جواد عزتی ممنوع التصویر شد؟!+ عکس

23:08 - 1400/10/06
جواد عزتی با سارا و نیکا فرقانی در آسانسور عکسی به اشتراک گذاشته که با هم میبینیم .
جواد-عزتی-ممنوع-التصویر-

جواد عزتی ممنوع التصویر شد؟!+ عکس14

جواد عزتی متولد 1360در تهران است. جواد عزتی فارغ التحصیل رشته تئاتر از هنرستان سوره است. شروع فعالیت سینمایی او از سال 1387 با بازی در فیلم طلا و مس بود. جواد عزتی از ۱۵ سالگی وارد دنیای تئاتر شد. به گفته خودش یک روز تصادفا تست بازیگری می‌دهد و همان‌جا با چند نفر آشنا شده و گروه تئاتر تشکیل می‌دهند. بعدها مشخص می‌شود که آن تست بازیگری یک تست قلابی بوده است ولی همان بهانه‌ای می‌شود تا جواد عزتی وارد دنیای بازیگری شود. جواد عزتی صاحب یک شعب رستوران‌ است و خودش هم دست‌پخت خوبی دارد.سلفی عجیب جواد عزتی کنار بازیگران ممنوع التصویر صدا و سیما !

جواد عزتی ممنوع التصویر شد؟!+ عکس15

محمد جواد عزتی زادهٔ ۲۰ دی ۱۳۶۰ در تهران بازیگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران و فارغ‌التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است. او توانست در کنار رضا عطاران در فیلم هزارپا رکورد فروش فیلم در ایران را به طرز قابل توجهی بالا ببرد، علاوه بر این وی در فیلم‌های پر فروشی همچون آینه بغل، اکسیدان، لاتاری و ماجرای نیمروز و ماجرای نیمروز رد خون بازی کرده‌است.سلفی عجیب جواد عزتی کنار بازیگران ممنوع التصویر صدا و سیما !

جواد عزتی ممنوع التصویر شد؟!+ عکس5

اولین اجرای جواد عزتی در مقابل دوربین به سال ۷۹ برمی‌گردد با سریالی که سعید آقاخانی کارگردانی آن را به عهده داشت که سریال قصه‌های شبانه نام داشت و جواد عزتی در آن هم به جای عروسک صحبت می‌کرد و هم یک نقش دیگر داشت. بازیگری او در کارهایی چون بی‌مقدمه، کمربندها را ببندید، باغ مظفر ، قهوه تلخ و... ادامه پیدا کرد.سلفی عجیب جواد عزتی کنار بازیگران ممنوع التصویر صدا و سیما !