طالع بینی چینی

طالع بینی چینی سال 2022 منتشر شد + طالع بینی متولدین 12 ماه سال

18:14 - 1400/10/02
همه ما دوست داریم بدانیم که در سال جدید قرار است چه اتفاق هایی در زندگیمان رخ بدهد، طالع بینی چینی تا حدودی در فهمیدن این موضوع به شما کمک می کند.

همه ما دوست داریم بدانیم که در سال جدید قرار است چه اتفاق هایی در زندگیمان رخ بدهد، طالع بینی چینی تا حدودی در فهمیدن این موضوع به شما کمک می کند.

واریزی جدید دولت برای مردم | چه کسانی مشمول یارانه جدید می شوند؟

سارا و نیکا اشک مردم را در آوردند + فیلم شوکه کننده

این حرف دنیا جهانبخت اشک مردم ایران را در آورد + عکس

طرح بنزین برای همه از ۱۵ دی +جزییات

علیرضا بیرانوند تا مرز سکته رفت / عکس

طالع بینی چینی سال 2022 برای متولدین 12 ماه سال

همه ما دوست داریم از سال قبل بدانیم که چه اتفاقاتی قرار است برای مان رخ بدهد. باید به چه چیز هایی بیشتر توجه کنیم و چه موضوعاتی را بیشتر در نظر بگیریم و ببینیم که چه اتفاقاتی در انتظار ماست. به همین دلیل در این قسمت از نمناک قصد داریم که طالع بینی چینی سال 2022 را برای همه ماه ها در اختیارتان قرار دهیم.

فروردین

طالع بینی چینی سال 2022 برای فروردین ماهی ها سال نسبتاً خوبی را پیش‌بینی می کند که انتظارات شما تا حد زیادی برآورده می شود. سال 2022 سال ببر است و برای فروردین ماهی ها خوش یمن است. البته شاید در موارد مختلفی در زندگی رضایت پیدا نکنند اما به طور کل شرایط برای شان معمولی پیش می رود. گاهی اوقات ناامید می شوند اما باید خودشان را دوباره پیدا کنند.

سختی هایی در پیش دارید که می توانید آن ها را کنار بزنید و خیلی شما را به چالش نمی‌ کشد. آب یک عنصر قوی در سال 2022 برای شما محسوب می‌ شود و از آن انرژی می‌ گیرید. احتمالاً در این سال دیگر تنها نباشید و زمان زیادی را با دوستان نزدیک خود سپری کنید.

ناامنی هایی را در زندگی عشقی و عاطفی احساس می کنید و باید در خودتان، انگیزه و قدرت مواجه شدن با مشکلات را ایجاد کنید و اعتماد به نفس تان را بالا ببرید.

هر اتفاقی که بیفتد، شما نباید از انجام کار های مهم کنار بکشید. ارزش های خود را بشناسید. از لحاظ کاری وضعیت خوبی پیدا می کنید و به تعادل می رسید. گاهی اوقات به صورت موقتی احساس ضعیف بودن به شما دست می‌ دهد و استرس و اضطراب به شما غلبه می کند اما باید از یک مشاور کمک بگیرید تا دوباره درایت و خوش ‌بینی خود را برگردانید.

با کمی انعطاف پذیری و هوش بالا می توانید از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید و در بلند مدت به موفقیت ‌های بزرگی برسید.

طالع بینی چینی سال 2022 منتشر شد + طالع بینی متولدین 12 ماه سال20

اردیبهشت

سال 2022 برای اردیبهشت ماهی ها سرشار از کشمکش، جنگ و جدل و تلاش های بسیار زیاد است که آنها می خواهند از خودشان خیلی مراقبت کنند و کارهای بزرگی انجام دهند. در طول این سال اردیبهشت ماهی ها پاسخ سوالات خود را پیدا می‌ کنند، مسیر و جهت اصلی زندگی خود را می شناسند. در مسیر کاری کار های بزرگی انجام می دهند؛ حتی ممکن است جهت و مسیر خود را تغییر دهند و بیشتر روی مسائل مالی تمرکز می کنند.

شاید گاهی اوقات در انجام کار های نوآورانه شکست بخورند اما دوباره خودشان را پیدا می‌ کنند. آنها کارفرمای خودشان می شوند. حتی ممکن است شهر یا کشور خود را ترک کنند و کار های جدیدی انجام دهند.

