کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش

23:22 - 1400/09/25
محمدرضا گلزار عکس های جدیدی را از خودش در فضای مجازی منتشر کرد.
کولاک-محمدرضا-گلزار-عکس-

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 16

محمدرضا گلزار بازیگر ایرانی است . محمدرضا گلزار در چند سریال و فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده است . محمدرضا گلزار سابقه مجری گری و مدلینگ را نیز دارد . محمدرضا گلزار به تازگی تصویر جدیدی از خودش به اشتراک گذاشت محمدرضا گلزار عکس های جدیدی از خود را منتشر کرد.

محمدرضا گلزار عکس های جدیدی را منتشر کرده است. تغییر چهره آقاس بازیگر در مرور زمان توجه بسیاری از مخاطبان را به همراه داشته است. گلزار موهای خود را نیز رنگ کرده است.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 3

در این عکس محمدرضا گلزار در کنار فیروز کریمی مربی مشهور و کاپیتان وقت تیم پاس دیده می‌شود.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 15

آهنگساز مشهور: گلزار خواننده‌ای معمولی است!

من به عنوان یک موزیسین که تحصیلاتم در حوزه موسیقی است و سال‌های زیادی در این عرصه کار کرده‌ام می‌توانم درباره کیفیت کار یک هنرمند نظر بدهم. اگر در این‌باره حرفی می‌زنم از سرِ بغض و کینه نیست. ابتدا به هوادارانِ محمدرضا گلزار می‌گویم که هیچ خصومتی با این هنرمند ندارم و او همکار و دوست من است. اگر نقدی به کارش وارد می‌شود برای حفظ حرمت و شأنِ خودِ اوست.

یادم هست که چندین سال پیش در کنسرتی بودم که گلزار در آن گروه گیتار می‌نواخت. او موسیقی را می‌شناسد و از راه موسیقی وارد عرصه هنر و بازیگری شد.

رضا گلزار مخاطبان زیادی دارد اما در حیطه خوانندگی خیلی صاحب نام نیست. کنسرت‌هایش برگزار می‌شود و خوانندگی هم می‌کند و این حق اوست که بتواند در این عرصه هم فعالیت کند.

در ماه‌های اخیر دیدم که گلزار در کنسرت‌هایش ویلن نواخته بود. بی‌شک گلزار نوازنده خوبی برای ساز ویلن نیست و او نباید این کار را می‌کرد. وقتی گلزار در کنسرتش ویلن می‌نوازد، فیلم اجرایش در شبکه‌های مجازی پخش می‌شود و از آنجایی که او شهرت دارد، ویلن‌نوازی‌اش به الگو تبدیل می‌شود. خیلی‌ها خوب یا بد نواختنِ این ساز را تشخیص نمی‌دهند و گمان می‌کنند که معیار ویلن‌نوازیِ خوب همین چیزی است که گلزار نواخته است.

حتی اگر مردم گلزار را تشویق کرده‌اند و به ویلن‌نوازیِ او اصرار کرده‌اند، او نباید در آن اجرا ویلن می‌نواخت. با این کار گلزار فرهنگ‌سازی برای مخاطب حرفه‌ای را دچار اخلال کرده است.

اگر من خودم را به عنوان یک خوشنویس معرفی کنم، در حالی که خوشنویس خوبی نباشم، فقط خوشنویسی را زیر سوال برده‌ام.

در اینجا باید به یک ضعف فرهنگی در کشورمان اشاره کنم؛ متاسفانه مردم ایران اهل نقدِ رودررو نیستند. ما در فرهنگ‌مان نقدِ درست و رودررو را یاد نگرفته‌ایم. از سوی دیگر مخاطبان عام، متوجه ایرادها نیستند و هنرمندان هم ظرفیت نقد شدن را ندارند.

از سوی دیگر مخاطبان عام، متوجه ایرادها نیستند و هنرمندان هم ظرفیت نقد شدن را ندارند.

خیلی از آهنگسازان بزرگ دنیا قبل از انتشار هر اثری، آن اثر را به منتقدان نشان می‌دهند و اگر منتقدان آن اثر را تایید کنند، برای انتشارش اقدام می‌کنند.

