مارال فرجاد خصوصی ترین راز زندگی خود را فاش کرد +عکس

19:09 - 1400/09/24
مارال فرجاد استوری جدیدی برای مهراب قاسم خانی منتشر کرد.

مارال فرجاد خصوصی ترین راز زندگی خود را فاش کرد +عکس5

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد از بازیگران سرشناس کشورمان است. مارال فرجاد تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام مونا دارد. تحصیلات مارال فرجاد در رشته عکاسی است. عکس متفاوتی را مارال فرجاد از خود منتشر کرد.مارال فرجاد عکس جدیدی از مهراب قاسم خانی را منتشر کرد.

 • مارال فرجاد عکس دونفره اش را با مهراب قاسم خانی در فضای مجازی منتشر کرد و به همین بهانه تولد مهراب را تبریک گفت. کار های این دو سلبریتی یا مهری تایید به رابطه عاطفی و اردواج آن ها است یا تنها برای جاشیه سازی سر زبان افتادنشان است.

  مارال فرجاد خصوصی ترین راز زندگی خود را فاش کرد +عکس16

  مارال فرجاد مدتی می شود که از کشور خارج شده و در مجارستان سکونت دارد البته هنوز چیزی از مهاجرت و برنگشتن نگفته اما تصاویر زیادی از خود در مکان های دیدنی این کشور و سایر نقاط اروپا به اشتراک گذاشته است.

  مارال چندی پیش در هفته مد و فشن بوداپست شرکت کره بود (البته نه به عنوان مدل بلکه تماشاچی) و تصاویر از این فستیوال را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد البته با اینکه خانم بازیگر خوردش روی سکوی نمایش حضور نداشت و در جایگاه تماشاگران نشسته بود اما تیپ استایلی جذاب داشت و با برقع بلوچی اش بسیار جلب توجه می کرد.

  مارال فرجاد خصوصی ترین راز زندگی خود را فاش کرد +عکس7

  مارال خانم فرجاد انگار به بحث طراحی لباس و مد بسیار علاقه مند شده خودش هم سعی می کند لباس و پوششی که انتخاب می کند جذاب و در عین حال خاص باشد. او به تازگی پستی جدید در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که یک توربان بسیار زیبا به سر دارد و تیپ مشکی که زده مارال را بسیار جذاب و دلنشین کرده است.

  مارال فرجاد خصوصی ترین راز زندگی خود را فاش کرد +عکس18