سحر قریشی

خالکوبی جدید سحر قریشی روی صورتش | سحر قریشی چقدر عجیب شده!

13:03 - 1401/01/09
سحر قریشی یکبار در گذشته با امید علومی ازدواج کرده است. سحر قریشی هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و از ایران برای همیشه مهاجرت کرده است. 

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. سحر قریشی یک سالی است با تتلو ارتباط دارد. سحر قریشی و تتلو تا کنون از رابطه عاشقانه شان صحبت نکرده بودند. سحر قریشی یکبار در گذشته با امید علومی ازدواج کرده است. سحر قریشی هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و از ایران برای همیشه مهاجرت کرده است.

سحر قریشی یکی از بازیگران پر حاشیه است که در این بخش بیوگرافی کامل و عکس های او در کنار همسرش را آماده کرده ایم. در ادامه اطلاعات در مورد زندگی شخصی، ازدواج و طلاق و زندگی هنری او را آماده کرده ایم.

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال ۶۶ در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد. و با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است. سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، که طلاق گرفتند ورابطه اش با امید علومی و مهدی طارمی فوتبالیست معروف جنجالی شد. سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت: در زندگی گاهی اوقات برای اینکه به موفقیت برسی باید چیزی را از دست بدهی؛ پس برنده ها قمار بازانی حرفه ای هستند

خالکوبی جدید سحر قریشی روی صورتش | سحر قریشی چقدر عجیب شده!8