فساد اخلاقی شاخ مجازی معروف در ترکیه + عکس

11:16 - 1400/09/08
اوج غرق شدن پویان مختاری در فساد که ادعا می کند دوست دارد همزمان با چند نفر در رابطه باشد را در این ویدیو ببینید.
شرمانه-ترین-فیلم-پویان-مختاری--فساد-اخلاقی-شدید-ترکیه-

فساد اخلاقی شاخ مجازی معروف در ترکیه + عکس18

پویان مختاری بعد از جدا شدن از جدیدترین رابطه خود با سوپر مدل روس که برای پویان مختاری سنگ تمام گذاشته بود رسما رد داده است.پویان مختاری می گوید : دخترهای زیادی را به من معرفی کنید چرا که از این به بعد می خواهم با چند نفر همزمان در رابطه باشم. پویان مختاری از نظر فساد اخلاقی رسما رد داده و پیشبینی می شود پویان مختاری به زودی غرق در لجن و فساد اخلاقی شده است.

 • فساد اخلاقی شاخ مجازی معروف در ترکیه + عکس13

  چرا پویان مختاری با مدل مشهور کات کرد

  پویان مختاری آنطور که خودش اعتراف می کند به این دلیل از رابطه جدید خود که یک سوپر مدل روس بود جدا شده که دیگر یک رابطه داشتن و بودن با یک دختر برای او جوابگو نیست و دوست دارد با چند دختر به صورت همزمان باشد. او می گوید این به دلیل مهربونی است که خدا بهش داده ! البته این حرف های پویان مختاری بدون واکنش هم نبود و کاربران با لقب های فحاشی مانند به او حمله کردند. پویان مختاری از وقتی که به لندن رفته حاشیه های بیشتری را ایجاد کرده است و بیشتر این حاشیه ها مربوط به رابطه او با یک سوپر مدل روسی است که گفته می شود این روزها رابطه آنها شکراب شده است. جالب است که پویان مختاری تجربه زیادی در خواستگاری کردن دارد و با هرکسی که یه مدت آشنا می شود فوری به او حلقه می دهد ولی با هیچکدام مدت طولانی نبوده و در آخر به آنها خیانت کرده است. ظاهرا همان بلایی که بر سر نیلی افشار آمد قرار است بر سر نامزد جدید پویان بیاید. او فعلا قهر کرده و از خانه پویان مختاری رفته است.

  فساد اخلاقی شاخ مجازی معروف در ترکیه + عکس0

  پویان مختاری چگونه پولدار شد ؟

  پویان مختاری می گوید برای اینکه پولدار شود خیلی زحمت کشیده و افرادی که به او اتهام می زنند مشتی حسود هستند. پویان مختاری با خروج از کشور به همراه نیلی افشار در ترکیه اقدام به ایجاد حاشیه های +18 کرد و به شهرت زیادی دست یافت و بعد از آن به تیم قمار و شرطبندی پیوست و با ایجاد سایت های شرطبندی متعدد اقدام به خالی کردن جیب مردم نمود. بعد از دستگیری های اخیر پویان مختاری از ترس دستگیر شدن مدتی را در چند کشور اروپایی و بعد از آن به لندن رفته است و در آنجا به قول خودش تجارت خاویار دارد که مشخص است همه ی اینها پوششی برای پولشویی پول های قمار است. نیلی افشار عشق سابق پویان مختاری بود که بیشتر راه مشهور شدنش را با او سپری کرده است. اما مدتی پیش آنها از هم جدا شدند و هرکس سراغ زندگی خودش رفته است. اما اخیرا نیلی افشار که ظاهرا نتوانسته پویان مختاری را فراموش کند درگیری های لفظی با پویان پیدا کرده است.

  فساد اخلاقی شاخ مجازی معروف در ترکیه + عکس16