فیلم افشای سن واقعی دنیا جهانبخت + فیلم

23:31 - 1400/09/27
دنیا جهانبخت در فیلمی که اخیرا منتشر کرد، سن اصلی خود را فاش لو داد.
فیلم-افشای-سن-واقعی-دنیا-

فیلم افشای سن واقعی دنیا جهانبخت + فیلم18

دنیا جهانبخت فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. دنیا جهانبخت حرفه اش را از فتومدلینگ شروع کرد سپس دنیا جهانبخت مدتی در ترکیه بود و حالا دنیا جهانبخت در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. در این فیلم صحبت های دنیا جهانبخت را درباره شغلش ببینید.

دنیا جهانبخت اخیرا به سوال کاربران و طرفداران خود در فضای مجازی پاسخ می دهد. یکی از مخاطبان او درباره سن دنیا جهانبخت از او پرسید. دنیا جهانبخت هم سن اصلی خود را فاش کرد.

او گفت : من 32 سالمه و انقدر زمان زود می گذرد خودم باورم نمی شود که 32 ساله شده باشم!

جنجال عجیب با توهین بی‌شرمانه تتلو

امیر تتلو که با ۴ میلیون فالوئر در اینستاگرام توهم دانائی پیدا کرده بود با اظهار نظرهایی بی‌خردانه کار را به جایی رساند که همین کاربران از اینستاگرام بیرونش کردند.

خبرآنلاین نوشت: «امیر تتلو، سلبریتی اینستاگرامی با ۴ میلیون فالوئر دوباره جنجال به پا کرد، دوباره مردم را آزرد و این بار پاسخی قاطع از همان مردم دریافت کرد.

شبکه‌های اجتماعی از فیسبوک و توییتر گرفته تا اینستاگرام پدیده‌های دنیای مدرن هستند و در خود پدیده‌هایی دارند که لزوماً از مدرن بودن بهره‌ای نبرده‌اند.

این پدیده‌های شبکه‌های اجتماعی سلبریتی یا هر چه نام بگیرند، تریبونی در اختیار دارند که گستره نفوذش به تعداد افرادی است که آن‌ها را در جهان دنبال می‌کنند. در ایران خودمان هم از این دست پدیده‌ها کم نداریم که برخی با دلیل و برخی بی‌دلیل افراد زیادی را دنبال خود می‌کشند.

موجوداتی عجیب که از دل شبکه‌های اجتماعی بیرون می‌آیند

امیر تتلو از این دست افراد بود که با ۴ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام خودنمایی می‌کرد و توهم این را پیدا کرده بود که این ۴ میلیون فرد دنیای مجازی هواداران اویند و او وظیفه دارد از دنیای فضائل خود آن‌ها را بی‌بهره نگذارد.

ماجراهای امیر تتلو بسیار است؛ خواننده‌ای که در روزگار باب شدن موسیقی‌های به قولی «زیرزمینی» در کنار شاید هزاران نفر دیگر کارش را شروع کرد اما پس از مدتی راه پیشرفت را جای دیگری به جز موسیقی یعنی در دنیای مجازی یافت.

البته تتلو از این دنیا به جاهایی قدم گذاشت که شاید در خواب هم نمی‌دید اما این اواخر آن قدر نشانه‌های بی‌ثباتی، تعادل نداشتن و کارهای ناشایست در او زیاد بود که گمان نمی‌رفت یک رسانه پرمدعا، یک ساعت از وقت خود را به او اختصاص دهد تا با خیال راحت همان افکار پریشان را تبلیغ کند.

پورتلندِ اشرافی

بیمارستان پورتلند واقع در شهر لندن یک بیمارستان خصوصی است که مجلل‌ترین سرویس‌ها را برای مادر و نوزاد دارد. این بیمارستان آنقدر بزرگ است که دو ساختمانش با یک پل به‌هم وصل می‌شوند. هزینه هر یک شب ماندن در اتاق‌های آن‌، بسته به خدماتی که در‌خواست کنید، حدود ۷ تا ۸ هزار پوند می‌شود. دیده شده بعضی‌ها تا بیش از نیم میلیون پوند خرج اقامتشان در آنجا کرده‌اند.

