ازدواج پرحاشیه ساشا سبحانی با سوپر مدل لهستانی؟ + فیلم

07:35 - 1400/09/07
ساشا سبحانی قمار باز مشهور اینستاگرام و پسر سفیر سابق ایران اعلام کرد که می خواهد ازدواج کند.
ازدواج-پرحاشیه-ساشا-سبحانی-

ازدواج پرحاشیه ساشا سبحانی با سوپر مدل لهستانی؟ + فیلم20

ساشا سبحانی شاخ مشهور اینستاگرامی که آقازاده است و پسر سفیر سابق ایران است. ساشا سبحانی اعلام کرده که به زودی می خواهد ازدواج کند.نکته جالب اینجاست که ساشا سبحانی به داشتن روابط بسیار زیاد با دختران مختلف مشهور است و بعید بود که بخواهد ازدواج کند. البته فعلا فقط ساشا سبحانی ادعا کرده که با مدل معروف لهستانی قرار است ازدواج کند و تصاویری از عروسی او منتشر نشده است و همچنین دیده نشده که ساشا سبحانی به یک دختر خاصی پایبند باشد .

ازدواج پرحاشیه ساشا سبحانی با سوپر مدل لهستانی؟ + فیلم9

ساشا سبحانی چگونه پولدار شده است ؟

مثل همه ی شاخ های اینستاگرامی دیگر که تجارت اصلی خودشان را قایم می کنند و تکذیب می نمایند خودش که ادعا می کند بیزنس من است و همه کاری می کند اما قطعا درامد اصلی او از قمار و شرطبندی است. جالب است بدانید که او برای اینکه یک آرایش و روکش قانونی برای ثروتش ایجاد کند خودش را خواننده می داند و در این زمینه فعالیت می کند ولی همه ی اینها یک نمایش بزرگ برای این است که به او لقب قمارباز نگوییم. جالب است که او در واکنش به دستگیری میلاد حاتمی گفته بود مگر جنازه من به ایران بیاید زنده من نمی آید. ساشا سبحانی پسر سفیر سابق احمدی نژاد است و اخیرا در ویدیویی حتی بر علیه احمدی نژاد هم افشاگری هایی را کرده بود !

ازدواج پرحاشیه ساشا سبحانی با سوپر مدل لهستانی؟ + فیلم8

وی رابطه با دنیا جهانبخت و چند شاخ اینستاگرامی دیگر را در کارنامه خود دارد ! ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا طی ماه‌های اخیر با انتشار پست‌های متعدد در صفحه اینستاگرام خود بر سر زبان کاربران فضای مجازی افتاده است. در نخستین ویدئویی که از این آقازاده جنجالی در صفحات مجازی منتشر شده بود، وی مردم را با لحنی زننده و توهین آمیز مورد خطاب قرار داده بود. این آقا زاده جنجالی هر بار با انتشار فیلم و عکسی تازه در صفحه اینستاگرام خود یکی از از بازیگران و سلبریتی‌ها را مورد خطاب قرار می‌داد و با لحنی اهانت‌آمیز به آن‌‎ها بی‌حرمتی می‌کرد و به گفته خودش سعی در افشاگری علیه آن‌ها داشت. ساشا سبحانی در آخرین اقدام خود با خوردن مشروب در شام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) و انتشار فیلم و تصاویر مستهجن، اسلام را مورد اهانت قرار داد و از طرف کاربران فضای مجازی با واکنش‌ها و برخوردهای تندی مواجه شد.

ازدواج پرحاشیه ساشا سبحانی با سوپر مدل لهستانی؟ + فیلم18