مراسم عروسی لاکچری میلاد محمدی بازیکن فوتبال + تصاویر

22:25 - 1400/10/06
میلاد محمدی عکس دونفره شان را با همسرش ، در روز عروسی منتشر کرد.
عکس-لو-رفته-عروسی-لباس-عروس-لاکچری-همسر-بازیکن-ملی-پوش--شیکی-میلاد-محمدی-همسرش-

.

مراسم عروسی لاکچری میلاد محمدی بازیکن فوتبال + تصاویر16

میلاد محمدی متولد 7 مهر 1372 در تهران است. میلاد محمدی فوتبالیست است.میلاد محمدی بخاطر سرعت فوق العاده اش به میگ میگ مشهور است. میلاد محمدی و مهرداد دو برادر دوقلو هستند. میلاد محمدی عکس عروسی اش را منتشر کرد.

  • در ادامه عکس جنجالی میلاد محمدی و همسرش را در روز عروسی شان مشاهده می کنید. میلاد محمدی روز یکشنبه 15 دی ماه 1398 در 26 سالگی با انتشار عکس بالا رسما خبر ازدواج خود را اعلام کرد و به جرگه متاهلان پیوست.

مراسم عروسی لاکچری میلاد محمدی بازیکن فوتبال + تصاویر7

مدلینگی میلاد محمدی

نشریه بولا اسپورت مالزی در گزارشی از پتانسیل چهره جذاب میلاد محمدی برای مدلینگ خبر داد، اما خود میلاد می گوید اصلا به این فکر نکردم روزی مدل شوم.

من بازیکن فوتبالم و سخت گرفتار تمرینات و بازی، بنابراین وقتی برای انجام کار مدلینگ ندارم.

میلاد محمدی با همسرش فرانک

دوقلوها فوتبال را از زمین خاکی پشت منزل‌شان شروع کردند. آن‌ها تا نیمه‌شب، حتی وقتی هیچ‌ کس دیگر نمی‌ ماند، در خیابان‌ مانده و با هم بازی می‌ کردند و همین پشتکار باعث پیشرفت آن‌ ها شد. میلاد دفاع و چپ‌ پا بود و برادرش مهاجم و در ایران اغلب جوانان دوست دارند مهاجم باشند و گل بزنند.

این دو برادر ازدواج کرده اند و عکس های در کنار همسرانشان در صحفه شخصی خود منتشر کرده اند.

میلاد محمدی کیست؟

میلاد ۷ مهر سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد. او یک برادر دوقلو به نام مهرداد دارد. میلاد ۵ دقیقه زودتر بدنیا آمده است آنها دو برادر بزرگ بنام میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند.

این لژیونر محبوب در ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ با انتشار عکس دو نفره خود با همسرش خبر از ازدواجش،

با دختری به نام فرانک داد. وی عکس های در کنار وی در صحفه شخصی اش منتشر می کند.

گفتنی است این بازیکن در سال ۲۰۱۵ به تیم امید ایران دعوت شده و در ۱۵ بازی به میدان رفت و همان سال توسط کارلوس کی روش به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد. او در بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان بازیکن فیکس بازی می کرد.