زنان بهمن ماهی | مردان بهمن ماهی | خصوصیات اخلاقی زنان و مردان بهمن ماهی

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون

17:17 - 1401/11/13
زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پاتوق آنلاین : شخصیت زنان بهمن ماهی را می توان اینگونه تعریف کرد که حس ششم قوی دارند کنجکاو و علاقه مند به سنت هستند و بسار غیر منتظره رفتار می کنند.

خصوصیات دختران و زنان متولد بهمن

آیا تا به حال به خصوصیات اخلاقی خود فکر کرده اید ذهنتان چقدر در گیر اخلاق و خصوصیات خود شده؟ شاید شما و اطرافیانتان نیز معتقد به این مطلب باشند که هر شخصی متناسب با ماه تولدش دارای خصوصیات مخصوص به آن ماه باشد و در واقع داشتن این خصوصیات با توجه به ماه تولدش برای او اجباری باشد.این نوع تفکر برای بعضی از افراد قابل قبول است اما برخی دیگر زیاد در قید و بند پذیرش این مسائل نیستند و فقط از لحاظ فان و سرگرمی به آن می نگرند. در این مطلب شما را با خصوصیات اخلاقی زنان جذاب و باهوش بهمن ماهی آشنا می کند پس ما را همراهی کنید.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 17

چگونه زنان و دختران متولد بهمن را بشناسیم

متولدین بهمن ماه:کلمه بهمن در اوستا "زبان اوستایی" به صورت "وهومنه" در زبان پهلوی "وهومن" در زبان فارسی "وهمن" یا "بهمن" ذکر شده است و از دو جزء "وهو" به معنای خوب و نیک و "مند" از ریشه ی من به معنای منش و رفتار تشکیل شده است پس بهمنش ، نیک اندیش ، نیک نهاد نیز معنا می دهد .بهمن نخستین آفریده ی اهورامزدا و از بزرگترین ایزدان مزدیسنا نیز یاد می شود.همچنین بهمن یک نام پسرانه نیز تلقی می شود در دنیای روحانی نماد فکر نیک و عقل و توانایی خداوند است شاید متولدین بهمن نیز پاره ای از این خصوصیات را در خود داشته باشند که در ادامه آنها را می خوانیم .

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 14

خصوصیات بانوی متولد بهمن

به طور مختصر در مورد یک بانوی متولد بهمن اینگونه می توان گفت :که وی بسیار غافلگیر کننده و غیر منتظره ، دارای حس ششم قوی، سریع الانتقال ، کنجکاو ، علاقمند به دوست و کمی بی علاقه به آداب و سنن، سنتی است . در ادامه شما را به آشنایی هرچه بیشتر با ویژگهای خاص متولدین بهمن دعوت می کنیم .

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 11

ظاهر بانوی بهمن ماهی

بیشتر زنان ودختران متولد ماه بهمن ، از لحاظ ظاهری فریبنده و زیبا هستند آنها در نگاه اول بسیار جذاب و تو دل برو هستند اما لحظه ای بعد بی تفاوت و سرد جلوه می کنند اما درکل پس از متولدین برج میزان یعنی ماه مهر بیشتر خوشگل ها متعلق به ماه بهمن است و در عین زیبایی با نمک نیز هستند .

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 0

پوشاک متولدین بهمن

طرز لباس پوشیدن متولدین بهمن ممکن است چنان شوکی به شما وارد کند که شما را چندین ساعت متحیر و متعجب سازد .

زنان متولد بهمن نیز مانند دیگر زنان عاشق لباس هستند و از نگاه کردن به لباسها از ویترین مغازه لذت می برند و معتقد است آنچه که می پوشد کاملا شیک و برازنده ی اوست .او برای پوشش لباسی انتخاب می کند که ممکن است هر بیننده ای به نوع پوشش او حسرت بخورد.

در مورد انتخاب نوع پوشش نیز دارای سلیقه ی مخصوصی است مثلا اگر یک لباس خاص مد شود ممکن است او زود آن لباس را تهیه کند یا ممکن است خیلی ساده و بی آلایش لباس بپوشد یا از شیوه ی مادر بزرگ ها در نوع پوشش استفاده کند.

