خبر جدید و بد درباره محمد کاسبی + عکس

13:05 - 1401/02/09
محمد کاسبی، بازیگر "خوش رکاب" و هنرمند مطرح کشورمان که اواخر سال 1400 تحت عمل جراحی قرار گرفت، به دنبال نارسایی قلبی بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

محمد کاسبی، بازیگر "خوش رکاب" و هنرمند مطرح کشورمان که اواخر سال 1400 تحت عمل جراحی قرار گرفت، به دنبال نارسایی قلبی بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

خبر جدید و بد درباره محمد کاسبی + عکس7

این خبر را یلدا کاسبی در اختیار خبرنگار تسنیم قرار داد و گفت: بعد از جراحی، قلب پدرم را خطرات احتمالی تهدید می‌کند و باید تحت درمان ویژه قرار می‌گرفت. به همین خاطر به بیمارستان آمدیم و ایشان در سی‌سی‌یو تحت مراقبت‌اند.

او تاکید کرد که پزشکان گفته‌اند ان‌شاالله در چند روز آینده خطر رفع خواهد شد و دوباره سلامتی کامل برخواهد گشت‌. از مردم عزیز می‌خواهیم مثل همیشه که به خانواده ما لطف داشته‌اند دعا کنند این خطرات برطرف خواهد شد.

این هنرمند پیشکسوت دیروز چهارشنبه، هفتم اردیبهشت ماه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری شد.

محمد کاسبی فیلمنامه نویس، کارگردان و بازیگر قدیمی عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل عارضه حاد قلبی 23 اسفندماه 1400 در بیمارستان قلب شهید رجایی جراحی شد.

فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر به‌دنبال عارضه قلبی 26 دی‌ماه امسال در بیمارستان عرفان سعادت‌آباد بستری شده بود و پس از گذراندن سه هفته در بیمارستان قلب شهید رجایی، بالاخره روز گذشته جراحی شد.

عمل جراحی پیوند دریچه آئورت به‌روش تاوی توسط جراحان متخصص آقایان سیف‌الله عبدی و عطاء فیروزی انجام شد.

به‌گفته دختر کاسبی این جراحی بسیار پرخطربود و با عنایت خدا و تلاش پزشکان به‌خوبی صورت گرفت و نتیجه آن تا 72 ساعت آینده مشخص خواهد شد.

خانواده این هنرمند پیشکسوت، از ریاست و کادر درمان بیمارستان تشکر کرده از مردم عزیز ایران خواست همچنان دعای خیر خود را از این هنرمند مردمی دریغ نکنند.

در زمان حاضر محمد کاسبی در بخش آی‌سی‌یو بستری است تا وضعیت او به حالت پایداری برسد.

یکی از نکات دیگری که کنار پیشنهاد دو سریال «خوش‌رکاب» و سری جدید «سه در چهار» به او شده است، این بار نام «آزادی مشروط» مسعود ده‌نمکی هم به گوش می‌رسد، مجموعه‌ای که قرار است در ایام تعطیلات نوروز توسط مسعود ده‌نمکی کلید بخورد.

تاکنون نام‌های آشنایی همچون بهنوش بختیاری، پوراندخت مهیمن، هلیا امامی، شهاب عباسی، عباس محبی، کاوه سماک‌باشی، محمدرضا رهبری، منوچهر آذری، افشین سنگ‌چاپ، مهران رجبی و علیرضا استادی به‌عنوان بازیگران این سریال معرفی شده‌اند.

یکی از آن بازیگرانی که قرار بوده جزو نقش‌های اصلی این سریال تلویزیونی باشد، محمد کاسبی است، امیدواریم محمد کاسبی با بازیابی صحت و سلامت خود، در این سریال و دو مجموعه دیگری که به او پیشنهاد کار شده حضور داشته باشد و دوباره او را در پرده سینما و قاب سیما ببینیم.

متأسفانه مرحوم علی سلیمانی را اجل مهلت نداد در این سریال حضور داشته باشد و به‌گفته مسعود ده‌نمکی این نقش به علیرضا استادی واگذار شده است.

پیش از این یکی از نکات جالب، چراغِ سبزی بود که علی شاه‌حاتمی کارگردان سریال «خوش‌رکاب» در جریان اکران فیلم پسرش در جشنواره فیلم فجر روشن کرد. او در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از ساخته‌شدن سری جدید این سریال خبر داد و گفت: ما فصل سوم «خوش‌رکاب» را نوشتیم و تقدیم سیمافیلم کردیم، قرار است با آقای کاسبی کار کنیم، این دیگر بستگی به دوستان‌مان در سازمان صداوسیما دارد که بخواهند قسمت سوم را بسازند یا نسازند.

یلدا کاسبی به خبرنگار تسنیم گفته بود: مجید صالحی در ملاقات با پدرم خبر داد که قرار است سری جدید سریال «سه در چهار» را بسازد و محمد کاسبی و مهران رجبی همچون سری قبل، بازیگران نقش اصلی این سریال‌اند. پدرم ابراز امیدواری کرده است پس از بهبودی حالش بتواند در صورت ساخت سری جدید «خوش‌رکاب» و فصل جدید «سه در چهار» ایفای نقش کند.