جایزه هنری محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار جایزۀ بخش تجلیل دومین جشنوارۀ فیلم های ایرانی در تورنتو و تقدیرنامه بعنوان فیلمنامه‌ نویس و بازیگر برای فیلم شیش و بش «1389» در سومین جشنوارۀ فیلم‌ های ایرانی در تورنتو را در کارنامه‎ دارد.محمدرضا گلزار اولین بار در سام و نرگس ایرج قادری دیده شد اینروزها آینه‌ بغل را در سینما دارد.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 0

محمدرضا گلزار پول‌ سازترین بازیگر سینمای ایران

سالیان اسـت هرگاه در ایران واژه سوپراستار بـه گوش میخورد، اولین نامی کـه ناخودآگاه بـه ذهن می آید محمدرضا گلزار اسـت. محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، نوازنده و مدل موفق ایرانی اسـت. تیپ و استایل خاصش طرفداران زیادی دارد. او پرطرفدارترین بازیگر ایرانی در فضاهای مجازی ازجمله اینستاگرام اسـت.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 9

محمدرضا گلزار گران‌ ترین بازیگر ایرانی؟

برخی وی را گران‌ ترین بازیگر ایرانی می دانند. اما چـه کسی اسـت کـه نداند این بازیگر گران‌ قیمت، نزدیک بـه دو دهه پول‌ سازترین بازیگر سینمای کشور ایران هم بوده اسـت. گلزار در بین بازیگران مرد درکنار امین حیایی و در بین آرتیست‌های خانم بیشتر از همه ی با الناز شاکر دوست و مهناز افشار همبازی بوده و زوج‌ های آشنایی را تشکیل داده اسـت.

کودکی و نوجوانی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در اولین روز از بهار «فروردین» 1356 در تهران متولد شد.اصالتی آذری دارد و پدرش از ثروتمندان شناخته‌ شده تبریزی اسـت. محمدرضا فرزند سوم خانواده اسـت. علیرضا و آتوسا نام خواهر و برادر بزرگ او و بردیا برادر کوچک‌ ترش اسـت. تحصیلات یکی از مسائل حائز اهمیت خانواده گلزار بوده اسـت. پدر و برادر بزرگ‌ترش هر دو مهندس، خواهر و برادر کوچک‌ترش مترجم زبان‌های انگلیسی و آلمانی هستند.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 17

عکس کودکی محمدرضا گلزار

محمدرضا هم همین‌طور کـه مستحضر هستید بـه راه هیچ‌ یک نرفت و هنر را انتخاب کرد. زمانی هم کـه هنر را آغاز کرد با مخالفت‌ هایی روبرو میشد. البته ناگفته نماند محمدرضا گلزار تا سال سوم دبیرستان همواره شاگرداول مدرسه و منطقه بوده اسـت. تنها درسال پیش‌ دانشگاهی کـه بـه عشق دکتری کنار دانش‌ آموزان تجربی «رشتۀ غیر تخصصی‌ اش» می‌نشست، نتوانست شاگرداول باشد.

متأسفانه یا خوشبختانه رتبۀ قابل‌ قبول را در کنکور تجربی کسب نکرد و راهی دانشگاه آزاد تهران جنوب برای تحصیل در رشته مهندسی مکانیک شد. جالب اینجاست آقای سوپراستار درسال‌های ابتدایی اصلاً توجهی بـه فضای هنری یا حداقل تحصیل در رشته‌های هنری نداشته اسـت. محمدرضا گلزار می گوید: 12سال از دبستان تا پایان دبیرستان تمام فکرم درس خواندن بودو ورزش.

