سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس

18:08 - 1400/09/13
سارا و نیکا فرقانی با گذاشتن استوری عجیبی از مردم درخواست کرد تا به آنها فحش ندهند.

حاشیه جدید سارا و نیکا در فضای مجازی

نیکا فرقانی با گذاشتن استوری عجیبی از مردم درخواست کرد تا به آنها فحش ندهند.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس13

سارا و نیکا خواهران دو قلوی دهه هشتادی در اینستاگرام خود عکسی را از یک ظرف آلبالو به اشتراک گذاشتند و به شوخی از مردم درخواست کردند فحش ندهند.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس10

سارا عکسی از سیلی زدن به نیکا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

این حرکت سارا و نیکا در شبکه های اجتماعی بسیار جنجالی شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس20

عکس جدیدی از سارا و نیکا در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی داشته است. خالکوبی سارا و نیکا را در ادامه می‌بینید.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس20

بیوگرافی سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یک سال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می کنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگ‌تر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس7

نحوه ورود سارا و نیکا به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه‌نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند. سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه‌ها داشتند، همواره در پاسخ به این سوال که چقدر به بازیگری علاقه‌ دارند، پاسخ داده‌اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دوم، سوم و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس20

خانواده و مهاجرت سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و به خاطر حادثه‌ای که در فوتبال برایشان پیش آمد، دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا این خواهران دوقلو در این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند.

حذف سارا و نیکا ساخت «پایتخت ۷» را علنی کرد. انتشار خبر حذف ۲ بازیگر نوجوان در فصل جدید از سریال «پایتخت»، تاییدی می‌تواند باشد بر ساخته شدن این مجموعه برای نوروز ۱۴۰۰. ضمن اینکه اعلام حذف شخصیت‌های سارا و نیکا، در ساعت های اخیر با واکنش برخی از بازیگران اصلی این مجموعه همراه شده است.

سارا و نیکا دوباره حاشیه ساز شدند + عکس1