چگونکی آرایش موی او نیز مختص خودش است .تغییر رنگ و آرایش موی او ،همچون تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی و کنترل است مثلا ممکن است یک روز موهای خود را پسرانه کوتاه کند یک روز از کلاه گیس بلند استفاده کند ،یک روز موهای خود را مشکی رنگ کند روز دیگر نقره ای .در کل موهای متولد بهمن مانند موهای هیچکس نیست و در انتخاب رنگ و آرایش فقط خودش تصمیم می گیرد که چگونه باشد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 6

گفت وگو با یک بانوی متولد بهمن

هم صحبتی و هم نشینی با یک متولد بهمنی بسیار دلچسب و دلنشین می باشد چرا که او دارای لحن بسیار جذابی است و این احساس خوشایند به مرد دست می دهد که وی زنی بسیار محجوب و پر رمز و راز است و بعد یکی از تغییرات خاص در متولد بهمن رخ می نماید و شما بدون هیچ مقدمه ای و ناگهانی از او جمله و سخنی می شنوید که تا چند لحظه مات ومبهوت می مانید و باور آن برایتان سخت و دشوار می گردد.

شما در مورد بحران انرژی و تاثیرهای آن بر کشورهای صنعتی صحبت می کنید که یک دفعه او در مورد خورشت کرفس با شما سخن می گوید در این هنگام شما باید تا حد امکان خونسردی خود را حفظ کنید و با قاطعیت تمام به بحث اصلی خود بر گشته و آن را ادامه دهید ولی در عین حال باید منتظر این باشید که هر چند دفعه یکبار از موضوع اصلی خارج شده و دوباره به سر جای اول خویش بر می گردد.

به غیر از این مسائل که شاید گاهی هم بامزه و خنده دار است صحبت های وی همیشه از روی منطق استدال می باشد در هنگام هم کلامی با وی وانمود نکنید که از او بالاتر و سرتر هستید عدم تساوی برای او هیچ معنایی ندارد در واقع عدم توجه به این نکته ی مهم موجب به وجود آمدن سدی بین شما خواهد شد که گذشتن از آن و رسیدن به یک بانوی بهمنی غیر ممکن خواهد شد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 12

مثبت اندیشی دختر متولد بهمن ماه

دختر متولد بهمن همیشه مثبت گرا است و هیچ حس بد و سؤظن در او نیست اما ذکر این نکته ضروری است که از این حسن نیت او تعبیر بد نکنید و سعی در سؤاستفاده کردن نباشید چرا که اگر حین خیانت توسط او دستگیر شوید قلبش به شدت خواهد شکست .

زن بهمنی بدون دلیل به شما شک نمی کند در حالت نرمال هر چه به او بگویید از شما می پذیرد ولی قبول خیانت به هیچ عنوان برای او ممکن نیست .زن بهمنی بعد از خارج شدن شما از خانه حس کنجکاویش گل نمی کند اینکه شما کجارفته اید ، کجا هستید، به اداره و محل کارتان تلفن نمی کند که ببیند واقعا آن جایید یا هیچ وقت سر وقت جیب یا گوشیتان نمی رود خلاصه با مکر و حلیه هیچ رابطه ای ندارد.

در کل به شما توصیه می گردد که هیچ وقت سو ظن وی را بر نیانگیزانید و به فکر سو استفاده کردن نباشید و این نکته را مد نظر داشته باشید که عدم حس حسادت در وی به جهت داشتن شخصیت قوی او نیست بلکه چیزی بیشتر از آن است که شما فکرش را کرده اید در مرحله ی اول میتوان مطمئن بود که شما از زیر نظر قویترین میکروسکوپ جهان عبور کرده اید در مرحله دوم دنیای او همیشه پر از موضوع و مسائل متفاوت است برای یک زن بهمنی این ضرب المثل ( از دل برود هرآنکه از دیده رود ) همیشه صادق است.

وقتی که از جلوی دید او دور می شوید در واقع ٩٩ درصد از فکر و ذهن او نیز دور می شوید چرا که او هرگز دلش برای کسی تنگ نمی شود به هر دلیل اگر این زن از شما خیانت و بی وفایی ببیند خیلی ساده و بطور ناگهان به عقب بر می گردد و در خلاف جهت قبل قدم بر می دارد در این موقع از تلاش بیشتر برای بر گرندان او خودداری کنید و وقت خود را بیشتر هدر ندهید.

بعد از آنکه بین او و شما هیچ رابطه ی عاطفی حکم فرما نباشد در مدت زمان کمی تمام عشق و محبت شما را از دلش بیرون می ریزد و شما می تواند مطمئن باشید که حتی ذره ای از آن خاطرات خوبتان در قلب و ذهن وی جایی ندارد البته یک استثنایی هم وجود دارد .بانوی متولد بهمن ، مانند مردی که در این ماه چشم به جهان گشوده اولین عشق واقعی خود را هرگز به دست فراموشی نمی سپارد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 5

