متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟

02:18 - 1400/10/27
همه مادران دنیا بی نظیر هستند و "ویژگی بد" ندارند. ولی همه آدمها طبق ماهی که متولد شده اند خصوصیات شبیه بهم دارند، که این خصوصیات شامل مادران هم می شود.
متولدین-کدوم-ماه-مادران-بهتری-هستن؟-

همه مادران دنیا بی نظیر هستند و "ویژگی بد" ندارند. ولی همه آدمها طبق ماهی که متولد شده اند خصوصیات شبیه بهم دارند، که این خصوصیات شامل مادران هم می شود.

اسرار جالب درباره مادران متولد ماههای مختلف

همه ی مادران دنیا، بهترین هستند و تفاوت آنها در همین بهترین بودنشان است. هیچ مادری شبیه مادر های دیگر نیست پس نه از لحاظ بهترین بودن بلکه از نظر تفاوت در ویژگی های خوب و دوست داشتنی شان میخواهیم آنها را بیشتر بشناسیم.

همه آن ها ویژگی های متفاوتی دارند؛ اما فرزندان خود را به یک شکل دوست دارند. همچنین همه ما ویژگی های خاصی را مطابق طالع ماه تولدمان خواهیم داشت.

ما در این قسمت از نمناک ویژگی های خاص مادران متولد هر ماه را برای شما جمع آوری کرده ایم. برای آگاهی از آن ها ادامه مطلب را مطالعه کنید.

1- مادر فروردینی

افراد متولد این ماه، با شجاعت و قدرت خود شناخته می شوند و نیازی به گفتن نیست که هیچ چیزی نمیتواند یک مادر متولد فروردین ماه را متوقف کند. شما یک جنگجو هستید و شیوه فرزند پروری شما از اعتماد به نفستان نشأن می گیرد. تا زمانی که روحیه خود را بازنیابید؛ متوقف نمی شوید و تحت هر شرایطی می دانید که باید چه کاری انجام بدهید.

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟19

2- مادران اردیبهشتی

یک اردیبهشتی به دنبال ثبات است و زندگی تجملاتی را دوست دارد. در حالی که او به عشق مادرانه بی قید و شرط خود مشهور است، سخت گیر هم هست. با آن روحیه سختگیرانه، فرزندانش فرصت ها را از دست نمی دهند و کارها را آنطور که او می خواهد انجام می دهند. همچنین فردی است که وقت و منابع خود را به صورت عاقلانه صرف می کند و به دنبال برقراری نظم و انضباط است که شما این ویژگی اخلاقی را در فرزندانش نیز مشاهده خواهید کرد.

3- مادران خردادی

خردادی ها به دوشخصیته بودن معروف هستند. با این حال آن ها دست و بال باز تری دارند و یک جورهایی همه کاره هستند؛ این موارد را در شیوه فرزند پروری آن ها نیز می توان مشاهده کرد. یک مادر خرداد ماهی، کاملا غیر قابل پیشبینی است، شما هرگز نمی دانید که اقدام بعدی او چه خواهد بود اما او همیشه شما را سرگرم می کند و به دنبال راه های خلاقانه برای حل مشکلات است. در کل ما او را یک مادر خونسرد می نامیم!

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟7

4- مادران تیر ماهی

مادران تیر ماهی یکی از احساسی ترین ها و دوست داشتنی ترین افراد هستند و زمانی که مادر می شوند، احساسات آن ها چند برابر می شود. او همیشه می داند که باید چه کاری انجام بدهد و از نوزاد خود با دقت بسیار زیادی محافظت می کند. او همچنین بسیار حامی و احساساتی است.

5- مادران مردادی

مردادی ها ذاتاً یک رهبر متولد شده اند. اولویت اول آن ها خانواده است و تا زمانی که مطمئن نشوند وظایفشان را در قبال خانواده انجام داده اند و همه راضی هستند؛ متوقف نمی شوند. او فرزندان موفقی را تربیت خواهد کرد؛ کسانی که در آینده همانند خودش رهبری می کنند.

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟14

6- مادران شهریوری

چه انتظاری می توانید از یک قدیسه کمالگرا داشته باشید؟ او تمام برنامه ها را سازمان می دهد و کارها را عملی می کند. او مادر بودن را یک چالش می داند. در حالیکه به چیزی کمتر از ایده آل هایش راضی نمی شود؛ خوب می داند که چه روزهایی را به خود سخت نگیرد و همین او را به یک موجود و مادر دوست داشتنی تبدیل می کند.

7- مادران مهر ماهی

مهرماهی ها ذاتاً اهل مذاکره و گفت و گو هستند. بنابراین زمانی که بین بچه ها دعوا می شود یا چیزی می خواهند؛ ما خوب می دانیم که او چه کاری خواهد کرد. همچنین او واقع گراست و می تواند یک معلم خوب برای درس زندگی بچه ها باشد. او کمک می کند که فرزندانش پس از هر شکست سریع روی پای خود بایستند.

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟8

8- مادران آبانی

هیچ چیز نمی تواند یک مادر آبان ماهی را فریب بدهد! آن ها ذاتاً کنترل گر هستند و گاهی اوقات با توجه به خلق و خوی شما می توانند انعطاف پذیر باشند. یک مادر آبان ماهی، در مرکز توجه است. او همچنین به شدت از خانواده خود محافظت می کند و اگر احساس خطر کند باید مراقب خود باشید!

9- مادران آذر ماهی

آذر ماهی ها یک روح رها و آزاد هستند اما مادر شدن برای آن ها یک چالش به حساب می آید! با این حال او خیلی سریع با تغییرات ناشی از مادر شدن کنار می آید. او بیشتر از اینکه مادر باشد، دوست بچه هاست اما در صورت نیاز، نظم و انضباط را به شیوه خودش برقرار می سازد.

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟9

10- مادران دی ماهی

درست مانند یک مادر مهر ماهی، مادران دی ماهی نیز دقیق و واقع گرا هستند. آن ها مادر شدن را نیز یکی از همان پروژه های بلندپروازانه خود در نظر می گیرند. او که یک فرد سنتی است، بر اهمیت ارزش ها، فرهنگ ها و سنت ها تأکید می کند و می خواهد مطمئن شود که فرزندانش از هر دو جهان بهترین استفاده را خواهند کرد. او همچنین به سخت " عشق ورزیدن " معروف است.

11- مادران بهمن ماهی

آن ها عقیده دارند که پرورش فرزندان شان باعث پیر شدن آن ها نمی شود. یک مادر بهمن ماهی می تواند بسیار با محبت باشد و خود جوش، همچنین او می داند که شرایط سخت را چطور کنترل کند. مادر بودن واقعا یک جنبه متفاوت از فرد متولد بهمن ماه را نشان می دهد.

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستن؟7

12- مادران اسفند ماهی

یک مادر اسفند ماهی زندگی خود را وقف فرزند و خانواده اش می کند. شما فردی پذیرا، معنوی، محافظه کار و حساس هستید؛ اما هیچ کدام از این ها را به فرزندتان تحمیل نمی کنید و این همان چیزی است که شما را بسیار خاص می کند. همچنین به عنوان یک فرد با استعداد هنری سعی می کنید که این توانایی را به فرزندتان نیز منتقل کنید و آموزش دهید.

حرف آخر: به جزات تمام مادران دنیا، بهترین هستند و این موارد تنها با هدف بیان برخی جنبه های سرگرم کننده از طالع بینی دارد و بس.