آغاز فعالیت هنری محمدرضا گلزار

همـه‌ چیز از ارگ پایه‌دار دوطبقه قدیمی خواهرش شروع شد. محمدرضا تمرین موسیقی رابا همان ارگ آغاز کرد. هیچ‌ گاه استاد موسیقی نداشته اسـت. با نگاه کردن بـه دست دیگران و بـه‌ صورت خودآموز پیانو و نواختن گیتار را آموخت. آشنایی‌ اش با پیام صالحی درسال‌های ابتدایی دانشگاه مسبب تشکیل گروه آریان شد.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 8

عکس محمدرضا گلزار در کشور چین

محمدرضا گلزار یک جورایی از مؤسسین آن گروه می باشد. او و پیام صالحی ایده اولیه تشکیل گروه را دادند و بعد بقیه اعضا ازجمله علی پهلوان غیره اضافه شدند. اولین کنسرت «گروه آریان» سال ۱۳۷۷ در جزیره قشم برگزار شد.15 فروردین 1379 نیز، آریان اولین آلبوم رسمی خودرا منتشر کرد و با استقبال خوبی هم همراه شد.

تصاویر تبلیغاتی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در چندصد اجرای این گروه در شهر هـای مختلف داخل و خارج ایران حضور داشت. گلزار نوازنده گیتار و گاهی هم پرکاشن بود. تا اینِکـه آشنایی‌اش با ایرج قادری و ورود بـه سینما مسبب جدایی محمدرضا گلزار ازآن گروه دوست‌داشتنی شد.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 19

محمدرضا گلزار در فیلم سام و نرگس و ادامه سینما

برای شرح آشنایی محمدرضا با مرحوم ایرج قادری بـه نقل گفته‌ای خود محمدرضا بسنده میکنیم: پشت یکی از میزهای کافی‌ شاپ شهرک ساحلی خزرشهر نشسته بودم. ازقضا چشمم بـه جناب قادری افتاد. سر میزشان رفتم تا برای اولین اجرای کنسرت رسمی گروه در تالار حرکت دعوتشان کنم. وقتی ایشان را خطاب قراردادم و دعوتشان کردم، در پاسخ شنیدم: اجازه دهید مـن از شـما دعوت کنم.

آنجا بود کـه از پروژه سام و نرگس برایم گفتند. علاقه نشان ندادم. البته بی‌ علاقگی‌ ام بـه پروژه نبود. بـه سینما علاقه نداشتم. محمدرضا گلزار بـه هر ترتیب کـه بود در سام و نرگس حضور پیدا کرد و بقیه عمرش را هم در سینما ماند. سوپراستار شد، موسیقی را هم از سر گرفت. نه فقط موسیقی بلکه فعالیت‌هایی دیگری را هم در ادامه تجربه کرد.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 18

سریال های محمدرضا گلزار

«شام آخر» فریدون جیرانی دومین تجربه سینمایی محمدرضا گلزار بود. درسال 81 یک بار دیگر جلوی دوربین زنده‌یاد ایرج قادری قرار گرفت و «چشمان سیاه» را بازی کرد. «کُمـا» آغاز شکل گیری زوج محبوب گلزار و امین حیایی بود. محمدرضا گلزار و مهناز افشار نیز برای اولین بار در آن فیلم درکنار هم دیده شدند و بعد ها یکیدیگر از زوج‌های معروف سینمای آن زمان را تشکیل دادند.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 20

بوتیک 1382 ساخته حمید نعمت‌الله شاید مهم ترین حضور سینمایی سوپراستار 40ساله باشد. الناز شاکر دوست یکیدیگر از زوج‌ های محمدرضا گلزار در فیلم‌های عاشقانه بود. گلزار و شاکردوست بعد از «گل یخ» چندین بار دیگر درکنار هم قرارگرفته‌اند. فیلم‌ های سینمایی آینه بغل و درود بمبیی آخرین فعالیت‌های محمدرضا گلزار در عرصۀ سینما اسـت.

فیلم های محمدرضا گلزار

درود بمبیی بـه کارگردانی قربان محمدپور اولین پروژه مشترک ایران و سینمایی بالیوود بود.قسمت‌هایی از این فیلم در هندوستان و بـه همراه چند تن از بازیگران هندی تولید شد.کیومرث پوراحمد تهمینه میلانی سیروس الوند محمدحسین لطیفی و بهمن فرمان آرا دیگر کارگردانان مطرح سینمایی ایران‌اند کـه محمدرضا گلزار تجربه همکاری با آنان را داشته اسـت.