عشق و بانوی بهمنی

زن متولد بهمن یک عاشق به تمام معنا است اما همیشه در انتقال آن به همسر و فرزندانش دچار مشکل می شود اگر احتمالا عاشق یک زن متولد بهمن شدید بدانید که او در امر عشق نیز مانند هر چیز دیگری دارای مجموعه ای از تناقضات می باشد و برای اینکه قلب شما شکسته نشود او را فرزند "قوس وقزح" یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه و رمانتیک با او، منتظر دوام و ثبات یک عشق پایدار نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او "اورانوس"و عنصر حاکم بر طبیعت او "باد" است با اینکه در عشق و علاقه ی خود بسیار جدی و وفادار است اما گاهی نیز بی ثباتی های هم چون "باد ونسیم" در وی دیده می شود .شما اگر خواهان یک رابطه ی عالی و عاشقانه با یک متولد برج دلو هستید پس وی را در دست یافتن به هرآنچه که خواهانش است آزاد و رها بگذارید اجازه دهید با دوستانش رفت و آمد کند هرگز به فکر محدود کردن وی نباشید .

بانوی متولد بهمن به یکباره ممکن است هوس کوهنوردی به کله اش بزند یا عضو اعضای سپاه صلح گردد او به دنبال یافتن ستاره ای است که هرگز آن را مشاهده نکرده ایم.

بانوی بهمنی به همه جا و همه کس تعلق دارد و در عین حال متعلق به کسی هم نیست عشق او ممکن است بسیار سوزاننده و تند باشد در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم و نا آشنا دارد یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده به یک باره متوجه میشود که نیمی از ترانه را از یاد برده است شما می توانید پشت پیانو نشسته و به نواختن آهنگ دلنشین ادامه دهید اما صدای او کم کم آهسته شده و بالاخره سکوت اختیار می کند.

پافشاری یک دختر بهمنی برای داشتن آزادی بسیار جدی است و وفاداری او نسبت به کسی که عشق را در چنین قالبی قبول دارد بی نهایت می باشد.برای متولد بهمن قصه ی عشقی که آن عاشق و معشوق شب و روز در حال فکر کردن به هم هستند حالت مسخره دارد به نظر شما فکر کردن به یک فرد در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند مسخره نیست؟

او شریک زندگیتان می شود اما جزیی از وجود شما نمی شود شما خودتان هستید او هم خودش است با آزادی و استقلالش،اگر می خواهید همیشه او را داشته باشید پس با آزادیش مخالفت نکنید همانطور که او نیز چنین نخواهد کرد.اما اگر می خواهید او را از دست بدهید رفتارهایی هم چون حس حسادت، سوظن، حالت تملک ،محافظه کاری بیش از اندازه ،و انتقاد کار شما را راحت تر می کند.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 10

زن بهمن و مادیات

زن بهمنی در گرو مادیات نیست و به اموال و حساب های شما کاری نخواهد داشت به شرط اینکه والدین متولد اردیبهشت و دی یا مردادی نداشته باشد برای او پول در درجه سوم قرار دارد برای او مهم نیست که شما پولدارترین مرد شهر باشید یا نه اما در عین حال دوست دارد که از نظر منصب و مقام اجتماعی و کار، فرد شناخته شده ای باشید .

اگر می خواهید یک زن بهمنی را بدست آورید همیشه و در همه حال باید با او صادق باشید و همیشه از در صدق و درستی با او وارد شوید زن بهمنی دارای اخلاق و رفتارخاصی است که شاید برای شما یک پدیده عجیب و باور نکردنی باشد یا از طرف جامعه و عموم مورد قبول و پسند نباشد ولی زن بهمنی خود با درایت تمام این گسستگی را سامان می دهد و بدون اینکه گسیختگی میان وی و جامعه رخ دهد به مبانی و اصول خود نیز پایبند می ماند و در عین حال به این نکته اشراف دارد که هرکس حتی شما نیز دارای یک سری اصول و مبانی خاص خود هستید.

اگر در زندگی، مشتاق یک زن آرام هستید پس دور متولدین بهمن قلم عفو بکشید چرا که هر خصوصیتی به جز آرام بودن در او موج می زند برای متولد بهمن آنچه که ارجحیت دارد یک عشق جسمانی پاک و ساده است تا یک عشق روانی. به طور خلاصه او در هر آن ، می تواند یک عشق افلاطونی را از پای در آورد یک زن متولد بهمن همیشه این استرس را دارد که عشق و دوست داشتن یک فرد ممکن آزادی دلخواه را از او بگیرد.

