مونا فرجاد

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟

17:40 - 1400/09/26
مونا فرجاد بازیگر متولد فروردین سال 1363 در شهر تهران است. پدر او جلیل فرجاد است و خواهر بزرگتر او مونا است که هر دو بازیگر هستند. او مدرک رشته اقتصاد دارد.
مونا-فرجاد-چه-جای-قشنگی-

مونا فرجاد بازیگر متولد فروردین سال 1363 در شهر تهران است. پدر او جلیل فرجاد است و خواهر بزرگتر او مونا است که هر دو بازیگر هستند. او مدرک رشته اقتصاد دارد.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟16

دیگر فعالیت ها

مونا فرجاد علاوه بر بازیگری، کار دوبله هم انجام می دهد. او به نویسندگی هم علاقه دارد و گاهی نویسندگی می کند.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟20

شروع بازیگری

او از سن 2 سالگی وارد حرفه بازیگری شد و در سریال بهاران به همراه پدرش جلیل فرجاد ایفای نقش کرد. او پس از بازی در چند سریال و فیلم، مدتی بازیگری را کنار گذاشت ولی در سن 18 سالگی خیلی جدی تر دوباره حرفه بازیگری را پیش گرفت و در سریال ها و فیلم های زیادی بازی کرد که از جمله آنها می توان به سریال ساختمان پزشکان، فیلم عشق، خسته دلان و بوی باران اشاره کرد.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟3

بیوگرافی جلیل پدر مونا

جلیل فرجاد متولد سال 1330 در شهر مرند است او بازیگر سینما و تلویزیون است. او مدرک تحصیلی کارشناسی بازیگری و کارگردانی دارد. نخستین تجربه سینمایی او فیلم بازداشتگاه در سال 1361 بود. او پدر مارال و مونا است.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟19

بیوگرافی مارال خواهر مونا

مارال فرجاد بازیگر متولد سال 1361 در تهران است. او دختر بزرگتر جلیل فرجاد است و مدرک رشته عکاسی دارد. دوره بازیگری را در کلاس های حمید سمندریان گذرانده است. بازیگری را در سن 3 سالگی با تله تئاتر من هستمف اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگله در تلویزیون شروع کرد. چند سال بعد در سال 70 وارد عرصه تئاتر شد و به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری ایفای نقش کرد.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟15

ازدواج و همسر

هیچ اطلاعاتی در مورد مجرد بودن و متاهل بودن مونا در دست نیست.

مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟6مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟20مونا فرجاد چه جای قشنگی رفته / اینجا کجاست؟19