محمدرضا گلزار تا کنون در 3 اثر سریال حضور پیدا کرده کـه هر سه از شبکه نمایش خانگی توزیع‌شده‌اند. گلزار ازجمله بازیگرانی اسـت کـه هیچ فعالیت تلویزیونی در عرصه بازیگری نداشته اسـت. «ساخت ایران» مجموعه کمدی محمدحسین لطیفی، اولین زنجیره گلزار بود کـه سال 90 در قالب 18 قسمت توزیع شد. پروژه بعدی، عشق تعطیل نیست بـه کارگردانی بیژن بی‌رنگ پس از تولید ۵ قسمت متوقف شد.

زنجیره «عاشقانه» منوچهر هادی هم زنجیره پرطرفدار این روزها اسـت کـه در آن شاهدبازی محمدرضا گلزار درکنار بسیاری ستارگان دیگر هستیم. زوج قدیمی گزار-افشار بار دیگر دراین مجموعه درکنار هم قرارگرفته اسـت. دریافت یک میلیارد تومان برای پنج ماه بازی در زنجیره عاشقانه وی را جز چند بازیگر گران‌قیمت ایران کرده اسـت. البته رضا گلزار هیچ‌گاه بازیگر ارزان‌قیمتی نبوده اسـت.

محمدرضا گلزار و ورزش

سوپراستار خوش‌ قدوب الای سینمای کشور ایران والیبالیست حرفه‌ ای اسـت. از 6 سالگی والیبال را شروع کرده و سابقه بازی گروه‌ هایی ازجمله پارس‌اتومبیل شیشه و گاز و… را هم دارد.

عکس های اینستاگرامی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار مدتی هم کاپیتان گروه والیبال هنرمندان بود کـه بعلت حجیم شدن مشغله سینمایی‌ اش آن گروه را ترک کرد. او علاوه بر والیبال در اسکی و بدن‌سازی هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. مدتی بـه‌عنوان مربی بدن‌ساز تیم والیبال ارتشاعات صنعتی فعالیت داشت. بیلیارد و شنا از دیگر ورزش‌های موردعلاقه محمدرضا گلزار اسـت.

محمدرضا گلزار خواننده می‌شود

موسیقی همواره جز لاینفکی از زندگی پر تب‌وتاب محمدرضا گلزار بوده اسـت. او بعد از چندین سال جدایی از سازوآواز، درسال 1392 باز هم این هنر را از سر گرفت. اینبار بـه‌عنوان خواننده و تهیه‌کننده.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 15

زندگی نامه محمدرضا گلزار

رضا گلزار از سال 1392 تا کنون نزدیک بـه بیست تک موزیک منتشر کرده اسـت. اخیراً گروه موسیقی رضاار نیز کـه مخفف اسم و فامیلی‌اش اسـت رابه ثبت رسانده. او همچنین بیست و یکم دی‌ ماه 95 اولین کنسرت رسمی خودرا در تالار آوین بندرعباس برگزار کرد.

محمدرضا گلزار و مدلینگ

و اما … مگر می شود خوش‌ چهره و خوش استایل باشی محبوب و معروف هم باشی و کمپانی‌هایی مدلینگ روی هوا نزده باشند. محمدرضا گلزار درسال 80 بـه‌عنوان اولین مرد فتو مدل ظاهر شد کـه عکسش برای تبلیغات ایکات بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی رفت.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 0

بعد از آن نیز در تبلیغات متعدد، از لباس‌ های برند گرفته تا تبلیغات مواد غذایی و غیره از این چهره محبوب استفاده شد اسـت. خود گلزار نیز یک استایلیست معروف بنام آهو سپانلو دارد کـه طراحی لباس‌ هایش در مراسم‌ها و جشنواره‌های مختلف اسـت.

