امیر مقاره اسم دختر مورد علاقه اش را فاش کرد + عکس

16:28 - 1400/09/20
امیر مقاره که با ایفای نقش در سریال جزیره و نمایش خانگی، این روزها تبدیل به یکی از چهره های پرطرفدار شده، حرفهای جالبی درباره دختر مورد علاقه اش میگوید.

امیر مقاره اسم دختر مورد علاقه اش را فاش کرد + عکس 10

صحبت های جالب امیر مقاره درباره دختر مورد علاقه اش

بحث ازدواج و زندگی خصوصی چهره های معروفی همچون بازیگران، خواننده ها و هنرمندان دیگر، همیشه مورد توجه مخاطبان قرار داشته و همه دوست دارند بدانند در زندگی خصوصی این افراد چه می گذرد. امیر مقاره، خواننده جوان و محبوب کشورمان که این روزها با هنرنمایی در سریال جزیره توجه بسیاری را به خود جلب کرده، در مصاحبه ای که بخشی از آن را دراین بخش از چهره ها درمی خوانید، در رابطه با ازدواج و دختر مورد علاقه ی خود مواردی را گفت که قطعا برای شما هم جالب خواهد بود.

عسل تنها دختری که امیر مقاره مقابلش زانو میزند!

امیر مقاره گفت که مجرد است ولی درباره دختر مورد علاقه اش چنین گفت که:

امیر مقاره اسم دختر مورد علاقه اش را فاش کرد + عکس 16

اگر در زندگی قرار است دنبال دختری بیفتم آن دختر فقط دخترم است که دارد راه رفتن یاد می گیرد و تنها برای یک دختر زانو میزنم و آن هم دخترم است که هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده.

جالب است بدانید که امیر مقاره اسم این دختر مورد علاقه اش را هم انتخاب کرده و میگوید نامش " عسل " است و این یعنی در حال حاضر تنها دختر مورد علاقه امیر مقاره، دختر آینده اش " عسل " است و بس. او فعلا همسری ندارد و به گفته ی خودش تا زمانی که گروه ماکان بند را به موقعیت مالی عالی نرساند، قصد ازدواج ندارد.