این رسوایی کنعانی زادگان ملی پوش کشور را رسما نابودکرد + فیلم

18:04 - 1400/10/25
سرپرست تیم ملی فوتبال به قضیه جنجالی اتوبوس تیم ملی واکنش نشان داد.
این-رسوایی-کنعانی-زادگان-ملی-پوش-کشور-را-رسما-نابودکرد--

این رسوایی کنعانی زادگان ملی پوش کشور را رسما نابودکرد  + فیلم4

اتوبوس تیم ملی در روزهای اخیر به ترند شبکه های اجتماعی و موتور جستجو تبدیل شد. ماجرا به انتشار فایل صوتی در حاشیه اردو و اتوبوس تیم ملی بازگشت. در صورت اثبات قضیه، راننده اتوبوس تیم ملی هم باید پاسخگو باشد. هر چند هنوز سرپرست تیم ملی و مسئولان موضع رسمی در رابطه با اتوبوس تیم ملی نداشته اند. واکنش ها در قضیه اتوبوس تیم ملی حسابی عجیب و غریب بود.

مجتبی خورشیدی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی بانوان در مورد اینکه دراگون اسکوچیچ مراسم را با ناراحتی ترک کرد، اظهار داشت: ناراحتی نبود، به خاطر دندان‌درد مراسم را ترک کرد.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد به دلیل عدم دعوت از اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ناراحت شده،‌گفت: نه، این طور نیست وقت دکتر داشت ما الان وقت جلسه با شهاب عزیزی‌خادم داشتیم که او صحبت کند.

خورشیدی در خصوص اینکه اسکوچیچ اعلام کرده این نحوه برخورد با یک سرمربی تیم ملی نیست، گفت: اینجا رضا اسماعیلی از همکاران رسانه‌ای که کنار ما نشسته بود، گفت اسکوچیچ گوشش چرک کرده و اذیت می‌شود از عزیزی‌خادم خواست امروز جلسه را به فردا موکول کند.اسکوچیچ گفت خیلی درد دارم و باید به دکتر بروم عزیزی‌خادم هم موافقت کرد.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه چه ایرادی داشت اسکوچیچ هم روی سن می‌رفت و صحبت می‌کرد، اظهار داشت: او روی سن رفت و صحبت کرد این چیزی است که شما فکر می‌کنید اما اینطور نیست و به شما قول می‌دهم.

وی در مورد اینکه چه زمانی لیست تیم ملی اعلام می‌شود، گفت: دو روز قبل از برگزاری بازی این کار انجام می‌شود.

خورشیدی در مورد وضعیت محمدحسین کنعانی‌زادگان عنوان کرد: این موضوع بررسی می‌شود قرار است ان‌شاءالله در این هفته نماینده‌اش بیاید خودش قطر است نماینده‌اش برای ادای توضیحات به کمیته اخلاق می‌آید، پرونده او مفتوح است تا ببینیم کمیته اخلاق چه تصمیمی می‌گیرد.