چرا مهراد جم در لندن به ایران توهین کرد ؟+ فیلم

09:34 - 1400/09/07
ویدیو ترند شده از توهین مهراد جم خواننده مشهور پاپ به کشورش ایران سوژه رسانه های اجتماعی شده است.
چرا-مهراد-جم-لندن-ایران-توهین-کرد-؟-

چرا مهراد جم در لندن به ایران  توهین کرد ؟+ فیلم 8

مهراد جم مشخص نیست به چه دلیلی به ایران بازگشته است و چرا مهراد جم با دنیا جهانبخت بهم زده است ولی همانطور که می بینید هرچه که هست مربوط به وطن پرستی مهراد جم نیست و کاملا مشخص است که مهراد جم کوچکترین حس وطن پرستی نداشته است. زمان همه چیز را آشکار خواهد کرد که دلیل اصلی این نمایش بزرگ توسط مهراد جم چه بوده است.

چرا مهراد جم در لندن به ایران  توهین کرد ؟+ فیلم 7

بلایی که مهراد جم بر سر دنیا آورد

این روزها دنیا جهانبخت غرق در خوشحالی برای مادر شدنش است ولی روزهای سختی که مهراد جم برای او ساخته فراموش نمی شود. از وقتی که مهراد جم دنیا جهانبخت را ترک کرده او در پی اثبات همه چیز به مردم است، از اینکه پدر بچه مهراد جم است گرفته تا اینکه در این رابطه او چیزی برای مهراد کم نذاشته و خودش بی لیاقت بوده است. (بچه که می گوییم جنینی است که چند سال است دنیا جهانبخت آن را باردار بوده و هنوز به دنیا نیامده ) بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت ! دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است). بعد از حاشیه های دنیا جهانبخت با ساسی مانکن و بعد از میلیاردرهای عربی دنیا مدتی با امیر تتلو رابطه داشت و فیلم های از رابطه خود در سطح اینستاگرام منتشر کرد که هنوز هم دست به دست می شود. در واقع رابطه ی مهراد جم و دنیا جهانبخت اینگونه نبود که مهراد جم بتواند به سادگی گذشته دنیا را فراموش کند چرا که فیلم های گذشته دنیا (همان فیلم هایی که با آن توانسته ده میلیون فالوور جمع آوری کند) در سطح اینترنت منتشر می شود.

چرا مهراد جم در لندن به ایران  توهین کرد ؟+ فیلم 0

یادآوری رابطه قدیم با مهراد جم

بعد از کات کردن مهراد جم و دنیا جهانبخت (البته کات کردن نمی توان گفت چرا که رسما زن و شوهر بودن و طلاق است) دنیا فیلم هایی از مهراد جم و دورانی که در لندن بود منتشر کرده که حرف های عاشقانه ای که دنیا جهانبخت گولش را خورده (خودش می گوید فریب مهراد درا خوردم) به مردم نشان می دهد و بی گناهی خودش را در این رابطه اثبات می کند.

چرا مهراد جم در لندن به ایران  توهین کرد ؟+ فیلم 12