جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس

13:52 - 1401/02/16
جدیدترین و شیک ترین مدل های مانتو تابستانی از مدلهای خاص را به نمایش گذاشته ایم با ما همراه باشید .

با گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان بهتر است که به سراغ مدل مانتو تابستانی و خنک برویم مدل مانتو تابستانه را ببینید

مانتو تابستانه

طراحان مد تلاش می‌کنند تا لباسی که طراحی می‌کنند تابعی از زیبایی و دل انگیزی باشد، آنها باید در نظرداشته باشند که هر نوع لباسی چه مخاطبی دارد و همچنین در چه موقعیتی پوشیده می‌شود.در این بخش از مدل مانتو مدلهای مانتو تابستانی ۲۰۱۶ را برای شما عزیزان آماده کردیم.

مانتو های این فصل در انواع طرح های مختلف دوخته و به بازار عرضه می شود،که شما باید متناسب با بودجه و نوع استفاده خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. همواره توجه داشته باشید در این فصل از لباس های زخیم و رنگ های تیره استفاده نکنید.

جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس20

مانتو تابستانه

جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس9

مدل مانتو تابستانی اسپرت

مدل اسپرت مناسب استفاده دانشجویان و بیرون رفتن های ساده است. طراحی و دوخت این لباس فوق العاده ساده ولی شیک است که اغلب به صورت جلو بسته دوخته می شوند.مدل مانتو تابستانی اسپرت یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل های مانتو در بین دختران جوان است. برای خرید مانتو تابستانه رنگ، جنس و دست و پا گیر نبودن از مهم ترین عوامل برای انتخاب آن است. معمولا جنس این نوع لباس را از نوعی انتخاب می کنند که خنک باشد و موجب تعرق کمتری در فصل گرم سال شود. استفاده از رنگ های تیره و پارچه های ضخیم اصلا کار عاقلانه ای نیست.

جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس15

مدل خاص

جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس16

مدل خاص

مدل مانتو تابستانی اسپرت دخترانه، زنانه، کوتاه، جلوباز، چهارخانه و برای افراد چاق از نمونه ها و مدل های پرفروش و رایج این مدل مانتو است. شما باید با توجه به نیاز نوع اندام و قد خود یکی از آن ها در این فصل گرم انتخاب کنید و بپوشید.

جدیدترین مدل مانتو تابستانی اسپرت

به طور کلی مانتو در بین بانوان لباسی پرکاربرد است که هر خانمی با در نظر گرفتن نوع مراسم و فضای که می خواهد در آن حضور داشته باشد یکی از انواع آن را خریداری می کند. در فصل تابستان به دلیل این که هوا بسیار گرم و طلقت فرسا می شود باید معیار خود را برای انتخاب و خرید مدلهای مانتو تابستانی راحتی و خنکی ما باشد. در ادامه شما را با انواع آن آشنا می کنیم.

جذاب ترین و شیک ترین مدل مانتوهای خنک تابستانه + عکس4

مدل خاص

مدل مانتو تابستانی اسپرت دخترانه

خیلی از دختران خانم ها به دنبال داشتن استایل های غیررسمی هستند و به دنبال مانتوی ساده با طراحی خاص و دوخت شیک هستند. این دختران جوانان قصد دارند این لباس را در محیط های مانند دانشگاه بپوشند تا بدون اینکه دست و پا گیر باشد بتوانند به کارهای روزانه خود برسند.

به این دسته از افراد مدل مانتو تابستانی دخترانه اسپرت جدید و کوتاه را پیشنهاد می کنیم. معمولا به این مدل، مانتو دانشجویی می گویند. در ضمن برای مشاهده و خرید جدیدترین مدل مانتو تابستانی اسپرت دخترانه در اینستاگرام و با مراجعه به مزون آنلاین دریمیس مرکز خرید و فروش مانتو تهیه نمایید.

مدل مانتو تابستانه اسپرت کوتاه

بدون شک انتخاب لباس با توجه به فرم اندام تان موجب جذاب تر نشان دادن شما و شیک تر نمایش دادن لباس تان می شود. معمولا خانم های کوتاه باید از این مدل استفاده کنند و بهتر است طرح دار باشد زیرا مدل های تک رنگ توجه را به سمت پاها می برد. این نوع در بین دختران جوان از مدل مانتوهای تابستانی اسپرت پرفروش است.