ازدواج محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در آستانه 40 سالگی همان‌ گونه مجرد اسـت. البته او بارها توسط شایعات مجازی و غیرمجازی ازدواج کرده و طلاق گرفته اسـت.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 2

گلزار در مورد ازدواجش این‌چنین عنوان می کند در تمام این سال ها این رابه‌خوبی حس کرده‌ام کـه شهرت تا چـه اندازه مرا تنها کرده اسـت. بله با تمام وجودم این را حس کردم. ازدواج چیزی نیست کـه مـن تصمیم بگیرم. برای شخصی مثل مـن باید پیش بیاید و مـن خیلی برای این امر مصمم هستم.

علایق و زندگی شخصی محمدرضا گلزار

امین حیایی صمیمی‌ترین دوست هنری محمدرضا گلزار اسـت. گلزار طرفدار دو آتیشه بارسلونا و پرسپولیس اسـت و از دوستان ورزشی او میتوان بـه علی دایی اشاره کرد. نمی دانم تا چـه حد آوردن این مطلب در بیوگرافی لازم اسـت. اما از آنجایی کـه بدم نمی آید تعداد کلمات متنم بالا رود این را هم می‌آورم کـه ماکارونی و قورمه‌سبزی، غذا های موردعلاقه محمدرضا گلزار هستند.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 15

او در بیزینس هم کم نگذاشته و فعالیت‌های اقتصادی زیادی شراکت دارد. البته راست و دروغش با منابع دیگر. طبق گفته‌ها محمدرضا گلزار صاحب یک کلوپ زیبایی ویژه مردان اسـت. همچنین مدیریت رستوران انار جردن را نیز برعهده گرفته.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 0

شراکت دریک فروشگاه معروف ورزشی و حضور در عرضه ساخت‌وساز همدیگر فعالیت‌های نقل‌شده در مورد محمدرضا در عرصه اقتصادی اسـت. از میان بازیگران هالیوود طرفدار لئوناردو دی کاپریو و رایان گاسلینگ اسـت. وی همچنین سرگرمی را هدف اصلی سینما می داند و مخالف ترویج هرچه بیشتر فیلم‌های غم‌انگیز اجتماعی اسـت.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 15

دیدار محمدرضا گلزار با رئیس جمهور وقت

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 8

گلزار کـه سال قبل یکی از پرفروش‌های سینما بود، در مجال کوتاه برای گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. وی را پای میز رئیس دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه درباره حوادث تلخ تروریستی تهران گفت:

راستش تقریباً همه مـا فکر می‌کردیم بعد از حوادث خونین صبح، مراسم کنسل می شود و شـما بدلیل رعایت مسائل امنیتی دریک مکان عمومی حاضر نمی شوید اما وقتی دیدیم شـما این شجاعت را داشتید، مـا هم آمدیم. واقعا شـما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یک ایرانی را نمی توان تهدید کرد.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 2

مرور صفحه اینستاگرام محمدرضا گلزار

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی محمدرضا گلزار و از فعالیت های مجازی او و همچنین پست هایی کـه بـه اشتراک می گذارد با خبر می‌شویم.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 6

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: باید اونقدر اهدافت بزرگ باشه کـه توضیح دادنش برای آدمهای سطحی کار سختی باشه.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 19

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: صبح همگی بخیر

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 3

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: برنده باش

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 15

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: دوستون دارم.

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 0

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: دوست داشتن قانونِ خاصی نمی‌خواهد. آن چنان پیچیده نیست کـه نتوانی برایِ دلت توضیح بدهی. همان کـه یک نفر می آید کـه دلت را مالامالِ دوست داشتن میکند. حرفهایش با همه ی فرق میکند و محبت هایش روحت را گرم می کند و چشمهایش آشناترین واقعه یِ زندگی ات میشود.

همان کـه می توانی با او سال ها حرف بزنی و کلمه و جمله ها و داستان ها تمام نشوند کـه دوست داشتنش دلت را مجروح نمی کند و روحت را دلگیر. یعنی انتخابت قشنگ ترین تصمیمِ روزگارت اسـت… ‌#فرگل_مشتاقی. دوستان این مطلب هیچ گونه مخاطب خاصی ندارد??

کولاک محمدرضا گلزار با عکس های جدیدش 12

محمدرضا گلزار درباره این عکس نوشته: چقدر کتاب میخونین؟