فیلم لو رفته از خوشگذرانی لاکچری ماکان بند و گلزار در کیش + عکس

15:03 - 1400/09/16
ویدیو منتشر شده توسط امیر مقاره عضو گروه موزیک پاپ ماکان بند به همراه محمدرضا گلزار در ساحل کیش است که نشان می دهد گلزار با لباس آستین حلقه ای و شلوارک در مکانی عمومی تفریح می کند.
فیلم-لو-رفته-خوشگذرانی-ماکان-

فیلم لو رفته از خوشگذرانی لاکچری ماکان بند و گلزار در کیش + عکس3

محمدرضا گلزار بازیگر و مجری خوش چهره ایران است . محمدرضا گلزار هم اخیرا با حواشی زیادی رو به رو بوده است . محمدرضا گلزار با گروه ماکان بند به کیش رفته است . امیر مقاره که به خوانندگی در گروه ماکان بند به شهرت رسیده است ویدیویی از خودش در کنار محمدرضا گلزار منتشر کرده که ظاهر در ساحل کیش در حال بازی کردن هستند.محمدرضا گلزار رابطه خوبی با گروه ماکان بند دارد و البته بازیکن والیبال بوده و علاقه بسیار زیادی به آن دارد و قطعا رقیب سرسختی برای آنها حساب می شود.

فیلم لو رفته از خوشگذرانی لاکچری ماکان بند و گلزار در کیش + عکس0

دختری که خودش را با محمدرضا گلزار مقایسه می کند

شقایق دلشاد دختر ایرانی است که خودش را مدل و بازیگر معرفی می کند که البته توانسته چند نقش فرعی در برخی فیلم ها و سریال های مشهور داشته باشد. او می گوید به اندازه محمدرضا گلزار مشهور است. البته این خبر به گوش محمدرضا گلزار هم رسید و در واکنش به او چیز خاصی نگفت و به نوعی او را به حساب نیاورد که بخواهد پاسخی بدهد. همچنین ویدیویی از او منتشر شده که با یک بنز به افتتاحیه یک مرکز تجاری می رود و در پاسخ به سوال خبرنگار که می گوید چرا بادیگارد داری، پاسخ می دهد که دارندگی و برازندگی ! البته بعدا در مصاحبه ای عنوان کرد که آن بنز و بادیگاردها مال من نبودند و اجاره ای بود. هرچند بر سر اینکه به محمدرضا گلزار سوپر استار بگوییم یا نه اختلافات زیادی است و مردم همیشه نسبت به این جمله واکنش تند نشان می دهند ولی آنچه که می خواهیم بگوییم این است که گلزار به لحاظ مالی و فعالیت های اقتصادی در میان هنرمندان واقعا یک سوپر استار است ! محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. زندگی لاکچری و لوکس محمدرضا گلزار همیشه مورد انتقاد همکاران او بوده است اما آنچه بیشتر از همه چی برای او حاشیه درست کرده است ورود او به مجری گری و خوانندگی ست. با اینکه محمدرضا گلزار خودش قبلن عضو گروه موسیقی بوده است ولی خوانندگان زیادی به او حمله کرده اند و خواندن او را مسخره می کنند.