مهریه تعجب برانگیز نفیسه روشن لو رفت / با این مهریه طلاق گرفت !

09:00 - 1400/09/17
بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران در برنامه خوشا شیراز از ارادتش به امام رضا (ع) سخن گفت.
مهریه-تعجب-برانگیز-نفیسه-روشن-لو-رفت--

مهریه تعجب برانگیز نفیسه روشن لو رفت / با این مهریه طلاق گرفت !11

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران است . نفیسه روشن هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده . نفیسه روشن موفق به اخذ مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی شده است. نفیسه روشن مهریه خود را لو داد.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون، علی رها خواننده عرصه موسیقی و خادمان حرم امام رضا (ع) مهمانان چهار سال پیش برنامه خوشا شیراز بودند.

نفیسه روشن در این برنامه درباره ارادتش به حضرت رضا (ع) اظهار داشت: مهریه من به نیابت امام رضا (ع) هشت سکه بهار آزادی است و امام رضا (ع) را بسیار دوست دارم و به همین دلیل زیاد مشهد می‌روم.

وی درباره انتخاب کارهایش گفت: گزیده کار می‌کنم و پس از سریال اغما که در سال ۸۶ بازی کردم با بهترین کارگردان‌ها کار کردم از جمله ساختمان ۸۵ به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده، مازیار میری، کرم‌پور و بسیاری از کارگردانان توانای سینمای ایران.

وی با بیان اینکه بیشتر به‌دنبال بازی‌کردن در فضا و نقش‌های متفاوت هستم، افزود: سال گذشته دو سریال خیلی خوب از طرف تلویزیون به من پیشنهاد شد اما به دلیل شباهت به نقش‌هایی که قبلا کار کرده بودم بازی در این سریال‌ها را نپذیرفتم.

بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم!

مهریه تعجب برانگیز نفیسه روشن لو رفت / با این مهریه طلاق گرفت !0

نفیسه روشن با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم، بیان کرد: فضای تئاتر به من دنیای تازه و جدیدی را نشان می‌دهد.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه سفیر دوقلوها در ایران هستم، گفت: کمک‌های مالی به خانواده‌های کم بضاعت، جشن دوقلوها، کمک‌های دیگر به دوقلوها از جمله کارهای انجمن دوقلوها در ایران است.

وی با گلایه از قضاوت مردم در فضای مجازی نسبت به هنرمندان افزود: من اصلا کسی را قضاوت نمی‌کنم، اما متأسفانه در فضای مجازی مردم به بدترین شکل ممکن ما را بسیار قضاوت می‌کنند.

نفیسه روشن درباره تجربه خوب سینمایی خود بیان کرد: فیلم سینمایی زیر سقف دودی و همکاری با پوران درخشنده را بسیار دوست دارم.

مهریه تعجب برانگیز نفیسه روشن لو رفت / با این مهریه طلاق گرفت !1