مهراد جم

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی

15:49 - 1400/10/23
فیلمی از آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.
آهنگ-خوندن-مهراد-جم-برای-دنیا-جهانبخت--فیلم-دیدنی-

در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی دنیا جهانبخت یکی از چهره های پرحاشیه فضای مجازی بپردازیم که در حال حاضر در ترکیه سکونت دارد، بنابراین اگر برای شما نیز این سوال پیش آمده که دنیا جهانبخت کیست؟ تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا با زندگینامه کامل دنیا جهانبخت از ایران تا ترکیه آشنا شوید.

زندگینامه دنیا جهانبخت:

دنیا با نام اصلی زهرا جهانبخت در سی ام آبان ماه سیال ۱۳۶۸ در شمیرانات تهران و در خانواده ای نسبتا مفرح به دنیا آمده و در رشته گرافیک تا مقطع لیسانس ادامه تحصیل می دهد.

پس از پایان تحصیلات اش به همراه خانواده اش به ترکیه مهاجرت می کند و در حال حاضر در ترکیه سکونت دارد البته گاهی نیز در انگلیس است البته که او قصد دارد ویزا آمریکا را بگیرد و در این کشور برای همیشه سکونت کند اما تا کنون موفق به دریاف ویزا آمریکا نشده است.

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی12 دنیا جهانبخت

در حال حاضر پدرش فوت کرده و مادرش در قید حیات است. دنیا جهانبخت در مصاحبه ای گفته بود که مادرش را قهرمان زندگی اش می کند.

فعالیت خود را در فضای مجازی از سال ها پیش و زمانی که فیسبوک میان ایرانی ها بسیار محبوب بود، آغاز می کند و طولی نمی کشد که صفحه فیسبوک اش دنبال کنندگان زیادی به دست می آورد. در آن زمان فعالیت خاصی نداشته و تنها عکس هایی مدلینگ طور را در صفحه اش منتشر می کرد.

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی14 زندگینامه دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت عاشق ساسی مانکن می شود:

در واقع اگر بخواهیم نگاهی کلی به زندگی دنیا جهانبخت بیاندازیم، می توان حواشی زیادی را در زندگی او نام برد اما اولین حاشیه ای که خود او برای خودش درست کرد و از این طریق توانست به شهرت برسد، ماجرای مربوط به عاشق ساسی مانکن شدن اش بود.

او که در ابتدا عکس هایی را در صفحه اش پست کرد و نسبت به ساسی ابراز علاقه کرد و بعد از عدم توجه ساسی به دنیا جهانبخت، دنیا کلیپی را در فضای مجازی منتشر کرد که بازدید میلیونی گرفت و دنبال کنندگان صحفه اش نیز برای اولین بار به عدد بالای یک میلیون رسید.

اما ماجرا به همینجا ختم نشد و خانم دیگری به نام طلا گلزار که یک ایرانی ساکن دبی است، به ساسی مانکن ابراز علاقه می کند و وقتی خبر این ابراز علاقه به گوش دنیا جهانبخت می رسد، خود او با دنبال کنندگان اش به صفحه طلا گلزار حمله می کنند و مدتی تیتر رسانه های مجازی و مکتوب مانند روزنامه ها را نیز از آن خود می کند و به طور عجیبی به شهرت زیادی دست می یابد.

در نهایت ماجرای این عاشقی پس از فرستادن یک دست گل از سوی ساسی مانکن برای دنیا ختم می شود و بعد ها دنیا این لحظه گل فرستادن توسط ساسی مانکن را بهترین لحظه زندگی اش می داند.

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی19 حواشی دنیا جهانبخت

رابطه های متعدد با افراد مختلف:

پس ساکت شدن جنجالی عاشقی اش با ساسی مانکن، عکسی از خود با مردی در فضای مجازی منتشر کرد که به صورت نیم رخ بود و دقیق مشخص نبود که با چه کسی عکس گرفته اما برخی شایعات مطرح بود که آن مرد که به صورت نیم رخ در عکس حضور دارد، پسر برایان اعتماد، وکیل و تاجر بین المللی می باشد، البته خود دنیا جهانبخت چنین شایعه ای را تکذیب کرده است.

در ادامه روابط بدون چارچوب دنیا جهانبخت، در سال ۹۸ با امیر تتلو وارد رابطه می شود و با حواشی که در این اتفاق شکل می دهد، به تعداد فالوور بیشتری دست می یابد.

پس از تتلو با فرد دیگری معروف به مونتیوگو وارد رابطه می شود و پس از آن با مهراد جم در ترکیه ازدواج می کند و پس از مهراد جم تا کنون که با فرد دیگری وارد رابطه نشده است.

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی14 دنیا و مهراد جم

علاقه مندی های دنیا جهانبخت:

دنیا جهابخت می گوید که آدم شکمویی است و اگر حس و حال اش را داشته باشد، آشپزی می کند و در بین غذاهای ایرانی به قورمه سبزی و فسنجون بسیار علاقه مند است.

در زمینه ورزش نیز به فوتبال علاقه مند هستم و استقلال و بارسلونا تیم های مورد علاقه ام می باشند.

آهنگ خوندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت + فیلم دیدنی20 دنیا جهانبخت کیست؟

اینستاگرام دنیا جهانبخت:

صفحه اینستاگرام دنیا جهانبخت را می توانید با آیدی donya فالو کنید.

فعالیت های دنیا جهانبخت:

دنیا جهانبخت عملا فعالیت خاصی ندارد و تنها با وارد شدن به روابط جدید و ایجاد شایعه در خصوص جدا شدن از مرد دیگری و عاشق مرد دیگری شدن، سعی دارد تا دنبال کنندگان اش را افزایش دهد و از این طریق تبلیغ سایت های مختلف را انحام دهد.