اگر شما یک فرد ماهر در زمینه ی آموزشی، علمی، سیاسی،هنری یا هر رشته ی دیگر هستید پس متولد بهمن برایتان یک کیس منحصر به فرد می باشد و با اطمینان می گوییم که بهتر از آن پیدا نمی کنید مگر اینکه از شانس و اقبال بدتان یکی از آن موردهایی که رفتارش به شدت مردم را متعجب می کند نصیبتان شود البته استثنأ در هر چیزی وجود دارد رفتار و کردار متولد بهمن در هرموردی تعجب بر انگیز است اما در مواردی هم واقعا اغراق می شود مانند این که بسیار مجلس آرا هستند در صورتیکه مجلس آرایی اغلب جنبه ی شلوغ بازی هم پیدا می کند این دختر با هر مجلسی سازگار است خواه یک مجلس رسمی یا خودمانی یا معمولی باشد .

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 6

زندگی زناشویی بانوی بهمن ماهی

بانوی متولد بهمن به زندگی زناشویی زیاد پای بند نیست و فقط در موارد ضروری خود را وقف زندگی زناشویی می کند به همین دلیل تعداد طلاق گرفته ها در این ماه بیشتر از سایر ماه ها می باشد زنان متولد بهمن ،زنانی سرشار از هیجان و اشتیاقند اینان ممکن است به همان اندازه ای که دارای هیجانند به یک باره در عرض یکی دو ساعت نیز فرو کش کنند و هیچ اثری از آن باقی نماند طبیعی است که او علاقه ای به طلاق ندارد این اتفاق را هم زیاد مهم تلقی نمی کند.

ذات این زن به صورت تک رو است و حتی شوهر خود را به عنوان یک دوست صمیمی حساب می کند نه شریک زندگی.او هر چند یکبار دوستان خود را تغییر می دهد پس برای او با کسانیکه دوستی خود را با وی قطع کنند فاجعه ی بزرگی نیست او برای آشنایی با یک فرد در ابتدا شروع به کنکاش در مورد اسرار و رازهای آن فرد می کند تاجایی که بتواند با تمام آرزوها و رویا ها و تخیلات فرد آگاهی یابد در حالیکه خود اسرارش را هرگز فاش نمی کند و در مورد رویا و تخیلاتش سخنی نمی گوید هیچکس جز خودش را محرم اسراش نمی کند و اگر شک کند کسی از اسرار دل او آگاه است با یک ترفند خاص او را از میدان به در می کند زن بهمنی به راحتی از خطای شما نمیگذرد اما دروغ،او از دورغ و دو رویی متنفر است و هرگز از دروغ نمی تواند بگذرد.

از دختر برج دلو "ماه بهمن " به نفع تان است که چیزی قرض نگیرید اگر او شما را خیلی دوست داشته باشد امکان اینکه یکی دوبار به تقاضایتان پاسخ مثبت دهد وجود دارد اما دیگر دفعه ی سومی وجود ندارد چرا که با خونسردی تمام خواسته تان را آنچنان رد می کند که هرگز از خاطرتان بیرون نمی رود.این شخص از قرض دادن چه به صورت دریافت چه پرداخت خوشش نمی آید و اگر از کسی مجبوراً چیزی وام بگیرد درست در زمان مقرر شده پرداخت می کند اگر می خواهید رابطه ی دوستانه خود را با یک بهمن ماهی حفظ کنید از او هیچ چیزی قرض نگیرید.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 14

مادر متولد بهمن

براساس پیشگویی هایی که انجام گرفته ستاره شناسان معتقدند یک زن بهمن ماهی باید یک مادر خوب و شایسته هم باشد چرا که سیاره حاکم بر رفتار او ،یعنی "اورانوس" نماد آینده است و کودک نیز به دنیای آینده و نسل بعد مربوط می شود اما بررسی ها نشان می دهد که این نظریه درست نیست و تولد کودک در ابتدای زندگی،مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سر درگم می کند دلیلش هم واضح است اندیشه ی یک بهمنی حول یک موضوع ثابت نمی ماند او موجود سر به هوایی است که هرلحظه فکرش پی موضوع دیگری می گردد و این اخلاق با بچه داری که باید تمام حواسش به کودک باشد مغایر است.

رابطه با فرزندان

همانطور که قبلا اشاره کردیم یک زن متولد بهمن بطور طبیعی از ابراز عشق و علاقه به فرزندان خود عاجز است و این روش غلط ابراز عشق رابطه ی وی با فرزندانش را سرد می کند نکته ی جالب اینجاست که با اینکه نسبت به فرزندان خود احساس بیگانگی دارد.

