نعیمه نظام دوست

ماجرای ازدواج نعمیه نظام دوست و عمو پورنگ + فیلم

07:34 - 1400/09/17
نعیمه نظام دوست در لایو اینستاگرامش خبر ازدواجش با عموپورنگ را رد کرد که در این فیلم مشاهده میفرمایید.نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب طنز است. نعیمه نظام دوست بازیگران معروف را در تولد خود دعوت کرد. نعیمه نظام‌دوست مرزهای آرایش غلیظ را جابجا کرد. این عکس در اینستاگرام نعیمه نظام‌دوست منتشر شد.

نعیمه نظام دوست در لایو اینستاگرامش خبر ازدواجش با عموپورنگ را رد کرد که در این فیلم مشاهده میفرمایید.

نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب طنز است. نعیمه نظام دوست بازیگران معروف را در تولد خود دعوت کرد. نعیمه نظام‌دوست مرزهای آرایش غلیظ را جابجا کرد. این عکس در اینستاگرام نعیمه نظام‌دوست منتشر شد.

ماجرای ازدواج نعمیه نظام دوست و عمو پورنگ + فیلم19

بیوگرافی نعیمه نظام‌دوست

نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده پدرش چند سال پیش فوت کرده در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.

درسال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سریال ها و فیلم ها شروع به بازی کرد.​

وزن ایده آل نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کرد البته این چاقی به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نمیشود و کاملا شخصی اتفاق افتاد به دلیل بیماری که داشتم مجبور شدم از آمپول کورتون استفاده کرد و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن مؤثر بود و وزن او به 120 کیلو هم رسید.

نعیمه نظام دوست در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.نعیمه نظام دوست پس از کاهش وزن 23کیلویی در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.