بازداشت شدن بازیکن تیم استقلال با شکایت این دختر

18:13 - 1400/10/14
 در روزهای گذشته خبر حضور یکی از بازیکنان استقلال در کلانتری تجریش منتشر شد.

در روزهای گذشته خبر حضور یکی از بازیکنان استقلال در کلانتری تجریش منتشر شد. رکنا مشغول پیگیری این موضوع بود که به ناگاه، از جزییات جدیدی درباره بازداشت یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال استقلال مطلع شد. این شخص حدود 2 ماه قبل با شکایت دختری تحت بازداشت بوده و در حال حاضر به قید وثیقه آزاد است.

ماجرای بازداشت این عضو تیم فوتبال استقلال چیست؟

این استقلالی با دختری ارتباط نزدیک داشته و حتی در بازه مسابقه استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دربی اقامت داشته است.

بعد از اینکه دختر مورد نظر به کشور باز می گردد، مشکلاتی در رابطه اش بروز می کند که از عضو تیم فوتبال استقلال به جرم عجیبی شکایت می کند.

البته بعضی معتقدند این فرد قصد اخاذی از عضو تیم فوتبال استقلال داشته است، با این همه عضو تیم فوتبال استقلال فعلا متهم اصلی است و با سپردن وثیقه تا بعد از صدور کیفرخواست و ارجاع پرونده به دادگاه آزاد است تا قاضی پرونده در جریان محاکمه درمورد او تصمیم بگیرد..

بعد از این بازداشت فرد مورد نظر مدتی در تمرینات استقلال حاضر نمی شد. از آنجا که حفظ نظم برای سرمربی استقلال اهمیت بالایی دارد، احتمالاً برخورد شدیدی با فرد مورد نظر داشته است.

در همین رابطه فرهاد مجیدی بارها اعلام کرده روی نظم و انضباط تمرینات تیمش اهمیت قائل است و اظهار داشت: «نظم و انضباط مهمترین مساله در تیم من است. فرزاد برادرم چندی پیش 15 دقیقه به تمرین دیر آمد ولی 10 روز نگذاشتم به تمرین بیاید و 20 در صد قراردادش را هم جریمه شد.»