ولی با بچه های دیگر بسیار دوست و صمیمی است و اگر روزی برحسب اتفاق وی را منزل همسایه ببینیم با کمال ناباوری مشاهده می کنیم که چطور با بچه های همسایه سرگرم بازی و شادی است اما رابطه اش با بچه های خودش دوستانه نیست البته ذکر این نکته هم مهم است که درست نبودن روش ابراز عشق و علاقه به فرزندانش دلیل بر این نیست که او وظایف مادری خود را به نحو احسن انجام نمی دهد.

او به هنگام دفاع از فرزندانش جدی و در عین حال خشن رفتار می کند او از بچه های خود می خواهد که همیشه حقیقت را بگویند و راستگو باشند و اگر روزی کودکش خطایی مرتکب شده و به گناه خود اعتراف کند مورد تنبیه قرار نمی دهد اینکار یک مزیت بزرگ نیز دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان به مادر خود پیدا میکنند.از نگاه فرزندان او مادری آسان گیر ،خوشحال و رئوف به هنگام بیماری است برای او یک کودک نامنظم و کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک کودک تنبل و درس نخوان و بسیار مرتب است .

اگر با یک دختر متولد بهمن ازدواج کردید نباید از یاد برد که او قبل از مادر شدن باید یک کدبانو باشد و قبل از کدبانو شدن باید به وی یادآور شد که با ازدواج دفتر مجردی به پایان می رسد و باید از رفاقت و گشت و گذارهای نامحدود دست کشید کشاندن این دختران به پای سفره ی عقد کار راحتی نیست و آنها در این مورد هیچ شتابی نمی کنند و اینکار بعد از کلی سبک سنگین کردن و اینکه شما چند مرده حلاج هستید صورت می گیرد او در آزمایشگاه ذهنی خود شما را از هر لحاظ مورد کنکاش قرارمی دهد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 3

خصوصیات دیگر دختر بهمن ماهی

زن بهمنی یک حس عجیب در باطنش دارد که همیشه او را تحریک می کند تا در خلاف جهتی که سوق داده می شود حرکت کند از آن گذشته او فردی کنجکاو است و دوست دارد از همه چیز سر در بیاورد چه در خانه،چه روابط دوستانه چه در عشق از روی کنجکاوی میخواهد همه چیز را تجربه کند.

حس دوستی و تجربه در او چنان قوی است که اگر دقت کنید در می یابید که او حتی قهوه یا چای را هر روز یک مدل درست می کند یا برای خرید هر روز بیرون می رود یا از یک مغازه ی جدید برای چندین روز خرید می کند از آنجا که او خودش هم واقعا نمی داند چه می خواهد به همین دلیل بروز احساسات درو نی برایش سخت است اگر عاشق شود گیج و سر درگم می شود چرا که در نهایت فقط دو سه کلمه برای بیان عشقش پیدا می کندآنهم دوسه کلمه ای که به هیچ عنوان شیفتگی او را بیان نمی کند برای او بین عشق ساده و عشق واقعی فاصله ای وجو د ندارد به همین دلیل او نمی تواند در بیان عشق واقعی موفق باشد و این روند تا بعد از ازدواج نیز تداوم دارد.

زن متولد بهمن از درک قوی و توانایی انتقال و حس پیش بینی عجیبی بر خوردار است او فردی است که از سایرین چند روزی جلوتر زندگی می کند بدین ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را از عاقبت کارها آگاه کند به سود شماست که آنچه در مورد آینده می گوید با طیب خاطر بپذیرید توانایی او در آینده نگری واقعا بی نظیر است.

خصوصیات مردان متولد بهمن ماه

با یکی دیگر از شخصیت شناسی متولدین هر ماه سال در خدمت شما کاربران عزیز هستیم چنانچه مرد متولد بهمن ماه هستید و تمایل دارید از خصوصیات اخلاقی خود بیشتر بدانید و یا همسرتان بهمن ماهی هستند در این قسمت از مطلب شخصیت شناسی متولدین بهمن ماهی، نمناک را دنبال کنید.

مرد متولد بهمن ماه دارای خصوصیات اخلاقی خاصی می باشد روابط عمومی او بسیار بالا است و دوستان زیادی دارد، حسادت در شخصیت او جایی ندارد، آدم پر هیاهویی است و در امر ازدواج بسیار کند می باشد و در بیماری وسواسی است.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 11

ابراز عشق و علاقه در مردان بهمن ماهی

انتظارات زیادی در امور عشقی از مرد بهمن ماهی نداشته باشید و نخواهید که رفتاری مشابه دیگران با شما داشته باشد چرا که اگر این انتظار را از او داشته باشید به شدت نا امید خواهید شد. چنانچه پای دوستی در میان باشد تا ابد می توانید روی او حساب کنید ولی اگر عشق در میان باشد کارتان سخت تر می شود.

