مهناز افشار

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس

12:30 - 1400/09/17
مهناز افشار بازیگر با استعداد اما مهاجرت کرده ایرانی است که چند سالی می شود در آنور آب ها زندگی می کند و تنها او را در اینستاگرام و فضای مجازی میبینیم.

مهناز افشار بازیگر با استعداد اما مهاجرت کرده ایرانی است که چند سالی می شود در آنور آب ها زندگی می کند و تنها او را در اینستاگرام و فضای مجازی میبینیم.

این بازیگر زن در اینستا بیش از 15 میلیون کاربر دنبال کننده دارد که خیلی از آن ها هنوز دوست دار او هستند. مهناز افشار در تصاویری که از ود منتشر می کند اغلب با چهره ای غمدار است که این حالتش یا بخاطر دوری از خانواده و وطن می باشد یا سیسِ عکسشه!

مهناز افشار موهایی کوتاه دارد اما در و تصویر اخیرش با موهایی بلند و البته بلوند است. وی از آنجایی که بسیار بسیار در مجازی فعال می باشد هر سلفی که می گیرد را انتشار می دهد! به تازگی هم همان موهای اکستنشن شده اش را به رنگی آبی کرده و سلفی مختصر و مفیدی گرفته است. چیزی در این تصویر نمایان است نچرال بودن چهره این هنرمند و آرایش کمش است که در عین حال چهره زیبایی دارد.

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس2

مهناز افشار در کپشن پستش نوشت:

خودمون و دیگران رو بابت اشتباهات ببخشیم و گذشته و هر زخمی در گذشته رو رها کنیم تا رها و آزاد بشیم

Here is why forgiveness equals freedom:

Your past can haunt you only until you make peace with it.

Bad memories are like shadows from a flickering candle.

They are a part of the wounded you not a part of the real YOU.

You are the light. Release them.

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس9مهناز افشار و خانواده اش

مهناز افشار مدتی می شود که به طور کامل کشف حجاب کرده. در ادامه صحبت های افشار را در مورد دلیل زندگی اش در آلمان را مشاهده می کنید.

Play Video

استایل جذب و زشت مهناز خانم

مهناز افشار وقتی که در ایران فعالیت داشت از سوپراستار های ایرانی محسوب می شد و با اینکه در پوشش محدود بود اما شیک پوش و خوش استایل دیده میشد؛ افشار ولی پس از مهاجرتش با وجود اینکه در خارج محدودیتی در حجاب نداشت اما رفته رفته از استایل و تیپ های شیکش درآمد و دیگر او را با لباس هایی نه چندان زیبا می بینیم و شاید دیگر آن سلبریتی محبوب و به نام نباشد.

افشار حالا یا لباسش تنگ و جذب است و یا بی معنی و زشت! به تازگی هم که تیپ گورخری اش در فستیوال فیلم کوتاه فرانکفورت مورد تمسخر خیلی ها قرار گرفته بود.

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس8

استفاده مهناز افشار از دخترش برای تبلیغ کشور امارات

اولین استفاده تبلیغاتی مهناز افشار از دخترش برای کشور امارات بود. مدتی قبل عکس هایی از مهناز افشار در کشور امارات منتشر شد که کسی دلیل آن را نمی دانست. حالا مهناز افشار با ویدیویی که منتشر کرده مشخص شد که آن عکس ها و دلیل حضور مهناز افشار در کشور امارات ساخت یک ویدیو تبلیغاتی برای این کشور بوده است. این تبلیغ به سفارش کمپین امارات ایران را دوست دارد(یک کمپین تجاری فرهنگی) ساخته شده است.

مهناز افشار با انتشار این ویدیو نوشت : مامان و دختری برای جهانی بهتر, صلح بهترین راه نجات همه ملت‌هاست بخصوص کشورهای همسایه.

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس11

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار در ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران و در خانواده‌ای اصالتاً ترک به‌دنیا آمد. دیپلم دبیرستان را در رشته علوم تجربی گرفت و برای ادامهٔ تحصیل به مدّت چهار سال در یک مؤسسهٔ غیرانتفاعی به تحصیل در رشتهٔ تدوین پرداخت.

به علّت گرایش مذهبی، خانواده او در آغاز، مخالف بازیگری او بودند. او در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان آموزش دید.

آخرین تلاش مهناز افشار برای اروپایی شدن + عکس18