دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن + فیلم و عکس

19:06 - 1400/10/03
بالاخره دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن
دنیا-جهانبخت-مهراد-جم-آشتی-کردن--فیلم-عکس-

دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن + فیلم و عکس3

دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی بود. دنیا جهانبخت نام فرزندش را آرتام گذاشت.دنیا جهانبخت تعرفه تبلیقات خود را لو داد.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ishakh_majazi

یکی از مخاطبان ، گفت ک بچه داری خوب است؟ دنیا جهانبخت به تنها بودن خود اشاره کرد و گفت : این که آدم بچه داشته باشد خیلی حس خوبی است اما مسئولیت زیادی دارد و حتما باید یک کمک داشته باشید. یا همسرتون کنارتون باشد یا مادرتان باشد! سخت ترین قسمت بچه داری هم بیدارخوابی شب هاست!

استوری های دردو دل دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت استوری جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. او از نبود مهراد غمگین شد و با متن بلند بالایی با مردم به اشتراک گذاشت.

عکس های جدید فرزند دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن + فیلم و عکس1

دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن + فیلم و عکس2

دنیا جهانبخت عکس های فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد. برخی ا ز مخاطبان کودک او را شبیه به مهراد جم دانستند.

دنیا جهانبخت و مهراد جم آشتی کردن + فیلم و عکس11

دنیا جهانبخت یکی از شاخ‌های مجازی است که ماجرای ارتباط و ازدواجش با مهراد جم برای خودش یک مثنوی ۷۰‌من کاغذ بود و حالا ادعا می‌کند که فرزند او را به‌دنیا آورده است، آن‌هم در گران‌ترین بیمارستان زنان و زایمان انگلیس، بیمارستان پورتلند. بیمارستان پورتلند جزو بیمارستان‌های سلطنتی است و مردم عادی به آنجا نمی‌روند. گویا جهانبخت قصد رقابت با طبقه اشرافی را داشته که ۳۴ هزار پوند خرج زایمانش کرده است.