ادعای ناراحت کننده و عجیب علیرضا نیکبخت واحدی+ عکس

19:30 - 1401/02/09
بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال ادعای عجیبی را مطرح کرد ولی به نظر می رسد این ادعا درست نیست.

ادعای ناراحت کننده و عجیب علیرضا نیکبخت واحدی+ عکس13

علیرضا نیکبخت واحدی که در یک برنامه مربوط به شبکه نمایش خانگی شرکت کرده بود، در بخشی از صحبتهایش مدعی شد که در زمان حضورش در پرسپولیس، در دیدار قبل دربی که بازی با سایپا بود ، از زمین اخراج شد و طبیعتا امکان حضور در دربی را نداشت اما در آن زمان برنامه بازیها تغییر داده شد تا علی نیکبخت محرومیتش را در دیداری به جز دربی پشت سر بگذارند و مشکلی برای بازی جلوی تیم سابقش نداشته باشد.

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس در حالی چنین ادعایی را مطرح کرده که گویا چنین چیزی صحت ندارد. نیکبخت سه فصل در لیگ های ششم ، هفتم و هشتم عضو پرسپولیس بود که در این سه فصل دوبار کلا کارت قرمز گرفت. یک بار در جام حذفی مقابل پاس همدان در همدان که آن بازی را پرسپولیس سه برصفر باخت و از جام کنار رفت

یک بار هم در هفته بیست و چهارم لیگ هشتم مقابل پیام مشهد از داور کارت قرمز دریافت کرد و بازی هفته بعد مقابل پگاه گیلان را از دست داد. وقتی به ترتیب بازی های دور رفت و برگشت لیگ هشتم نگاه می کنیم متوجه می شویم که هیچ دیداری جابجا نشده است و ادعای نیکبخت صحت ندارد.علیرضا که دوران بازی اش بسیار محبوب و روی بورس بود و همین حالا هم جزو چهره های مطرح فوتبال ایران به حساب می آید ، بیشتر به خاطر هواداران استقلال و خوشحالی آن ها این صحبت ها را مطرح کرده است.