متولدین کدوم ماه درک و همدلی شون با شما بیشتره؟

16:31 - 1401/01/21
بعضی از افراد در درک کردن و همدلی مهارت بالایی دارند و همیشه میتوانند راهنمایی خوبی باشند، اما عده ای دیگر اینگونه نیستند و در اینجور مواقع خوب عمل نمی کنند.

تفاوت میزان درک و همدلی در متولدین ماه های مختلف

بعضی از افراد هستند که به طور کل همدلی و درک بیشتری دارند و به خاطر همین؛ شما دوست دارید زمان بیشتری را در کنار آن ها باشید، زیرا احساس درک شدن به هر کسی حس خوبی می دهد. در این قسمت قصد داریم در مورد همدلی و درک متولدین ماه های مختلف با شما صحبت کنیم و بگوییم که افراد کدام ماه به ترتیب درک و همدلی بیشتری دارند.

اسفند

اسفند ماهی ها در درک و همدلی نفر اول هستند. آن ها خیلی خوب دیگران را می فهمند و با مشکلات آن ها همزاد پنداری می کنند. می‌دانند که چگونه باید خودشان را جای دیگران قرار دهند و به خاطر همین؛ اعضای خانواده معمولاً به اسفند ماهی ها تکیه می کنند و هنگام سختی و مشکل، پناه خوبی برای دیگر اعضای خانواده می باشند و معمولاً همه با آن ها درد و دل می کنند.

متولدین کدوم ماه درک و همدلی شون با شما بیشتره؟4

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد با درکی هستند و زمانی که می‌ خواهید با کسی درد و دل کنید، احتمالاً به سراغ آن ها می‌ روید. آنها سمبل درک متقابل می باشند. از لحاظ حسی و عاطفی کامل شما را می‌ فهمند و شنوای خوبی برای حرف هایتان هستند و همیشه راهکار های خوبی ارائه می دهند و می توانند تسکین خوب برای دردهای تان باشند.

شهریور

شهریور ماهی ها ایده آل گرا هستند. همیشه حال خوب را بین خودشان و دیگران ایجاد می‌ کنند. آن ها هرگز هنگام گوش دادن به حرف های شما حال تان را خراب نمی کنند و در صورت نیاز سکوت می‌ کنند. سعی می‌ کنند نشان دهند که شما را درک کرده اند و در این موضوع واقعاً موفق عمل می‌ کنند و عمیقاً حال شما را می فهمند‌.

آبان

آبان ماهی ها افراد با درک و با شعوری هستند. حساسیت زیادی نسبت به مسائل مختلف نشان می‌ دهند. اگر بدانند که شما مشکل دارید، حتما گوش شنوایی برایتان دارند. به خاطر این که خودشان احساسی هستند، در نتیجه احساسات شما را نیز خوب درک می‌ کنند و هر کاری انجام می‌ دهند تا دوباره شما را شاد ببینند.

متولدین کدوم ماه درک و همدلی شون با شما بیشتره؟8

بهمن

بله! شاید تعجب کنید اما بهمن ماهی ها هم درک و همدلی بالایی دارند. نگرانی‌ های شما را میفهمند و زمانی که مضطرب هستید، به سراغ تان می آیند، آرام تان می‌ کنند و سعی می‌ کنند که با همدلی حال تان را خوب کنند. در واقع رفیق روز های سخت محسوب می شوند.

خرداد

خرداد ماهی ها یک همدرد واقعی هستند. همیشه دلسوزتان می باشند و هوای شما را دارند و احساسات تان را می ‌فهمند، به حرف هایتان گوش می کنند و از این موضوع کناره گیری نمی کنند و سعی دارند که همیشه حامی شما باشند و در نتیجه هنگام ناراحتی می توانید روی همدلی و درک بالای آن ها حساب کنید.

تیر

تیر ماهی ها افراد احساسی هستند اما همه چیز بستگی به روحیه آن ها دارد؛ یعنی اگر بخواهید با آن ها درد و دل کنید، اول باید ببینید که حال شان خوب است یا خیر. گاهی اوقات خیلی زیاد همدلی می‌ کنند اما گاهی هم اصلاً حرف‌ هایتان را نمی فهمند. پس باید مراقب باشید که چه زمانی به آن ها نزدیک شوید.

متولدین کدوم ماه درک و همدلی شون با شما بیشتره؟20

مهر

مهر ماهی ها خوشحال می شوند که شما را شاد ببینند اما زمانی که ناراحت هستید، حس آن ها نیز منفی می شود. آن ها شما را درک می کنند اما شاید خیلی هم صحبت خوبی برای روز های سختی نباشند و خیلی راهکار های خوبی ارائه ندهند. البته می‌دانند که باید در کنارتان باشند اما شاید خیلی خوب از پس این موضوع بر نیایند.

مرداد

مرداد ماهی ها فقط برای کسی خوب همدلی می‌ کنند که به او توجه کند. در غیر این صورت نباید توقع همدلی از آن ها داشته باشید؛ یعنی به گونه‌ای رفتار شما را تلافی می‌ کنند. اگر بهترین دوست شان باشید، برای تان همدرد خواهند بود. در غیر این صورت خیلی نمی‌ توانند شما را درک کنند.

فروردین

معمولاً اتفاقات و موضوعات مربوط به دیگران خیلی برای فروردین ماهی ها مهم نیست و خیلی آن ها را درک نمی کنند. آن ها دوستان خوبی هستند اما شاید در لحظات سخت و دشوار نتوانند به شما کمک کنند، زیرا نمی خواهند خودشان را به سختی بیاندازند. از لحاظ درک و همدلی هم خیلی نمی توان روی آن ها حساب کرد.

متولدین کدوم ماه درک و همدلی شون با شما بیشتره؟8

آذر

آذر ماهی ها دوست دارند که شما را شاد ببینند و خودشان همیشه شاد هستند.‌ همیشه با شما هم صحبت خوبی خواهند بود اما از لحاظ همدلی و درک، شاید با آن ها به تفاهم نرسید، زیرا شنونده خیلی خوبی نیستند و حوصله غم و غصه و ناراحتی را ندارند و زمانی که افراد بیش از حد درمورد احساسات شان صحبت می‌ کنند، کلافه می‌‌ شوند.

دی

دی ماهی ها کم‌ترین میزان همدلی و درک را در بین 11 ماه دیگر دارند و سعی می‌ کنند که شما را درک کنند و همدرد خوبی باشند اما اصلا از پسِ این موضوع نمی آیند و بهتر است که خیلی با آن ها درد و دل نکنید، زیرا نتیجه ای نمی‌ گیرید و فکر می ‌کنید که با بی ‌تفاوت ترین آدم دنیا رو به رو هستید. آن ها افراد با احساسی هستند اما خیلی این قضیه را ابراز نمی کنند و در نتیجه برای همدلی گزینه مناسبی نخواهند بود.