آن ها مجبورند از ترکیب خانواده و زندگی شغلی خود چیز جدیدی ایجاد کنند. باید خیلی مراقب و محافظه‌کارانه عمل کنند. معمولاً کار را به عشق ترجیح می دهند. در سختی ها تسلیم نمی شوند و توصیه ما به اردیبهشتی ها این است که در سال جدید برای انجام کار های ماجراجویانه‌ی یک همراه داشته باشند تا انگیزه شان از بین نرود. خوشبختانه انتخاب های خوبی خواهند داشت و اقداماتشان به موفقیت می‌ رسد و می‌ توانند پازل زندگی خود را تکمیل کنند و کاملاً روی پای خودشان بایستند.

خرداد

سال 2022 برای خرداد ماهی ها ترکیبی از اتفاقات مختلف است. بعضی از تصمیماتشان با موفقیت های خیلی بزرگ و بعضی ها با شکست های بزرگ مواجه می‌ شود. در مورد کار و شغل باید روی تخصص خودشان تمرکز کنند و به دنبال کاری غیر از این نروند. باید کمی رقابتی عمل کنند، خودشان را ارتقا دهند و مراقب آینده شغلی خود باشند. باید کمی عمیق تر فکر کنند. اگر لازم است محل کار خود را تغییر دهند.

باید با اعتماد به نفس در قرار های ملاقات و مصاحبه‌ های شغلی آماده شوند تا تصمیم درست بگیرند. سخنرانی های انگیزشی می‌ تواند تا حد زیادی به آن ها کمک کند. باید سعی کنند منابع مالی را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند و از بهترین فرصت های زندگی کمک بگیرند. خیلی تعهدات مالی پر از ریسک و خطر نداشته باشند. باید مراقب بدشانسی ها باشند و در نتیجه هیچ تصمیم غیر منطقی نگیرند و به شانس تکیه نکنند، زیرا امسال از لحاظ شانس، اتفاقات خوبی برایشان نمی افتد. اگر بخواهند تصمیم ناگهانی بگیرند و به یکباره تصمیم به سفر به خارج از کشور داشته باشند، احتمالاً پشیمان می شوند. باید سعی کنند که قدم های کوچک و موثر بردارند و به طور ناگهانی بلندپروازی نکنند.

تیر

سال 2022 برای تیر ماهی ها سال معمولی است‌ کاری که آنها باید انجام دهند، این است که انتظارات خود را در زندگی کمتر کنند، شرایط همسر را بیشتر درک کنند و باید در محیط های اجتماعی بیشتر قرار بگیرند. خودشان هم تلاش کنند تا ناامید نشوند و بتوانند در کنار یکدیگر زندگی را بسازند.

تیر ماهی ها باید باهوش عمل کنند، دقت خود را در مدیریت اموال و پول هایشان افزایش دهند و باید برای خودشان شغلی ایجاد کنند و مهارت های خود را ارتقا دهند.

تیرماهی ها باید همیشه جنبه و ماهیت بخشنده ای داشته باشند و سعی کنند که روی خودشان تکیه کنند، روی پای خودشان بایستند و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

توصیه ای که برای افراد تیر ماهی در سال 2022 داریم، این است که به دنبال یک کار جدید باشند و خیلی به دیگران وابسته نباشند.

از طرفی از موقعیتی که هم اکنون در شغل خود دارند، محافظت کنند. ممکن است که جدایی موقت در رابطه عاشقانه داشته باشند و با کشمکش های زیادی مواجه شوند. مشاوره می تواند وضعیت شان را بهتر کند اما نکته‌ای که باید در نظر بگیرند، این است که از هیچ اتفاقی نترسند و به خودشان ایمان داشته باشند و مسائل را بیش از حد برای خودشان سخت و جدی نکنند و کاملاً با احتیاط رفتار کنند.

طالع بینی چینی سال 2022 منتشر شد + طالع بینی متولدین 12 ماه سال3

مرداد

سال 2022 برای مرداد ماهی ها پر از چالش از لحاظ شغلی است. آن ها می توانند در زمینه مالی اتفاقات هیجان انگیزی را تجربه کنند. از لحاظ احساسی ساختار زندگی شان تغییر می کند. می توانند یکی از بهترین حمایت کنندگان از اطرافیانشان باشند ‌. باید کمی به خودشان فشار بیاورند و خودشان را قوی کنند‌ تا در برابر مشکلات زندگی مقاوم تر باشند.

