فیلم دلتنگی و افسردگی دنیا جهانبخت برای مهراد جم بابای آرتام / چقدر دنیا لاغر شده

09:02 - 1400/09/29
دنیا جهانبخت از خود و پسرش آرتام عکس جدیدی منتشر کرد
فیلم-دلتنگی-افسردگی-دنیا-جهانبخت-برای-مهراد-جم-بابای-آرتام--

فیلم دلتنگی و افسردگی دنیا جهانبخت برای مهراد جم بابای آرتام / چقدر دنیا لاغر شده9

دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. دنیا جهانبخت حرفه اش را از فتومدلینگ شروع کرد سپس دنیا جهانبخت مدتی در ترکیه بود و حالا دنیا جهانبخت در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. در این فیلم صحبت های دنیا جهانبخت را درباره شغلش ببینید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@iishakhinstaii)

دنیا جهانبخت اخیرا به سوال کاربران و طرفداران خود در فضای مجازی پاسخ می دهد. یکی از مخاطبان او درباره سن دنیا جهانبخت از او پرسید. دنیا جهانبخت هم سن اصلی خود را فاش کرد.

او گفت : من 32 سالمه و انقدر زمان زود می گذرد خودم باورم نمی شود که 32 ساله شده باشم!

جنجال عجیب با توهین بی‌شرمانه تتلو

امیر تتلو که با ۴ میلیون فالوئر در اینستاگرام توهم دانائی پیدا کرده بود با اظهار نظرهایی بی‌خردانه کار را به جایی رساند که همین کاربران از اینستاگرام بیرونش کردند.

خبرآنلاین نوشت: «امیر تتلو، سلبریتی اینستاگرامی با ۴ میلیون فالوئر دوباره جنجال به پا کرد، دوباره مردم را آزرد و این بار پاسخی قاطع از همان مردم دریافت کرد.

شبکه‌های اجتماعی از فیسبوک و توییتر گرفته تا اینستاگرام پدیده‌های دنیای مدرن هستند و در خود پدیده‌هایی دارند که لزوماً از مدرن بودن بهره‌ای نبرده‌اند.

این پدیده‌های شبکه‌های اجتماعی سلبریتی یا هر چه نام بگیرند، تریبونی در اختیار دارند که گستره نفوذش به تعداد افرادی است که آن‌ها را در جهان دنبال می‌کنند. در ایران خودمان هم از این دست پدیده‌ها کم نداریم که برخی با دلیل و برخی بی‌دلیل افراد زیادی را دنبال خود می‌کشند.

موجوداتی عجیب که از دل شبکه‌های اجتماعی بیرون می‌آیند

امیر تتلو از این دست افراد بود که با ۴ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام خودنمایی می‌کرد و توهم این را پیدا کرده بود که این ۴ میلیون فرد دنیای مجازی هواداران اویند و او وظیفه دارد از دنیای فضائل خود آن‌ها را بی‌بهره نگذارد.

ماجراهای امیر تتلو بسیار است؛ خواننده‌ای که در روزگار باب شدن موسیقی‌های به قولی «زیرزمینی» در کنار شاید هزاران نفر دیگر کارش را شروع کرد اما پس از مدتی راه پیشرفت را جای دیگری به جز موسیقی یعنی در دنیای مجازی یافت.

البته تتلو از این دنیا به جاهایی قدم گذاشت که شاید در خواب هم نمی‌دید اما این اواخر آن قدر نشانه‌های بی‌ثباتی، تعادل نداشتن و کارهای ناشایست در او زیاد بود که گمان نمی‌رفت یک رسانه پرمدعا، یک ساعت از وقت خود را به او اختصاص دهد تا با خیال راحت همان افکار پریشان را تبلیغ کند.

پورتلندِ اشرافی

بیمارستان پورتلند واقع در شهر لندن یک بیمارستان خصوصی است که مجلل‌ترین سرویس‌ها را برای مادر و نوزاد دارد. این بیمارستان آنقدر بزرگ است که دو ساختمانش با یک پل به‌هم وصل می‌شوند. هزینه هر یک شب ماندن در اتاق‌های آن‌، بسته به خدماتی که در‌خواست کنید، حدود ۷ تا ۸ هزار پوند می‌شود. دیده شده بعضی‌ها تا بیش از نیم میلیون پوند خرج اقامتشان در آنجا کرده‌اند.