جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟

20:11 - 1400/12/10
جالب است بدانید آقایان زنانی را جذاب می دانند که صورتش شبیه والدینش باشد و یا حس و خاطره ای خوب را برایش تداعی کند.
نقطه-جذابیت-چهره-زنان-

از نظر مردان، زنان دو گروه هستند: ملکه ها و معمولی ها. ملکه ها کسانی هستند که برای طرف مقابل خود جذابیت زیادی دارند و رابطه عاشقانه خوبی چه قبل و چه بعد از ازدواج دارند. معمولی ها روابط نامناسبی دارند، یا حداقل روابط خیلی عاشقانه ندارند. در این مقاله می خواهم شش راه جذابیت زنانه از نظر مردان را بررسی کنم.

در زیر به رموز جذابیت زنان می پردازیم:

۱- قانون اول جذابیت زنانه: زن جذاب ارزشمندی درونی دارد

اولین اصلی که در رابطه عاطفی باید در نظر بگیرید تقویت ارزشمندی درونی است. در کتاب سیاست های زنانه به سبک هرا بیان کردم که تا زمانی که شما خود را نتوانید دوست داشته باشید شخص دیگری هم نمی تواند شما را دوست داشته باشد. برای تقویت ارزشمندی درونی به نکات زیر توجه کنید:

الف- برای خود حریم ها و اصولی را تعیین کنید و آن ها را گرامی بدارید: جان گاتمن معتقد است که بیشترین شکایتی که مردان در مورد رابطه عاطفی خود دارند این است که زنان خیلی غر می زنند. اما زنی که جذابیت خود را حفظ می کند و از پنج راه جذابیت زنانه از نظر مردان بهره می برد، نیازی به غر زدن ندارد.

وقتی برای خود حریم داشته باشید می دانید تا کجا به دیگران اجازه دهید به شما نزدیک شوند.

ب- خود را دوست دارد:

زن جذاب منتظر یک ناجی نیست که بیاید و او را نجات دهد. او خود را درجه دوم نمی داند. او خود را بالاتر هم از طرف مقابل نمی داند. خود را دوست دارد. به ظاهر خود توجه می کند، ولی همان چیزی که دارد را دوست دارد. آرزو نمی کند که کاش جای شخص دیگری می بود. او می خواهد خودش باشد.

۲- قانون دوم جذابیت زنانه: زن جذاب نیازهای مرد مقابل را می داند

برای افزایش جذابیت خود و تقویت رابطه عاطفی نیاز هست هر دو طرف نیازهای دیگری را بدانند. در این جا به نیازهای مردان می پردازیم که یکی از پنج راه جذابیت زنانه از نظر مردان همین است.

نیازهای اصلی مردان

نیازهای اصلی مردان به شرح زیر است:

الف- قدرت

مردان دوست دارند از نظر زن مقابل دارای قدرت باشند. دوست دارند زن به آن ها به عنوان شخص قدرتمند نگاه کند. برای این کار می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • مرد را مقایسه نکنید
  • اگر در زمینه ای توانایی دارد گاهی به او گوشزد کنید
  • گاهی در زمینه هایی که اطلاعات دارد از او نظر خواهی کنید

ب- احترام

مردان دوست دارند مورد احترام زن باشند. گفتن جملات تحقیر آمیز، جملات طلبکارانه و جملاتی پرخاشگرانه مرد را اذیت می کند. چنین جملاتی مرد را دور می کند.

احترام در پیش افراد دیگر مخصوصا خانواده اش کمک زیادی به برآورده کردن این نیاز می کند.

ج- امنیت

همان گونه که زن نیاز دارد از جانب مرد امنیت دریافت کند، مرد هم همین نیاز را دارد. امنیت یعنی این که خاطر جمع باشد که در مواقعی که نیاز است شما او را درک می کنید. در سختی ها او را رها نمی کنید و کسی را بر او ترجیح نمی دهید.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟19

مغز مردان جذابیت زنانه را چطور تعریف می کند؟

زیبایی تعریف های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می کند . بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند . آیا می دانید معیار زیبایی از نظر مردان چیست و نقطه جذابیت چهره زنانه در ذهن مردان کدام است . این بخشمطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب برسید.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟20

خصوصیات ظاهری یک زن جذاب چیست؟

جذاب ترین چیز در صورت یک زن چیست؟

چهره های ساده و بدون چربی

جذاب ترین ویژگی زنان از نظر مردان سادگی صورت آنهاست . این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع 169 مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره ی زنان را به طور تصادفی در صفحه ی نمایش نشان دادندو از مردان خواستند به این چهره ها نمره دهند .

این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره های بدون چربی تمایل بیشتری دارند زیرا صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند .

مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می تواند بین 10 تا 15 درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟2

کدام ویژگی های زنان برای مردان جذاب است؟

جذاب ترین ویژگی زنان از نگاه مردان

زنان خوش اندام

بر خلاف تصورات برخی؛ مردان زنان لاغر را نمی پسندند بلکه مردان شیفته انحناء، پیچ و خمها و قوسهای ظریف اندام زنان میباشند.

زنان با پوست سبزه

مردان پوست تیره و سبزه را بیشتر از پوست رنگ پریده و سفید می پسندند.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟13

مشخصه های زن جذاب و خواستنی

از نظر مردان زن جذاب چطور زنیست؟

زنان جوان

مردان ترجیح میدهند با زنی باشند که سنش 2 سال کمتر از آنان باشد. هر اندازه سن مردان افزایش می یابد همسر (جفت) جوانتر و کم سن و سالتر را ترجیح میدهند!

صورت هایی شبیه والدین

اغلب ما جذب صورت هایی می شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آنها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟13

ویژگی های عجیب زن ها که برای مردان جذاب است

ویژگی های بارز یک زن جذاب برای آقایان

آراستگی ظاهری

اگر می خواهید از دید مردان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن ها را بیشتر از چهره تان جذب می کند . بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ ها شاداب و طرح ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا تر به نظر برسید.

آرایش ملایم

مردان همیشه زنانی را دوست دارند که چهره طبیعی دارند و آرایش کمی می کنند . پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟5

راز زنان جذاب در چیست؟

مردان چه خصوصیاتی را در زنان جذاب می دانند؟

خنده روبودن

زنان محبوب، خنده رو هستند زیرا همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است .

چهره های معمولی

بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره های معمولی با ویژگی های متوسط جذاب تر از صورت های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن های مختلف هستند.

جذابیت چهره زنان از دید مردان چه نشانه هایی دارد؟10

زن جذاب چگونه است؟

چهره های آشنا

همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره ای برای مردان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره ای خوب را برایشان تداعی کنند . این چهره ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.