مرداد ماهی ها در سال 2022 تصمیمات سختی پیش روی خود دارند. معمولاً پروژه‌ های خود را به تعویق می‌ اندازند که بعداً باعث پشیمانی شان می شود. موانع کمی بر سر راهشان قرار می گیرد که آن ها را با موفقیت کنار می‌ گذارند‌ و به رضایت حداکثری می رسند. البته گاهی اوقات تصمیمات غلطی هم می گیرند و احساس پشیمانی می کنند. علت آن هم احساسی عمل کردن است.

معمولاً مرداد ماهی ها در سال آینده پروژه‌ های خود را به تعویق می‌ اندازند و نمی‌ توانند خیلی قوی باشند و از لحاظ مالی هم به مشکل بر می خورند‌.

در روابط اجتماعی فرصت‌ های زیادی برایشان اتفاق می‌ افتد که روی خودشان سرمایه گذاری کنند و استعداد خود را به دیگران نشان دهند. احتمالاً با کسی که دوستش دارند، دچار اختلاف می شوند و از لحاظ احساسی مشکلات زیادی سر راهشان قرار می گیرد اما باید سعی کنند قوی باشند، خجالت را کنار بگذارند و احساسات خود را مدیریت کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها در سال 2022 اوضاع پیچیده و به هم ریخته ای دارند. آن ها تجربیات مختلفی را در این سال پشت سر می گذارند. حتی بعضی از آن ها به شغل معلمی هم رو می آورند و این می‌ تواند فواید زیادی در سال جدید برایشان داشته باشد.

شهریور ماهی ها در سال جدید به آرزوهای خودشان می‌ رسند و تا حد خوبی پیشرفت می‌ کنند. از لحاظ شغلی پیشنهادات زیادی دارند. باید از ابزار و امکانات خود استفاده کنند تا بتوانند کار های بهتر و پرسودتری را به انجام برسانند.

نکته ‌ای که باید به آن توجه کنند، این است که در کار خود ثابت قدم بمانند، عوامل حواس پرتی را از خودشان دور کنند و خوشگذرانی های خود را کم تر کنند و همیشه حساب شده عمل کنند. این افراد باید بپذیرند که برای موفقیت گاهی اوقات باید محدود باشند. باید با همسرشان در کنار یکدیگر تلاش کنند و عامل انگیزه بخشی به هم باشند و استقامت و پایداری خود را افزایش دهند. شاید در رابطه عاطفی با همسر دچار مشکل شوند و از او فاصله بگیرند اما باید بدانند که این کار هیچ نتیجه ای نمی دهد و ممکن است در نهایت منجر به جدایی شان شود. حس انتقام جویی در آن ها به شدت قوی خواهد بود اما از انجامش پشیمان خواهند شد. مهم ترین کاری که باید انجام دهند، این است که کمی مکث کنند، نقطه تعادل را در زندگی پیدا کنند و بدانند که واقعاً چه می خواهند و تمام تلاش شان را برای آن هدف مشخص به کار بگیرند.

مهر

سال 2022 برای مهر ماهی ها سالی پر از هیجان است. این افراد در این سال خوش بینی زیادی به زندگی دارند. ماجراجویی های زیادی انجام می‌ دهند و شاید تاخیر در بعضی از کارها شرایط را برایشان سخت کند اما بالاخره در لحظات آخر راه حل های مفید پیدا می‌ کنند. خیلی خوب به موانع و مشکلات زندگی غلبه می‌ کنند و هر کاری را تا انتها پیش می ‌برند.

از لحاظ کاری اگر کمی مطالعه داشته باشند و از افراد متخصص مشاوره بگیرند، به همه اهداف خود می‌ رسند. احتمالاً درآمدشان افزایش پیدا می‌ کند، ارتقای شغلی می‌ گیرند و پاداش تلاش هایشان به آن ها داده می‌ شود.

مهر ماهی هایی که محصل هستند، پیشرفت زیادی را تجربه می کنند. کلاً مهر ماهی ها در سال 2022 از لحاظ امرار معاش رضایت حداکثری را پیدا می کنند. البته بعضی از آن ها از لحاظ احساسی و عاطفی تصمیماتشان کمی نگران کننده می‌ شود و شاید آن ها را با شکست مواجه کند اما خوشبختانه این شکست ها خیلی عمیق نیست و می‌ توانند دوباره خودشان را پیدا کنند.

