فوتبالیست کم سن و سال ایرانی درگذشت!

22:35 - 1400/11/11
سقوط تیر دروازه جان نوجوان کهریزکی را گرفت. سقوط تیردروازه در سالن ورزشی اتفاق افتاد.پس از سقوط تیردروازه این نوجوان ۲ روز هم علائم حیاتی داشت.

سقوط تیر دروازه جان نوجوان کهریزکی را گرفت. سقوط تیردروازه در سالن ورزشی اتفاق افتاد.پس از سقوط تیردروازه این نوجوان ۲ روز هم علائم حیاتی داشت. نوجوان ۱۴ ساله در سالن شهید درختی کهریزک براثر سقوط تیردروازه دچار ضربه مغزی شد. پرونده حادثه سقوط تیردروازه در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

حسین یوسف زاده روز یکشنبه در این باره گفت: «امیرعلی نادعلی» پس از حادثه به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری منتقل و ۲ روز هم علائم حیاتی داشت اما علیرغم تلاش کادر پزشکی، متأسفانه جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این سالن ورزشی پس از حادثه تعطیل شده است، اظهار داشت: سالن ورزشی درختی کهریزک ۲ سال پیش به بخش خصوصی واگذار شده و همه استاندارهای لازم را دارد.

این مسئول ضمن ابراز همدردی و اظهار تاسف از حادثه تلخ پیش آمده با خانواده این نوجوان تاکید کرد: با جدیت پیگیر جزییات چگونگی این حادثه هستیم.

یوسف زاده افزود: با شکایت خانواده این مرحوم، پرونده حادثه در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور است.