فیلم رقصیدن امیر جعفری و امین حیایی

18:02 - 1400/10/22
امیر جعفری و امین حیایی را در نمایی از فیلم «رقصنده» ببینید. امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران متولد شد. امیر جعفری تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ادامه داد
فیلم-رقصیدن-امیر-جعفری-امین-

فیلم رقصیدن امیر جعفری و امین حیایی18

امیر جعفری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است امیر جعفری ریما رامین فر از بازیگران سینما وتلویزیون و تئاتر است امیر جعفری دارای لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه است امیر جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخت امیرجعفری تا به حال پنج بار از جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه شده است

فیلم رقصیدن امیر جعفری و امین حیایی2

امیر جعفری و امین حیایی را در نمایی از فیلم «رقصنده» ببینید. امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران متولد شد. امیر جعفری تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ادامه داد.

امیر جعفری و امین حیایی را در نمایی از فیلم «رقصنده» ببینید. امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران متولد شد. امیر جعفری تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه ادامه داد. امیر جعفری که اصالتا ترک زنجان است در خانواده ای پرجمعیت متولد شد. امیر جعفری 7 خواهر و 3 برادر دارد و خودش فرزند نهم خانواده است.

فیلم کمدی «رقصنده» توسط بهمن گودرزى ساخته شده است و امین حیایى و امیر جعفرى در کنار امیرحسین رستمى نقش های اصلى آن را بازى می کنند.

«رقصنده» داستان ورزشکارى (با نقش آفرینی امیر جعفری) را روایت می کند که به قصد پیشرفت زیر بار مهاجرت و پناهندگى می رود اما از جایى به بعد در جریانى قرار داده می شود که او را به یک بچه معروف مجازى تبدیل می کنند و حالا بازى براى او عوض می شود ...

صدای امیر تتلو در این تیزر از فیلم کمدی «رقصنده» به وضوح شنیده می شود؛ باید دید در نسخه نهایی این فیلم که جهت پروانه نمایش ارائه می شود، صدایی از این خواننده پرحاشیه وجود خواهد داشت یا خیر.

مرتضى رحیمى، یزدان فتوحى، سالار کریم خانی، علی بنایی، شکوفه رجب زاده و سامبو دیگر نقش های این فیلم را بازى می کنند. فیلم نامه این کار را آرش قادرى نوشته و حمید اکبرى خامنه بازنویسى آن را بر عهده داشته است.

مرتضى شایسته تهیه کنندگی این فیلم را در هدایت فیلم بر عهده دارد و کمپانى p.s.f آن را تولید می کند.

فیلم رقصیدن امیر جعفری و امین حیایی7

عوامل اصلى این فیلم عبارت اند از:

تدوین: سیامک مهماندوست، مدیر فیلمبردارى: فرشاد گل سفیدى، صدابردار: سعید بجنوردى، طراح صحنه و لباس: آبتین برقى، طراح گریم: سیامک احمدى، برنامه ریز و دستیار اول: على نوابى، منشى صحنه: مارال فتحى، مدیر تولید: رضا کریمى، مدیر اجرایى: نادر ایمانى، مدیر تدارکات: رسول حاتمى روابط عمومى: ادریس رفیع زاده، ساخت تیزر: ستاره اندیشه..