراوات خاکستری و گیره کراوات نقره ای امتحان کنید.می توانید با این مجموعه یک کفش اسپرت سفید رنگ بپوشید. کت و شلوار از دلچه و گابانا.پیراهن از John Varvatos.راه راه های باریک بهاری کت و شلوارهایی با راه راه های باریک رایج و مرسوم، بیشتر برای پوشیدن درماه های گرم است.اما یک مدل کم وزن تر و سبکتر از پارچه نخی با راه های قهوه ای روشن و سفید- نهپارچه راه راه نخی ضخیم- می تواند جانشین آن در فصل بهار باشد. این کت و شلوار را برای ملاقات کاری یا میهمانی، با رنگهای خنثی مانند یک پیراهن و کراوات خاکستری روشنجفت کنید.

چینو(نوعی پارچه نخی ) تنها به این دلیل که قصد دارید لباس زیبایی برای فصل بهار بپوشید، به این معنینیست که از سر تا پا رنگ روشن بپوشید.می توانید یک کت و شلوار دوخته چینو با یک پیراهن درشت بافت نخی راه راه تیره و یک کراوات آبی براق بپوشید.

ترفند عالی برای استفاده از کت و شلوار رنگ روشن  برای آقایان+ عکس2کت و شلوار

راهنمای خرید کت و شلوار

برای دوخت کت شلوار های رنگ روشن مردانه از پارچه های طرح دار یا ساده استفاده می شود و اگر شما از آن دسته از آقایانی هستید که تمایل دارید ظاهری آراسته و رسمی داشته باشید بهتر است کت شلوارهای ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید. کت و شلوار های طرح دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند ولی این طرح ها رسمی نمی باشند و بهتر است در صورت امکان از پوشیدن آن ها در مهمانی ها و مجالس بزرگ خودداری کنید.

کت شلوار های رنگ روشن نظیر کت شلوار کرم و سفید و طوسی روشن و قهوه ای روشن و بژ از انواع رنگ های پرطرفدار و محبوب می باشند و شما می توانید با پوشیدن این رنگ ها استایلی متفاوت و خاص تری داشته باشید.