امبر هرد / جانی دپ

کتک خوردن آقای بازیگر از خانمش (عکس)

23:22 - 1400/09/27
 بازیگر مرد معروف که با جنجال کتک زدن همسرش و طلاق وی بسیار خبر ساز شده بود مدعیست خودش قربانی خشونت بوده و از سوی همسرش کتک میخورده است

بازیگر مرد معروفکه با جنجال کتک زدن همسرش و طلاق وی بسیار خبر ساز شده بود مدعیست خودش قربانی خشونت بوده و از سوی همسرش کتک میخورده است !! زوج بازیگر سرشناس که مدتیست از یکدیگر طلاق گرفته اند همچنان خبرساز هستند . جانی دپ ادعا می کند که همسر سابقش امبر هرد در چند مورد به او حمله کرده و او را کتک زده است

رسانه‌های آمریکایی فاش کردند که جانی دپ از امبر هرد (همسر سابقش) به یک دلیل عجیب شکایت کرده است. جانی دپ مدعی شده که امبر هرد بارها او را کتک زده است!

این دو ستاره سال 2016 از هم جدا شدند و دلیلش هم آزار جسمی هرد توسط جانی دپ عنوان شده بود ولی حالا مشخص شده که دپ هم چنین شکایتی از هرد دارد.

 کتک خوردن آقای بازیگر از خانمش (عکس)0

جانی دپ گفته یکی از موارد کتک کاری در 21 آوریل 2016 در شب تولد امبر هرد اتفاق افتاده که گویا امبر هرد مست بوده و به شوهرش که دیر کرده بود، توهین کرده و دو بار با مشت به صورت او زده است.

روایت هرد در مورد این حادثه فرق می‌کند. او می‌گوید: در آن روز جانی دپ مست بود و پس از رفتن مهمانان موهای من را گرفت و بر سرم داد کشید و من را تهدید کرد.

 کتک خوردن آقای بازیگر از خانمش (عکس)2

در سال 2016 مدارک و تصاویری که امبر هرد برای رسیدگی به دادگاه ارائه داد حاکی از آن بود که هرد در طول مدت ۱۵ ماه بعد از ازدواج‌شان بارها مورد آزار جسمی قرار گرفته است. امبر هرد چندی پیش به وعده‌اش عمل کرد و حق طلاقش را به خیریه اهداء کرد.