مهراد جم/ دنیا جهانبخت

متوسل شدن دنیا جهانبخت به مهره مار برای برگرداندن مهراد+ فیلم

00:43 - 1400/09/28
دنیا جهانبخت در صفحه شخصی خود در مورد مهره مار گفت که قابلیت برگرداندن عشق رفته را دارد! ...
متوسل-شدن-دنیا-جهانبخت-مهره-مار-

متوسل شدن دنیا جهانبخت به مهره مار برای برگرداندن مهراد+ فیلم8

دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. دنیا جهانبخت حرفه اش را از فتومدلینگ شروع کرد سپس دنیا جهانبخت مدتی در ترکیه بود و حالا دنیا جهانبخت در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا جهانبخت تبلیغ مهره مار را در پیجش می کند.

فارغ از بحث های خرافی این سوال پیش می آید که اگر این مهره ها این قبلیت را دارند، چرا خود دنیا جهانبخت از آن ها استفاده نکرده تا مهراد جم را به زندگی خود برگرداند؟

زایمان اشرافی دنیا جهانبخت

بیمارستان پورتلند واقع در شهر لندن یک بیمارستان خصوصی است که مجلل ترین سرویس ها را برای مادر و نوزاد دارد. این بیمارستان آنقدر بزرگ است که دو ساختمانش با یک پل به هم وصل می شوند.

هزینه هر یک شب ماندن در اتاق های آن، بسته به خدماتی که درخواست کنید، حدود ۷ تا ۸ هزار پوند می شود. دیده شده بعضی ها تا بیش از نیم میلیون پوند خرج اقامتشان در آنجا کرده اند.

خدماتی مثل سرویس بیست و چهار ساعته، صبحانه و وسایل راحتی برای همسر، فیزیوتراپی و معاینه تا شش هفته بعد از زایمان، و حتی کادو برای کودک در آنجا ارائه می شود.

حتی یک مسئول خرید شخصی هم خواهید داشت تا خریدهای روزانه شما یا هر چیز دیگری که می خواهید را برایتان بخرد. شام برایتان خرچنگ و صدف سرو می شود، حتی خبر زایمانتان را می توانید در مجله تایمز اعلام کنید.

یکی از عجیب ترین خدمات این بیمارستان عکاسی است که هر سال تا زمانی که فرزندتان ۱۸ساله شود، ادامه دارد. اگر پول اضافه تری هم داشته باشید با پرداخت بیشتر می توانید دست و پای نوزادتان را به شکل طلا، نقره یا برنز داشته باشد.