جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی

21:55 - 1400/10/20
علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران در این روزها بخاطر اظهارات امیر تتلو در فضای مجازی گرفتار حواشی شده است تا حدی که هواداران تتلو به صفحه وی در فضای مجازی حمله کردند.
جنگ-هواداران-تتلو-علی-کریمی--حمله-فن-

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی4

علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران در این روزها بخاطر اظهارات امیر تتلو در فضای مجازی گرفتار حواشی شده است تا حدی که هواداران تتلو به صفحه وی در فضای مجازی حمله کردند.

به گزارش تیتربرتر؛ شش سالی است که اسم او به عنوان نابغه ورزشی مطرح می‌شود؛ از یک سالگی پدرش او را به عنوان نابغه مطرح کرد و در طول همه این سال‌ها آرات نابغه روز به روز بیشتر پیشرفت می‌کند. حالا به سن ۶ سالگی رسیده است، او بدن به شدت ورزیده‌ای دارد و بسیار چابک است. حالا دیگر به غیر از نابغه ورزشی، لقب ستاره فوتبالی را هم یدک می‌کشد و به کشور انگلستان مهاجرت کرده است تا در آکادمی لیورپول به تمرین بپردازد.

آرات حسینی تا کنون رکورد‌های زیادی را جا به جا کرده است و از جمله این رکورد‌ها می‌توان به رکورد رو پایی او در ۵ سالگی اشاره کرد.

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی17

همین چند روز پیش هم حرکات فری استایل و گل قیچی برگردانش، لیونل مسی را به تشویق وی وا داشت و ویدئوهای‌ مربوط به او در صفحات اینستاگرامی و توئیتری دست به دست می‌شود. حالا این نابغه فوتبالی کوچک در صحبت هایی نسبت به پرسپولیس و علی کریمی ابراز علاقه کرده و به نوعی دوست داشته کریمی هم مثل مسی وی را تشویق کند و نسبت به عملکردش واکنشی نشان دهد ولی این چنین واکنشی از سوی جادوگر فوتبال ایران دیده نشد.

علی کریمی، کاپیتان سابق باشگاه پرسپولیس و اسطوره محبوب این باشگاه که جایگاه ویژه و خاصی نزد هواداران این تیم دارد برخلاف این که همیشه خودش در متن حواشی و جنجال هایی قرار داشت که درگیر آن بود، این بار از بیرون و ناخواسته درگیر یک جنجال بزرگ در فضای مجازی شد و حسابی به دردسر افتاد.

دلیل حمله کاربران فضای مجازی به صفحه علی کریمی

در این میان امیرحسین مقصودلو، یکی از فعالان خارج نشین فضای مجازی که به نام تتلو شناخته می شود نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده و جمعیت پر تعداد دنبال کنندگان و هواداران وی در واکنش به این ماجرا به صفحه علی کریمی حمله ور شدند.

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی1

تتلو با انتشار چند متن در صفحه شخصی خودش به نوعی سعی داشته آرات را دلداری داده و در سوی دیگر کریمی را بابت بی اعتنایی به آرات به غرور کاذب متهم کرده و اعلام داشته وقتی لیونل مسی از آرات تمجید می کند به چه دلیل یکی مثل علی کریمی برای او به اصطلاح کلاس می گذارد و خودش را در سطحی نمی داند که یک کودک مستعد را تشویق کند.

او همینطور از پیام صادقیان هم نام برد که جدیدا به علت راه اندازی سایت شرط بندی با حکم محرومیت ۱۵ ساله از فعالیت های ورزشی رو به رو شده و از کریمی سؤال کرد که به چه دلیل از صادقیان در قبال این حکم سنگین حمایت نکرده است.

این موضوع با واکنش سریع و تند تعداد زیادی از مخاطبین او همراه شده و حمله ای گروهی به صفحه شخصی کریمی ترتیب دادند و حتی او را با الفاظی تند و خارج از ادب خطاب کرده و در سوی مقابل هم تعدادی از پرسپولیسی ها و طرفداران کریمی علیه تتلو و هوادارانش موضع گرفتند تا یک جنگ در فضای مجازی برای چندین ساعت شکل بگیرد.

اعلام آتش بس توسط تتلو

با وجود این که تتلو در حمایت از آرات حسینی و پیام صادقیان وارد این بازی شده بود ولی هر دو نفر با گذاشتن عکس علی کریمی و حمایت از وی به نوعی خودشان را از این ماجرا کنار کشیدند و این موضوع دلخوری تتلو و واکنش او را بهمراه داشت که به گفته خودش بلاک کردن آرات حسینی هم یکی از آن ها بود.

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی14

ماجرا تا جایی پیشرفت که تتلو در صفحه شخصی خود اعلام آتش بس کرده و از هوادارانش خواست از این ماجرا عبور کرده و آنرا فراموش کنند.

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی0

نکته جالب در این میان عدم ارائه کوچکترین واکنشی از طرف علی کریمی بود و او هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است و پس از این ماجراها آرات حسینی در صفحه خودش اعلام کرد که توسط علی کریمی بلاک شده است.

جنگ هواداران خواننده معروف و علی کریمی / حمله فن های خواننده معروف به پیج علی کریمی17