دنیا جهانبخت 

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس

09:12 - 1400/10/02
دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی بود. دنیا جهانبخت نام فرزندش را آرتام گذاشت.دنیا جهانبخت تعرفه تبلیقات خود را لو داد.

دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی بود. دنیا جهانبخت نام فرزندش را آرتام گذاشت.دنیا جهانبخت تعرفه تبلیقات خود را لو داد.

لباس ناجور همسر زیبای نیکبخت واحدی + عکس

افزایش 6 برابری قیمت بنزین + جزئیات

یکی از مخاطبان ، گفت ک بچه داری خوب است؟ دنیا جهانبخت به تنها بودن خود اشاره کرد و گفت : این که آدم بچه داشته باشد خیلی حس خوبی است اما مسئولیت زیادی دارد و حتما باید یک کمک داشته باشید. یا همسرتون کنارتون باشد یا مادرتان باشد! سخت ترین قسمت بچه داری هم بیدارخوابی شب هاست!

استوری های دردو دل دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت استوری جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. او از نبود مهراد غمگین شد و با متن بلند بالایی با مردم به اشتراک گذاشت.

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس3

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس1

عکس های جدید فرزند دنیا جهانبخت

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس10

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس6

دنیا جهانبخت عکس های فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد. برخی ا ز مخاطبان کودک او را شبیه به مهراد جم دانستند.

تلخ ترین حرف های دنیا جهانبخت درباره بچه اش + فیلم و عکس15

دنیا جهانبخت یکی از شاخ‌های مجازی است که ماجرای ارتباط و ازدواجش با مهراد جم برای خودش یک مثنوی ۷۰‌من کاغذ بود و حالا ادعا می‌کند که فرزند او را به‌دنیا آورده است، آن‌هم در گران‌ترین بیمارستان زنان و زایمان انگلیس، بیمارستان پورتلند. بیمارستان پورتلند جزو بیمارستان‌های سلطنتی است و مردم عادی به آنجا نمی‌روند. گویا جهانبخت قصد رقابت با طبقه اشرافی را داشته که ۳۴ هزار پوند خرج زایمانش کرده است.