مدل مانتو زمستانی / مانتوهای زمستانی 2022

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر

10:03 - 1401/05/04
در اینبخش شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 در طرح و رنگ های متنوع زیبا را گردآوری کرده ایم. در ادامه بـه همراه مدل ها اطلاعاتي را هم راجع بـه خريد و انتخاب بهترين مانتو بر اساس فرم بدن را هم آورده ايم کـه اطلاعات مفيدي را در اختيارتان قرار مي دهد.
شیک-ترین-مدل-مانتو-زمستانی-

در اینبخش شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 در طرح و رنگ های متنوع زیبا را گردآوری کرده ایم. در ادامه بـه همراه مدل ها اطلاعاتی را هم راجع بـه خرید و انتخاب بهترین مانتو بر اساس فرم بدن را هم آورده ایم کـه اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار می دهد.

نکته اول این کـه بدون تعارف نسبت بـه سایز و قد خود شناخت کافی داشته باشید و ویژگی‌های اندامی خودرا کامل درنظر بگیرید. مسلما یک خانم قد‌ بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی کـه بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمیتوانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر5

مدل مانتو جدید زمستانی زنانه و دخترانه 2022 شیک و اسپرت

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر3

مدل مانتو زمستانی بلند 2022 بسیار شیک و لاکچری

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر15

هم چنین پارچه مناسب برای فرم‌های مختلف بدن متفاوت اسـت. بهترین توصیه‌ای کـه میتوانیم بشما بکنیم این اسـت کـه حداقل یک‌بار در هر دوره زندگیتان از مشورت یک طراح لباس و یا یک خیاط کاربلد برای انتخاب مدل و نوع پارچه بهره ببرید.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر6

شیک‌ترین مدلهای مانتو زمستانه مجلسی

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر10

مدلهای مانتو زمستانه 2022 + بافت گرم و پالتو مناسب فصل سرد

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر15

مانتو مناسب برای خانم‌های ریز جثه و کوتاه قد: هرگز بـه سراغ مانتوی‌هایی با دامن خیلی گشاد و کلوش نروید. اگر می خواهید کوتاه‌تر دیده نشوید، مانتوهای بلند نپوشید. مانتویی را انتخاب کنید کـه کاملا فیت تن شـما باشد. بهترین قد مانتو برای شـما تا روی زانو اسـت. مانتوهای پر طرح و نقش را انتخاب نکنید. مانتوهایی با راه‌های عمودی باریک شـما را بلندتر نشان می دهد.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر14

جدید ترین مدل مانتو زمستانی برای خانم های خوش تیپ

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر13

مدلهای مانتو زمستانی برای بانوان مشکل پسند

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر10

خانم‌های بلند قد: اگر خیلی بلند قد هستید مانتوهایی کـه از بالا تا پایین تنگ هستند را نپوشید، چون شـما را قد بلندتر نشان میدهد. برای این کـه قد شـما متناسب‌تر دیده شود، مانتو شلوار و کفش‌تان را هم‌ رنگ نپوشید. مانتو های خیلی کوتاه هم نپوشید چون پاهای شـما را بلندتر نشان می دهد. در انتخاب مدل مانتو مجلسی سراغ مانتوهای زنانه کمردار تنگ بروید.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر17

مدل مانتو زمستان برای خانم های خوش سلیقه

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر16

مدل مانتو زمستانه با بهترین طرح های مد سال

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر15

نکات کلیدی انتخاب مدل مانتو برای خانم‌های چاق و درشت اندام: هرگز مانتوهایی راکه حتی یک سایز برای شـما کوچک اسـت، نپوشیدبه گزاش سایت ایران ناز مانتو نباید بدن شـما را تحت فشار قرار دهد. انتخاب مدل برش و دوخت برای بانوان درشت اندام خیلی مهم اسـت و کمک میکند تا خوش‌قواره‌تر بنظر برسند. مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی را انتخاب نکنید.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر20

مدل مانتو ضخیم برای فصول سرد

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر14

مدل مانتو زمستانه اسپرت

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر13

در مانتوی شـما نباید خطوط افقی باشد، زیرا راه‌راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شـما را چاق‌تر و پهن نشان می دهد. مانتو هایی راکه جیب‌های بغل از رو دارد، نپوشید. مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید. مدل‌هایی کـه شکاف‌های پهلو و جانبی دارند برای شـما مناسب‌ترند زیرا این مدل‌ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، در هنگام حرکت بشما کمک می کنند.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر17

مدل مانتو زمستانی اسپرت دخترانه

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر4

مدل مانتو زمستانی بلند

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر0

اگر سایز دور سینه شـما خیلی بزرگ اسـت و دوست ندارید مرکز توجه قرار بگیرد این نکات را فراموش نکنید: مانتوی بالاتنه گشاد بپوشید. مانتو هایی کـه در دو طرف دکمه دارند، سایز دور سینه را بزرگ‌تر نشان می دهد. مانتو هایی کـه در قسمت بالاتنه جیب دارند را از کمد لباستان حذف کنید. مانتو های ساده‌تر را انتخاب کنید.

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر6

مدل مانتو زمستانی 1400 ،مدل مانتو زمستانی ترک

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر0

مدل مانتو زمستانی ایرانی 2022 | بهترین مدلهای مانتو زمستانی

جدیترین و شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 + تصاویر16

ودر آخر نیز: اگر ران و پایین تنه توپری دارید:مانتویی بپوشید کـه هم کمر مشخصی داشته باشد و هم دامنش فون باشد. ترکیب کمربند و دامن فون باعث میشود پایین تنه شـما کوچک تر دیده شود. مانتوهای فون از جنس کتان یا الیاف مصنوعی نه چندان لیز و شل هستند، ایرادهای پایین تنه شـما را می‌پوشانند. مدلهای جلوبسته ای کـه تا نزدیک کمر دکمه دارند، بهترین راه برای مخفی کردن پایین تنه درشت شـما هستند.

هم چنین کمربندهای نازک بـه لاغرتر نشان دادن پاهایتان کمک میکنند. بهترین گزینه برای شـما، مانتوهایی هستند کـه قدشان تا سر زانوی شماست. جیب های بزرگی کـه پایین تر از کمربند قرار میگیرند و حجم پایین تنه تان را بزرگ‌تر میکنند، برای اندام شـما مناسب نیستند. قبل از خرید مانتو، حتما بنشینید و دستهایتان را بالا ببرید تا مطمئن شوید دراین لباس بـه اندازه کافی آزادی عمل دارید.