فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد

01:38 - 1400/09/27
دنیا جهانبخت درباره مهراد جم به همه سوالات پاسخ می دهد. به نظر شما این زوج از همدیگر طلاق گرفته اند؟
فیلم-افشای-طلاق-دنیا-جهانبخت-مهراد-

فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد11

دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی بود. دنیا جهانبخت نام فرزندش را آرتام گذاشت.دنیا جهانبخت عکس های جدیدی از خود را در فضای مجازی منتشر کرده است.

دنیا جهانبخت اخیرا به سوال کاربران و طرفداران خود در فضای مجازی پاسخ می دهد. یکی از طرفدارانش از او درباره مهراد جم می پرسد؛ که آیا از دنیا طلاق گرفته است؟ و یا این بی خبری دلیل بر مشکلات و حادثه ای برای مهراد بوده است؟

دنیا جهانبخت می گوید : من از مهراد جم طلاق نگرفته ام زیرا طلاق باید با مشورت هر دو زوج باشد و من با او صحبتی نکرده ام ، حال مهراد هم خوب است ؛ عکس ها و خبر هایی که از او به گوش من می رسد و میبینم نشان می هد که بلای سر او نیامده است.

زایمان اشرافی دنیا جهانبخت

فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد11

بیمارستان پورتلند واقع در شهر لندن یک بیمارستان خصوصی است که مجلل‌ترین سرویس‌ها را برای مادر و نوزاد دارد. این بیمارستان آنقدر بزرگ است که دو ساختمانش با یک پل به‌هم وصل می‌شوند.

هزینه هر یک شب ماندن در اتاق‌های آن، بسته به خدماتی که درخواست کنید، حدود ۷ تا ۸ هزار پوند می‌شود. دیده شده بعضی‌ها تا بیش از نیم میلیون پوند خرج اقامتشان در آنجا کرده‌اند.

خدماتی مثل سرویس بیست و چهار ساعته، صبحانه و وسایل راحتی برای همسر، فیزیوتراپی و معاینه تا شش هفته بعد از زایمان، و حتی کادو برای کودک در آنجا ارائه می‌شود.

حتی یک مسئول خرید شخصی هم خواهید داشت تا خریدهای روزانه شما یا هر چیز دیگری که می‌خواهید را برایتان بخرد. شام برایتان خرچنگ و صدف سرو می‌شود، حتی خبر زایمانتان را می‌توانید در مجله تایمز اعلام کنید.

یکی از عجیب‌ترین خدمات این بیمارستان عکاسی است که هر سال تا زمانی‌که فرزندتان ۱۸ساله شود، ادامه دارد. اگر پول اضافه‌تری هم داشته باشید با پرداخت بیشتر می‌توانید دست و پای نوزادتان را به شکل طلا، نقره یا برنز داشته باشد.

فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد12

مقایسه چهره فرزند دنیا جهانبخت با پدر و مادرش

دنیا جهانبخت عکس فرزند خود را در در کنار عکس کودکی خود و مهراد جم گذاشت.

فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد15

فیلم افشای طلاق دنیا جهانبخت و مهراد جم / دنیا خودش فاش کرد16