مهم تر از همه اینکه مهر ماهی ها باید یاد بگیرند که صبور باشند و در ازدواج طرف مقابل را محدود نکنند و با او همراه و همدل باشند.

طالع بینی چینی سال 2022 منتشر شد + طالع بینی متولدین 12 ماه سال13

آبان

سال 2022 برای آبان ماهی ها سال ریکاوری و خوش بینی است. یعنی اگر بیماری داشته باشند یا از لحاظ ذهنی دل مشغولی هایی داشته باشند، همه این ها ریکاوری و ترمیم می شود. آن ها در سال گذشته مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اند و باید بدانند که در سال جدید تمام اتفاقات بد پایان می یابد و می‌ توانند به آسایش و راحتی برسند. کاملاً توانایی مقابله بر مشکلات و موانع زندگی را دارند. خوش شانسی های زیادی می‌ آورند و در سرمایه گذاری های خود سود زیادی می کنند و می ‌توانند حداکثر شادی، نشاط و موفقیت را تجربه کنند و خوشبختانه انگیزه‌ شان هم بالا می رود و بیشتر تلاش می کنند.

پس انداز هایِ سال گذشته آن ها؛ در سالِ جدید خیلی به دردشان می خورد. حساب بانکی آن ها پر از پول می شود و‌ از لحاظ مالی کاملاً مستقل می شوند و می توانند از دیگران هم حمایت کنند. البته خبری از ازدواج در سال جدید برای آن ها نیست اما ممکن است درگیر یک رابطه عاشقانه شوند. آبان ماهی ها در سال جدید نباید چشم‌ و گوش‌ بسته به دیگران اعتماد کنند. باید سعی کنند که رفت و آمد بیشتری داشته باشند تا آن ها را بهتر بشناسند.

آذر

شرایط آذر ماهی ها در سال 2022 کمی پیچیده یا کلافه کننده می شود. چالش های زیادی پیش رو دارند. باید از خودشان بیشتر مراقبت کنند و در دوره زمانی گیر می کنند که اتفاقات سخت، مشکلات و ناامنی‌ های به آن ها غلبه می‌ کند.

از لحاظ کاری باید تلاش شان را بیشتر از حالت معمولی کنند. احتمالاً نتایج کم تری هم می‌ گیرند اما باید هر طور که شده، گلیم خود را از آب بیرون بکشند. تمایل آن ها به رقابت جویی در سال 2022 خیلی شدید می‌ شود‌.

هنگامی که از لحاظ ایده با تیم و گروه خود اختلاف نظر داشته باشند، عصبانی می شوند. آن ها باید سعی کنند که آرامش داشته باشند تا بتوانند بازی را برنده شوند. به دنبال انتقام هستند اما خودشان قربانی انتقام می‌ شوند.

توصیه ما به آذر ماهی ها در سال جدید این است که صبر خود را افزایش دهند‌ و از چیزهایی که آنها را عصبانی می‌ کند فاصله بگیرند. اگر خیلی فشار به آن ها وارد شود، باید مدتی سفر کنند. در سال آینده هیچ سرمایه گذاری مطمئنی را به تعویق نیندازند و حتما با مشورت افراد با تجربه کارهای بزرگی را به انجام برسانند.

مطمئن باشند که توانایی غلبه به سختی‌ ها و مشکلات را دارند‌؛ فقط باید ریلکس کنند و آرامش داشته باشند. در سال جدید خیلی خوب می توانند روی دیگران تاثیر بگذارند و حتی از هر اتفاق ناخوشایندی، بهترین استفاده و نتیجه گیری را داشته باشند.

دی

سال 2022 برای دی ماهی ها سالی پر از شادابی و سرزندگی است. آن ها می‌ توانند دوباره خودشان را پیدا کنند و می‌ توانند از خودشان مراقبت کنند. به راحتی و آرامش حداکثری برسند‌ و دوباره شروع به انجام کارهای جدید کنند و احتمالاً انگیزه بگیرند تا اهداف جدیدی برای خودشان ایجاد کنند.

آن ها اولویت های خود را در این سال پیدا می کنند و کمی نگران هستند اما در نهایت اتفاقات خوبی برایشان رخ می دهد. امسال سال تغییر دی ماهی ها است.

آن ها کاملا از لحاظ انرژی پر ارتعاش می‌ شوند و می‌ توانند عامل انگیزه و آرامش به دیگران باشند.

