ماهسون کرمزیگول

سفر خواننده مشهور ترکیه به ایران ( عکس )

22:38 - 1400/10/04
خواننده مشهور ترکیه ای به ایران سفر میکند . خبرهای رسیده از ماهسون کرمزیگول حکایت از آن دارد که برنامه او برای حضور در ایران فعلاً شامل جشن انتشار آلبوم است و قصد برگزاری کنسرت ندارد.
سفر-خواننده-مشهور-ترکیه-ایران-

سفر خواننده مشهور ترکیه به ایران ( عکس )3

خواننده مشهور ترکیه ای به ایران سفر میکند . خبرهای رسیده از ماهسون کرمزیگول حکایت از آن دارد که برنامه او برای حضور در ایران فعلاً شامل جشن انتشار آلبوم است و قصد برگزاری کنسرت ندارد.

ماهسون کرمزیگول، خواننده باسابقه ترکیه‌ای، قصد دارد جشن انتشار آلبوم جدیدش را در ایران برگزار کند. ماهسون کرمزی گول یا ماهسون کرمزی گل در اول آوریل ۱۹۶۸ در دیاربکر ترکیه دیده به جهان گشود. شاید جالب باشد بدانید که نام اصلی او عبدالله بازنجیر است و جالبتر اینکه وی مسلمان کرد تبار در ترکیه می‌باشد و شیعه علوی هم هست.

سفر خواننده مشهور ترکیه به ایران ( عکس )2

به نقل از دفتر رسمی نمایندگی ماهسون کرمزیگول در ایران قرار است این مراسم در سال آینده و با کمرنگ شدن همه‌گیری ویروس کرونا و همچنین رعایت نکات بهداشتی برگزار شود. براساس اعلام دفتر رسمی نمایندگی این خواننده در ایران، عنوان این مراسم “دیپلماسی فرهنگی” خواهد بود و قرار است مهمانانی از ایران، ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان در آن حضور داشته باشند.

سفر خواننده مشهور ترکیه به ایران ( عکس )5

خبرهای رسیده از ماهسون کرمزیگول حکایت از آن دارد که برنامه او برای حضور در ایران فعلاً شامل جشن انتشار آلبوم است و قصد برگزاری کنسرت ندارد. اما زمزمه‌هایی مبنی بر برگزاری کنسرت ماهسون در اواخر سال 1400 به میزبانی کشور ایران به گوش می‌رسد.

ماهسون یکی از خوانندگان مطرح کشور ترکیه است که از سال‌ها قبل طرفداران زیادی در ایران دارد. او طی سال‌های اخیر هم در قالب پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی به ابراز احساسات طرفداران ایرانی‌اش پاسخ داده بود.

چندی پیش هم خبرهایی درباره ایفای نقش ماهسون در یک سریال ایرانی به نام “پدرخوانده” مطرح شد که بعداً مورد تایید این خواننده قرار نگرفت. ماهسون کرمزیگول پیش از این سابقه بازیگری در کشور ترکیه را هم داشته است.

ماهسون علاوه بر اینکه خواننده موفقی است در زمینه کارگردانی هم فعالیت دارد و از قضا در هنر هم بسیار موفق نشان داده. ایرانی‌ها به وی لقب ماهسون قرمزی گول داده‌اند و به خواندن ترانه‌های احساسی شهرت زیادی دارد.