رفتار او به هیچ عنوان شبیه رفتار پسر های دیگر نیست به طوری که شما هیچ وقت احساس نمی کنید که او ذره ای به شما علاقه دارد ولی در یک لحظه غافلگیر کننده می بینید که از شما خواستگاری کرد. چراکه در دیدگاه مرد بهمن ماهی هر رابطه ای دارای چارچوب بزرگی است و این وسط بعید نیست که در بین همین قاب ها یکی دارای قاب مضاعف به نام عشق باشد و حتی او در مورد بدترین دشمنان خود این جمله را " ببین دوست من" بکار می برد.

از دلایلی که باعث میشود مردان متولد بهمن ماه دیرتر ابراز علاقه کنند این است که با وجود اینکه بسیار کنجکاو به دانستن اسرار دیگران است ولی همیشه مخالف فاش کردن راز دل خود می باشد و دائما در حال مخفی کردن درونیات خود می باشد. بسیاری از روان شناسان به این نتیجه رسیده اند که مردان متولد بهمن ماه از اینکه دیگران را سردرگم کنند لذت میبرند. شخصیت اجتماعی در ذات مرد متولد بهمن می باشد به خاطر همین است اگر ورزشکار باشد یکی از بی نظیر ترین عضوها در بازی های تیمی خواهد شد چرا که درک بالایی از وظایف گروه ها و مقررات حاکم بر رفتار دارد. او تمامی اطرافیان خود را قابل احترام می داند ولی در این میان تعداد محدودی هم در روابط او وجود دارند که ارزش خیلی خاصی برایشان قائل است.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 14

غرور ویژگی بارز مرد بهمن ماهی

مردان متولد بهمن ماه اغلب مغرور و خود خواه می باشند اما حتماً دقت داشته باشید که این نقص را به رویشان نیاورید چراکه به هیچ عنوان انتقاد پذیر نیستند و این ضعف به قدری در وجودشان رخنه کرده است که اگر فرشته ای که خود در نظر دیگران ایجاد کردند را بشکنید به طور کلی اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد. افکاری که در سر مرد متولد بهمن ماهی پرورش می یابد افکاری نیستند که عملی شوند به همین خاطر در زندگی شان مدام در حال تغییر راه و روش خود می باشند.

یکی دیگر از خصیصه هایی که مرد بهمن ماهی دارد این است که پر هیاهو است در حالی که چنانچه دقت کنید متوجه خواهید شد که بیشتر آن فقط هیاهو است نه کار مثبت. او به خاطر منافع دیگران منافع خود را نادیده می گیرد بنابراین به عنوان یک شریک زندگی می توانید روی او حساب کنید چرا که او احترام خاصی به خواسته های شریک زندگی قائل است.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 19

مرد بهمن ماهی از آن دسته مردهایی است که تجزیه و تحلیل مسائل کار همیشگی او است بنابراین توصیه می کنیم مراقب رفتار و گفتارتان باشید چراکه روزی هزار بار جمله منظورش از این کار یا حتی حرف چه بود در ذهنش مرور می شود و هر بار با حساسیت بیشتری پیگیر پاسخ سوال هایش می شود. چنانچه متوجه بی قراری اش شدید و دیدید که بی خوابی به سرش زده دلیل آن را در حل نکردن جدول کلمات متقاطع روزنامه عصر بدانید.

پی از این هم در مطالب طالع بینی جالب در نمناک اشاره داشتیم که دخترهایی که قصد ازدواج با مرد بهمن ماهی را دارند باید با هزار دوز و کلک او را به هدفشان نزدیکتر کنند. و چنانچه پیش از ازدواج بی تفاوت با او رفتار کنید و سرتان گرم مشغله هایتان باشد،مطمئن باشید که عکس العملی عجیب از طرف او خواهید دید.

اگر شما در مورد فیلم مورد علاقه ی خود تعریف کنید ولی بعد از یک مدت بگویید که حوصله ی رفتن به سینما را ندارید فورا او به این سوال فکر می کند که شما چرا تا این درجه دمدمی مزاج هستید و زود تغییر عقیده می دهید و خیلی از سوال های دیگر که چرا مثلا از فلان عطر خوشت می آید یا چرا لباست کوتاه است، در ذهن او نقش می بندد و تا به جواب یک یک این سوالات دست پیدا نکند آرام و قرار نمی گیرد و عادی است که این سوالات و طفره دادن ها ممکن است شما را عاصی کند و آن زمان است که او با حسرت از دست دادن شما فقط نظاره گر قضیه است و بعد به دنبال موضوع دیگری برای کنکاش می رود او در کل فردی شلوغ است و حتی در خندیدن و شادی کردن هم کلی سر و صدا ایجاد می کند.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 2