آن ها در سال جدید سمبل کامل تغییر شخصیتی و حتی تغییر شغلی هم هستند. در اواسط سال از لحاظ مالی تصمیمات خوبی می گیرند و وضع مالی شان به شدت ارتقا پیدا می‌ کند.‌ سرعت ثروتمند شدن آن ها به شدت بالا می رود و متوجه می شوند که چه قدر استعداد دارند اما ممکن است از لحاظ عشقی و رمانتیک کمی ناپایدار شوند و اتفاقات خوبی برای شان رخ ندهد؛ اما در نهایت همه چیز به نفع آن ها تمام می شود؛ به شرطی که بدبین نباشند و اعتماد به نفسشان را بالا ببرند.

طالع بینی چینی سال 2022 منتشر شد + طالع بینی متولدین 12 ماه سال7

بهمن

سال 2022 برای بهمن ماهی ها سالی پر از زیبایی، غافلگیری و سوپرایز های بسیار جذاب است. آن ها در این سال احساس قدرت بسیار بالایی دارند و با دوستان شان زمان زیادی را در کنار هم سپری می‌ کنند. آن ها شبیه به یک نگین در هر مجلسی می‌ درخشند و‌ در هر کاری که تلاش و اراده داشته باشند، به موفقیت می‌ رسند. سرمایه‌ گذاری‌ های آن ها نتیجه می دهد و می توانند به عنوان یک زن یا یک مرد، کاملا موفق شده و به سایرین دیگران تبدیل شوند.

از لحاظ مالی تعادل پیدا می‌ کنند و سرمایه‌ گذاری‌ هایشان سود می‌ دهد.

توصیه ما این است که از لحاظ تحصیلی و علمی خودشان را ارتقا دهند. حس رقابت جویی را در خودشان ایجاد کنند. خیلی به ظاهر اهمیت ندهند و در سطح اجتماع تاثیر گذار باشند و سعی کنند کارهای فرهنگی به انجام برسانند.

البته ممکن است بعضی از بهمن ماهی ها در سال جدید به مشکلات قلبی دچار شوند اما بدون شک با پیگیری‌، همه چیز بهبود پیدا می‌ کند.

شاید بتوانند عشق واقعی زندگی خود را پیدا کنند و در کنار او موفقیت های بزرگی را رقم بزنند. البته به خاطر غروری که دارند، احتمالاً فرصت های عشقی را از دست می دهند و بهتر است که در رفتارشان تجدید نظر داشته باشند. برای خودشان بیشتر زمان بگذارند و خود را بهتر بشناسند.

به طور کلی زندگی آن ها در سال جدید بسیار خوب پیش خواهد رفت.

اسفند

سال 2022 برای اسفند ماهی ها پر از هیجان است. انرژیِ آن ها در سال جدید خیلی افزایش پیدا می کند. کارهای تاثیرگذاری انجام می دهند و تصمیمات خوبی می گیرند.‌ احساس می‌ کنند که از لحاظ روحی و روانی ظرفیت شان افزایش پیدا کرده و در شرایط سخت و پیچیده خیلی قوی عمل می‌ کنند‌. از لحاظ شغلی به یک وضعیت پایدار می‌ رسند و می‌ توانند قرض‌ ها و بدهی‌ های خود را پرداخت کنند.

آن ها در سال جدید اهداف واضح و مشخصی دارند و می دانند که باید چه مسیری را در پیش بگیرند تا به آن‌ها برسند.

شاید نسبت به زندگی شخصی و عاطفی کمی بی توجه شوند و از این موضوع پشیمان خواهند شد.

توصیه ما این است که به تعهدات خود بعد از ازدواج بیشتر پایبند بمانند. شاید هزینه‌ های غیر منتظره برای آن ها رخ بدهد اما خوشبختانه توان مدیریت شان را دارند.

در پروژه‌ های جدیدی سرمایه‌گذاری می‌ کنند. از احساسات خودشان فاصله می ‌‌گیرند. گاهی اوقات تلخ می شوند اما دوباره به ماهیت لطیف و مهربان خود برمی‌ گردند.

اسفند ماهی ها در سال جدید می توانند پیشنهادات خوبی برای دیگران داشته باشند و باید فکر خود را از لحاظ پولی و مالی به کار بیندازند و کمی ریسک پذیر باشند. باید عامل امید‌بخشی به دیگران باشند.

در نهایت تمام کاریِ که باید انجام دهند، این است که بین احساس و منطق خود تعادل ایجاد کنند.