علی دایی

علی دایی یک شبه 20 سال جوانتر شد | تغییر ظاهر عجیب علی دایی

21:14 - 1400/10/23
علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان به شمار می‌رود. علی دایی که یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ ایران به شمار می‌رود پس از خداحافظی دچار اضافه وزن شدید شده بود.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان به شمار می‌رود. علی دایی که یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ ایران به شمار می‌رود پس از خداحافظی دچار اضافه وزن شدید شده بود. علی دایی آقای گل فوتبال ملی جهان تا چندی پیش بود و این رکورد توسط کریستیانو رونالدو شکسته شد. عکسی جدید از علی دایی در فضای مجازی دست به دست می شود که نشان می‌دهد اسطوره کشورمان وزن زیادی کم کرده است. علی دایی همواره ثابت کرده هر آن چیزی که می‌خواهد را به دست می‌آورد. حالا باید منتظر یک علی دایی با هیکل و وزنی ایده آل باشیم همانند دوران بازی خود.

علی دایی یک شبه 20 سال جوانتر شد | تغییر ظاهر عجیب علی دایی17

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و یک بیزنس من موفق است. علی دایی علاوه بر درخشش در دنیای ورزش در خارج از این موضوع هم انسان موفقی است. علی دایی قرار است پروژه مشترک با خواهران منصوریان داشته باشد. شهربانو منصوریان خبر از یک همکاری با علی دایی داد. از سابقه علی دایی اینگونه درمی‌یابین که این اتفاق قطعا موضوعی بزرگ و موفق خواهد بود.

شهربانو منصوریان با انتشار تصویری از خودش و خواهرش در کنار علی دایی، اعلام کرد خبرهای خوبی در راه است. گویا آن‌ها قرار است با علی دایی همکاری داشته باشند اما هنوز مشخص نیست که این همکاری در چه حوزه‌ای خواهد بود.

روز گذشته دوست علی دایی؛ درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد. از همین رو شایعاتی در مورد حضور علی دایی به عنوان جانشین یحیی گل محمدی مطرح شد که بلافاصله توسط درویش تکذیب شد.

افشاگری پشت پرده از همسر اول علی دایی

علی دایی بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد، اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند.علی دایی از ازدواج دوم نیز صاحب دختر شد که نامش را نورا گذاشت و دختر او در سال ۹۰ متولد شد.

علی دایی یک شبه 20 سال جوانتر شد | تغییر ظاهر عجیب علی دایی2

فوتبالیست پیشکسوت ایران اسلامی علی دایی که در ازدواج اول خود ناموفق بود حالا پس از چندین سال از این ازدواج نافرجام ماجرای جنجالی به راه افتاده است.مونا فرخ آذری همسر دوم علی دایی و مادر نورا دایی در پی بحث های رسانه ای علی دایی و محمد مایلی کهن در برنامه نود سال گذشته،دایی برای چندمین بار از مایلی کهن شکایت کرد که پس از چند روز وقفه، رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد.

دایی در مورد این پرونده گفته بود:«به جان نورا نمی بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت :«به جان دنیز نمی بخشم»دنیز دختر اول علی دایی است که با نورا خواهر ناخوانده است. همین ماجرا، جرقه ای بود تا اینکه ماجرای همسر دوم علی دایی و دختر ۹ ساله اش ( دنیز ) بر سر زبان ها بیفتد.بسیاری نورا رو تنها دختر علی دایی میدانند،اما در واقع علی دایی در گذشته یکبار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری بنام دنیز دارد. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است. فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود.البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این مربی و همسر سابقش زندگی کند.

علی دایی یک شبه 20 سال جوانتر شد | تغییر ظاهر عجیب علی دایی9

دنیز دختر علی دایی

دنیز دختر علی دایی است. دختر علی دایی در انگلیس زندگی می کند. به تازگی دختر علی دایی فارغ التحصیل شده است. دختر علی دایی توانست جزو نفرات برتر تحصیلی باشد. شادی دختر علی دایی را از این موضوع ببینید.

دختر علی دایی درس‌خوان است

پیش تر فقط تصاویر جشن و مهمانی بازی دنیز دایی را دیده بودیم و تصور می کردیم دنیز دختری خوشگذران است که با پول پدرش در انگلیس زندگی مرفه وبی دغدغه ای دارد اما دنیز پستی منتشر کرد که نشانگر تلاش و پشتکار این دختر ایرانی است.

علی دایی یک شبه 20 سال جوانتر شد | تغییر ظاهر عجیب علی دایی15

خوشحالی دنیز بعد از فارغ التحصیلی با نمره عالی

دنیز دختر جذاب علی دایی تحصیلات دوره دبیرستان را به پایان رساند و نکته جالب اینکه دختر اول علی دایی جزو دو درصد دانش آموز برتر انگلیس شد.

یکی از دوستان و نزدیکان دنیز در واکنش به این موفقت دختر علی دایی نوشت:

جذاب من دنیز عزیزم خبر خوشحالی پایان تحصیلات دبیرستانت را شنیدم که در تمام انگلیس نفر برتر شدی بسیار تبریک میگم که با تلاش مستمر بدون سرمایه پدر در بهترین مدرسه انگلیس با موفقیت قبول شدی به شما و مامان نازنینت که بدور از هر حاشیه ای فقط و فقط به فکر موفقیت و شکوفایی ات بوده و هست تبریک میگم نازنینم از چشم بد دور باشی و در پناه حق به موفقیت‌های بیشتر در زندگیت برسی شاد باشی افتخار پدر و مادر و دوستدارانت تبریک تبریک تبریک