رابطه ی مرد متولد ماه بهمن با همسرش

او در رابطه با همسرش هیچ وقت خشونت به خرج نمی دهد و فقط سعی در پوشاندن نقطه ضعفهای خود دارد مرد متولد بهمن با تلاش و کوشش سعی در کسب مقام و منصب دارد و برای اینکه جزو سرشناسها گردد تمام تلاش خودرا می کند و ممکن است در این مورد نیز موفق شود این تلاش و کوشش وی می تواند حتی منجر به کسب جایزه ی نوبل تا انتخاب وی به عنوان بلند قدترین مرد شهر نیز بیانجامد .بعضی از مردان بهمنی دارای وسواس شدیدی هستند که شاید به این دلیل که از میکروب و بیماری وحشت دارند البته تاجاییکه ممکن است سعی در مخفی کردن ترسش دارد مخصوصا از همسرش، اما با کمی توجه می توان این ترس را در حالتهای غیر عادی او مشاهده کرد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 20

نقطه ضعف مردان متولد بهمن

هر شخصی ممکن است به یک یا چند چیز در زندگی حساسیت داشته باشد که برایشان مضر است مردان بهمنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند اگر یک مرد بهمنی به شما بگوید که به لوازم آرایشی حساسیت دارد و با دیدن آن پوستش کهیر میز ند اصلا تعجب نکنید برای پزشکان نیز مراجعه چنین آدمی با این نوع آلرژی واقعا تعجب بر انگیز است. مرد بهمنی از بیان کردن احساسات عاشقانه و رمانتیک عاجز است و آنگونه که باید نمی تواند عشق خود را به طرف مقابل انتقال دهد البته این خامی و بی تجربگی بعضاً بین او و طرف مقابلش موجب به وجود آمدن سو ٔتفاهم نیز می گردد از زندگی با یک مرد بهمنی شما نمیتوانید صاحب یک پالتوی بسیار شیک یا انگشتر گرانقیمت الماس باشید اما زندگی با او بسیار جذاب و رویایی است.

اما بدترین خصوصیات وی در مقایسه با متولدین ماه های مهر و دی و مرداد این است که به آسانی برای ازدواج پیش قدم نمی شوند و بسیاری از آنها تا میانسالی از ازدواج فرارمی کنند اگر چه در ازدواج بسیار محتاطانه عمل میکنند اما در دوستی بسیار بخشنده هستند دوستی های بسیار عمیق دارند دوستی با او آنقدر باشکوه است که گاهی ممکن است با عشق اشتباه گرفته شودبه همین دلیل وی زنی را برای ازدواج دوست دارد که در مرحله ی اول برای او یک دوست باشد و از وی توقع احساسات رمانتیک نداشته باشد وی از هرگونه حسادتی مبری است و تا زمانیکه خلاف آن ثابت نشده به شما اعتماد راسخ دارد.

این کار به این دلیل نیست که چون آدم مثبت اندیشی است به همه اعتماد دارد بلکه به این دلیل است که قبل از خواستگاری شما را از زیر ذره بین دید زده است. به موازات حسادت خیانت نیز در زندگیش نقشی ندارد اگر چه متولد بهمن دوستدار سکس است و شاید گاهی به سراغ عیاشی هم برود اما سعی می کند دست از پا خطا نکند اگر دیدید شوهر متولد بهمن شما در میهمانی ها با زنان دیگر گرم گرفته اطمینان حاصل کنید که یکی از والدین او آبان ماهی است مرد متولد بهمن بعد از انتخاب همسر خیالش از بابت همه چیز راحت می شود و بعد به سراغ مسائل دیگر زندگیش می رود.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 16

رابطه ی زناشویی مرد بهمن ماهی

سکس برای او در زندگیش از جایگاه خاصی برخوردار نیست و انعکاس آن در روابط دوستانه با دختر ها مشاهده می شود او ممکن است به این علت که دوستی وی با یک دختر ممکن است از حالت عادی و صادقانه ی خود خارج شود بطور ناگهانی رابطه اش را با وی قطع می کند، فکر نکنید که با این کار تنها آن دختر صدمه می بیند بلکه مرد متولد بهمن نیز آسیب می بیند ولی شکستگی قلبش را از دید همه مخفی می کند زیرا از لحاظ روحی به گونه ای است که اگر نقاط ضعفش بر دیگران آشکار شود او کاملا نابود می گردد.

