مرجانه گلچین

مدل شدن مرجانه گلچین در آستانه 60 سالگی + عکس باورنکردنی

11:56 - 1400/10/18
مرجانه گلچین بازیگر معروف ایرانی می باشد که ظاهرا با این سن و سال می خواهد از قافله بازیگران دیگر عقب نماند. اما آخرین عکس مرجانه گلچین باورنکردنی است
جلف-بازی-مرجانه-گلچین-آستانه-60-سالگی-

مرجانه گلچین بازیگر معروف ایرانی می باشد که ظاهرا با این سن و سال می خواهد از قافله بازیگران دیگر عقب نماند. اما آخرین عکس مرجانه گلچین باورنکردنی است چرا که او باوجو اطلاع از قوانین ایران کاملا کشف حجاب کرده است و حتی فراتر رفته و قسمتی از بدنش را برهنه به نمایش گذاشته است که به نظر می رسد باید به وی تذکر داده شود.

مدل شدن مرجانه گلچین در آستانه 60 سالگی + عکس باورنکردنی20

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است . مرجانه گلچین به تازگی مادرش را از دست داده است . مرجانه گلچین با انتشار یک ویدیو سوز دلش را در فراق مادرش به مردم نشان داد . مرجانه گلچین همسر سابق یکی از کارگردان های مشهور ایرانی است . مرجانه گلچین از بازیگران کم حاشیه ایرانی است.

مرجانه گلچین بازیگر با سابقه و حرفه ای و البته محبوب ایرانی می باشد که تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشته و همیشه هم خنده رو به لب مخاطبین آورده است.

مدل شدن مرجانه گلچین در آستانه 60 سالگی + عکس باورنکردنی17

مرجانه گلچین اما چند سالی است که در قاب تلویزیون بسیار کم کار شده و خب این موضوع ناراحت کنندس که چنین هنرمندان خوبی دیگر بازی نکنن! اما به جاش در قاب گوشی و اینستاگرام آنقدری فعال هستند که حاشیه ساز هم میشوند. مرجانه گلچین چند وقت اخیر با استایل و تیپ های نامتعارف ظاهر شده است.

مدل شدن مرجانه گلچین در آستانه 60 سالگی + عکس باورنکردنی10

از این ها که بگذریم مرجانه گلچین از فعالین اینستاگرام می باشد و بیش از 1.6 میلیون دنبال کننده هم دارد.

مدل شدن مرجانه گلچین در آستانه 60 سالگی + عکس باورنکردنی7