بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس

10:17 - 1400/12/27
اگر رنگ موی مشکی دارید باید طوری آرایش کنید که با رنگ موهایتان هماهنگی داشته باشد، نکات آرایش مناسب با رنگ موی مشکی را در ادامه بخوانید.
بهترین-آرایش-مناسب-رنگ-

اگر رنگ موی مشکی دارید باید طوری آرایش کنید که با رنگ موهایتان هماهنگی داشته باشد، نکات آرایش مناسب با رنگ موی مشکی را در ادامه بخوانید.

بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس19

با موهای مشکی چگونه آرایش کنیم؟

رنگ موی مشکی جذاب است و بین ما ایرانی ها بسیار پرطرفدار است طوری که حتی اگر خانمی موهایش مشکی نباشد با رنگ کردن موهایش، داشتن موهای مشکی را برای مدتی تجربه میکند. خانم هایی که رنگ موی مشکی دارند و خانم هایی که رنگ موی مشکی را انتخاب میکنند باید در آرایش کردن دقت کنند و بین رنگ مو و آرایش شان هارمونی ایجاد کنند، اگر موهایتان مشکی است در ادامه به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.

بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس17

سایه چشم مناسب موهای مشکی

اگر موهای مشکی و چشم های مشکی دارید بهترین رنگ سایه چشم برای شما سایه چشم های دودی است که جذابیت چشم هایتان را چندین برابر میکنند و با رنگ موهایتان هماهنگ دارد.

بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس5

رژلب مناسب موهای مشکی

خانم هایی که موهای مشکی و پوست سفیدی دارند بهترین رژلب برای آن ها در مجالس رژلب قرمز است که با رنگ پوست و موی آن ها به خوبی ست میشود اما اگر پوست تان تیره است رژلب های بنفش و شرابی برایتان مناسب است.

بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس10

رژلب قرمز با موی مشکی

رژگونه مناسب موهای مشکی

رژگونه تکمیل کنند آرایش است و چهره را از بی حالی نجات میدهد، اگر موهای تیره ای داشته باشید بهترین رژگونه برای شما رژگونه هایی به رنگ مرجانی هستند و چهره تان را زیبا تر میکنند.

بهترین آرایش صورت با رنگ موی مشکی و پرکلاغی + عکس2

مدل و رنگ ابرو مناسب موهای مشکی

با موهای مشکی ابروهای خیلی پهن و تیره مناسب نیستند، بهتر است ابروهایتان را دو درجه روشن تر کنید و اگر ابروهایتان خیلی پهن است کمی ان ها را نازک تر کنید مطمئن باشید اینطوری زیباتر میشوید.