عاشق مرد بهمنی شدن واقعا جرات و جسارت و البته صبر فراوان می خواهد چرا که برای شنیدن این جمله که (عزیزم با من ازدواج می کنی) باید سالهای متمادی صبر کند. مرد بهمنی گاهی در خود فرو می رود در این زمان اصلا ناراحت نباشید و خود را سرزنش نکنید و برای او هم مزاحمتی ایجاد نکنید چرا که دیری نمی پاید که او به حالت عادی باز می گردد و شما را در رویاهاییکه تصور می کرد همراه می سازد و شما باید از این موقعیت بیشترین استفاده را بکنید چرا که این از لحظات نادری است که کمتر اتفاق می افتد که بتوانید در احساسات او هم قدم و هم نوا شوید.

اگرچه ممکن است مرد بهمنی بهترین نان آور شهر نباشد ولی دارای قابلیت ها و توانایی هایی است که اگر خودش اراده کند می تواند همه ی دنیا را از آن بهره مند سازد و یا جزو اولین کسانی باشد که به مریخ قدم می گذارد. زنی که شوهرش متولد بهمن است باید هر لحظه منتظر یک واقعه ی شگفت انگیز باشد مثلا اگر یک روز شنیدید که او ورشکسته شده تمام آمال و آرزوهای خود را بر باد رفته ندانید چرا که ممکن است بعد از دو روز با یک گونی پر از اسکناس شما را سورپرایز کند قابل ذکر است که داشتن پول و ثروت آرزوی همه ی مردهای بهمنی نیست.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 3

بررسی ها نشان می دهد که مال و دارایی اغلب متولدین بهمن یا باد آورده است یا از طریق مساعدت و همکاری دوستان جمع آوری شده است به هرحال دارایی و پول واقعا خواسته ی قلبی او نیست البته او همیشه مقداری پول در بانک سپرده گذاری می کند تا روز پیری و مبادا از آن استفاده کند.او همیشه پولهایش را از طریق عقل و منطق خرج میکند نه از روی احساسات. اما به سود خودتان است که همیشه مقداری پس انداز برای خودتان داشته باشید چرا که شما هرگز از یک مرد بهمنی یک کادوی گرانقیمت دریافت نخواهید کرد مگر اینکه شانس این را داشته باشید که یکی از والدین او فروردینی یا تیر یا آذر و یا اسفندی باشند که در این صورت شاید شانس به شما روی کند و یک هدیه ای دریافت کنید.

چگونگی رابطه بین پدر و فرزند در متولدین بهمن

همه پدرها برای فرزندانشان همانند یک اسطوره و قهرمان هستند ولی فرزندان پدران بهمنی معتقدند که پدرشان مهربانترین و حرف گوش کن ترین پدر دنیاست و تنها پدری است که وقتی فرزندشان با مشکلی رو به رو شود با روی گشاده و آغوش باز از فرزندشان استقبال می کنند چرا که مطمئنند با صبر و حوصله به آنها گوش داده و درست ترین راه حل را برای گره گشایی از مشکلات آنها ارائه می دهند به عبارت دیگر او حلال مشکلات بزرگ و کوچک فرزندان خویش است هرگز فراموش نکنید دلیل انتخاب شما به عنوان همسر در ابتدا مونس و همدم است کسی که همیشه و در همه حال همراه او باشد و هیچ کاری مانع کنار بودن او نگردد عقیده ی او درباره نقش یک مادر و زن ایده آل بسیار ساده است زنی که به طور مداوم کنار او باشد نیازهای او را رفع کند وقتی چیزی از او خواست بدون درنگ به برآورده کردن آن بپردازد.

زنان و مردان بهمن ماهی چطور آدم هایی هستن؟ | شخصیت و خصوصیات اخلاقی بهمن ماهی ها رو اینجا بخون 3

اولین تجربه عشقی مرد بهمن ماهی

مرد بهمنی اولین تجربه ی عشقی خود را همیشه در یادش زنده نگاه می دارد البته این عشق را با اولین قرار ملاقات با یک دختر یا یک رابطه ی صمیمانه با دوست دختر اشتباه نگیرید منظور از عشق اول، آن دختری است که برای نخستین بار قلب او را تسخیر می کند او می تواند نقطه به نقطه ی این عشق را برای زنش تعریف کند آنچه او در این باره می گوید ممکن است برای شنونده کاملا خسته کننده و کسل کننده باشد اما برای او با ارزش است و اگر همسر این مرد عشق اول او باشد که دیگر مالک روح او قلب اوست در مجموع زندگی با چنین مردی بسیار خوشایند است و اگر شما جزو زنانی باشید که از وقوع رویدادهای غیر منتظره لذت می برند پس مردان بهمنی کیس مناسبی برای شما هستند پس اگر چنین موقعیتی برای شما مهیا شد بدون تامل جواب بله را بدهید.