ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس

22:25 - 1400/11/11
بهاره رهنما بازیگری که برای خیلی ها دیگر بازیگر نیست و شاخ اینستاگرام است. بهاره خانوم 48 ساله که روزگاری جزو استعدادهای سینما و تلویزیون بود و بازی هایش تحسین همگان را برمی انگیخت حالا به بلاگری تبدیل شده که برای کسب درآمد هر چیز و هر کسی را تبلیغ می کند.

بهاره رهنما بازیگری که برای خیلی ها دیگر بازیگر نیست و شاخ اینستاگرام است. بهاره خانوم 48 ساله که روزگاری جزو استعدادهای سینما و تلویزیون بود و بازی هایش تحسین همگان را برمی انگیخت حالا به بلاگری تبدیل شده که برای کسب درآمد هر چیز و هر کسی را تبلیغ می کند.

زنِ مستقل باران این روزها خیلی حال روحی خوبی ندارد حتی شایعه طلاق و جدایی او از همسرش هم در فضای مجازی به گوش می رسد.

ماجرا از روز زن شروع شد جایی که امیر عباس خان خسروی هیچ پیام تبریکی برای همسرش استوری و پست نکرد. البته این موضوع وقتی عجیب تر شد که بدانیم امیر خسرو با انتشار استوری هایی این روزها را به چندین نفر تبریک گفت اما بهاره جزو آن ها نبود. البته خود بهاره هم در اینستاگرام یک استوری عجیب منتشر کرد که به شایعه طلاق و جدایی دامن زد.

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس19

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس20

ابن را بگذارید در کنار این موضوع که بهاره و حاجی مدت هاست هیچ عکس دو نفره ای از یکدیگر منتشر نکردند و حتی در سفرها و مراسم هایی که می روند هم همراه یکدیگر نیستند. این در حالی است که تا پیش از این هر مراسمی چه مربوط به کسب و کار حاجی و یا معدود فعالیت ها و گردهمایی های مربوط به سینما و تلویزیون که بهاره در آن ها حاضر می شد امیر خسرو دوشادوش خانوم رهنما حاضر بود.

البته پیش تر هم شایعاتی در خصوص جدایی بهاره رهنما از امیر خسرو شنیده می شد و برخی دلیل جدایی این زوج را به دختر امیرخسرو یعنی انیس ربط می دهند. گفته می شود بهاره با انیس خیلی رابطه گرم و صمیمی نداشت و حتی چندی پیش هم ویدیویی از انیس منتشر شده بود که از پدرش ناراحت بود از او ملتمسانه می خواست به دیدنش برود. انتشار این ویدیو باعث شد که برخی بهاره را متهم کنند که باعث جدایی پدر و دختر شده. موضوعی که البته بهاره به شدت تکذیب کرد.

دختر شاخ بهاره کجاست؟

از دختر حاجی که گفتیم بد نیست از پریا دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی هم یادی کنیم. پریای 24 ساله به نظر می رسد بعد از اینکه برای تحصیل موسیقی به اتریش مهاجرت کرده بود چند ماهی است که به ایران برگشته. البته مشخص نیست او قصد ماندن دارد یا چند صباحی مهمان بهاره و پیمان است و دوباره به وین برخواهد گشت. آن چه که درباره پریا عجیب به نظر می رسد نوع پوشش اوست. پریا عموماً لباس های عجیب غریب می پوشد و گویا خیلی دوست ندارد ظرافت و زنانگی اش به چشم بیاید. او همیشه لباس های گشاد به تن دارد و موهایش هم پسرانه و کوتاه است.

به تازگی عکسی هم از پریا منتشر شده بود که بسیار شبیه نوید محمدزاده و فرشته حسینی لباس پوشیده بود و تعدادی از کاربران به شوخی و کنایه گفتند پریا انگار دختر نوید و فرشته است!

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس16

بهاره قوی و خستگی ناپذیر!

شاید هرکس دیگری جای بهاره رهنما بود و این همه هجمه به او وارد می شد خسته می شد و دیگر ادامه نمی داد. اما داستان بهاره جور دیگری است. خانوم رهنما دقیقاً در مسیری که برای خودش در نظر گرفته گام برمی دارد و در این مسیر سختی ها و ناملایمت ها را تحمل می کند تا به هدفش برسد.

بهاره البته در این مسیر تلاش کرده که الگوی خوبی برای زنان ایران زمین باشد و شاید شعار زن مستقل هم گواه همین مدعاست. خانم رهنما در کنار پست های تبلیغاتی و ناز و عشوه هایی که در اینستگرام منتشر می کند همواره سعی کرده از زنان مستقل به خصوص در شهرها و مناطق محروم حمایت کند و اینستاگرامش تریبونی باشد برای دیده شدن این افراد.

بهاره رهنما از نمایی خیلی خیلی نزدیک!

بهاره رهنما همیشه در اینستاگرام از خودش عکس و استوری منتشر می کند اما خانوم به تازگی انگار تغییر رویه داده! او به تازگی چندین عکس از نمایی خیلی نزدیک از خودش منتشر کرده که کمی عجیب و دور از انتظار بود. این تصاویر باعث شد عده ای او را متهم کنند که با ژست های اروتیک و زننده قصد جلب مخاطب و فالوور دارد.

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس13

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس2

ژست های بهاره رهنما به جاهای باریک کشید / عکس14