فیلم افشای سن واقعی دنیا جهانبخت + فیلم2

خدماتی مثل سرویس بیست و چهار ساعته، صبحانه و وسایل راحتی برای همسر، فیزیوتراپی و معاینه تا شش هفته بعد از زایمان، و حتی کادو برای کودک در آنجا ارائه می‌شود. حتی یک مسئول خرید شخصی هم خواهید داشت تا خرید‌های روزانه شما یا هر چیز دیگری که می‌خواهید را برایتان بخرد. شام برایتان خرچنگ و صدف سرو می‌شود، حتی خبر زایمانتان را می‌توانید در مجله تایمز اعلام کنید. یکی از عجیب‌ترین خدمات این بیمارستان عکاسی است که هر سال تا زمانی‌که فرزندتان ۱۸‌ساله شود، ادامه دارد. اگر پول اضافه‌تری هم داشته باشید با پرداخت بیشتر می‌توانید دست و پای نوزادتان را به شکل طلا، نقره یا برنز داشته باشد.

پاتوق زایمان پولداران

قاعدتا با این هزینه‌های فضایی آدم‎های معمولی به این بیمارستان نمی‌روند. راستش را بخواهید نه تنها مردم عادی بلکه پولدارترین‌ها هم به این‌همه تشریفات نیازی ندارند. در نتیجه منطقی است کسانی به آنجا بروند که شبی ۸ هزار پوند برایشان پولی نباشد. افراد معروف و سلطنتی زیادی در این بیمارستان وضع حمل کردند؛ مانند: ویکتوریا بکهام، خانواده‌های سلطنتی اطراف خلیج‌فارس، مگان مارکل همسر شاهزاده هری، دیگر شاهزادگان بریتانیا و همسر خواننده معروف استینگ.

فیلم افشای سن واقعی دنیا جهانبخت + فیلم14

دنیای دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت از سال ۲۰۱۶ به‌خاطر ویدئوی خودکشی‌اش با روسری بر سر زبان‌ها افتاد. او در اینستاگرام ۱۳٫۶ میلیون دنبال‌کننده دارد و رقیب همه سلبریتی‌های ایرانی شده. او هرچند وقت یک‌بار دست روی یکی از سلبریتی‌های ایرانی می‌گذارد و با درست کردن حاشیه معروف و معروف‌تر می‌شود. از خواننده لس‌آنجلسی (ساسی مانکن) گرفته تا اشکان اشتیاق بازیگر سریال‌های ایرانی.

سال ۱۳۹۹ دنیا جهانبخت با مهراد جم وارد رابطه شد. مهراد جم یا همان محسن سعیدی‌کیا خواننده پاپ ایرانی است که قبل از خروج از ایران برای آهنگ‌هایش و حتی کنسرت مجوز داشته و جالب است که برای یکی از شهدا هم آهنگ خوانده. بعد از مدتی دوستی ازدواج کردند و اعلام کردند که دنیا باردار است. البته رابطه آنها بیشتر برای جذب مخاطب در سایت‌های شرط‌بندی بود تا علاقه یا تشکیل خانواده.

اما کمی قبل از زایمان او مهراد جم به ایران برگشت و دنیا جهانبخت به‌تنهایی نوزادش را در گران‌ترین بیمارستان زنان و زایمان انگلیس یعنی بیمارستان پورتلند به‌دنیا آورد. او بیش از ۳۴ هزار پوند یعنی نزدیک یک و نیم میلیارد تومان خرج زایمانش کرده است. هزینه ای که احتمالا حاصل مشارکتش در گرم کردن بازار سایت‌های شرط‌بندی بوده است.