دنیا جهانبخت / مهراد جم

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس

12:21 - 1400/09/06
دنیا جهانبخت در استوری اینستاگرام خود به مهراد جم تیکه انداخت و او را خیلی کوچک خواند.

دنیا جهانبخت در استوری اینستاگرام خود به مهراد جم تیکه انداخت و او را خیلی کوچک خواند.

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس14

جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. دنیا جهانبخت حواشی زیادی را از قدیم تا کنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم یکی از داغ ترین اخبار در فضای مجازی بود. پس از بارداری دنیا جهانبخت ، مهراد جم خبر بازگشتش به ایران را منتشر کرد.

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس17

دنیا جهانبخت به تازگی در استوری اینستاگرامش به مهراد جم تیکه انداخت.

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس2

دنیا یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. او از زمانیکه تبدیل به شاخ اینستاگرامی شد همیشه حواشی زیادی را به همراه داشت. از ارتباط او با ساسی مانکن خواننده لس آنجلسی تا ارتباط با پویان مختاری و امیر تتلو . آخرین تیر ترکش او برای ماندن در حواشی و جذب فالوور ارتباط با مهراد جم بود.

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس5

خبر ازدواج دنیا جهانبخت با مهراد جم جوان که چندسال از او کوچکتر بود حسابی سر وصدا به پا کرد.

این موضوع شاید بیشتر به این خاطر بود که مهراد جم به عنوان یک خواننده جوان پاپ در کشور شناخته شده بود و کلی راه نرفته در دنیای خوانندگی داشت.

اما این هم پایان ماجرا نبود و از زمانیکه دنیا خبر باردار شدنش از مهراد جم را منتشر کرد دوباره در کانون توجه قرار گرفت. با این حال همه منتظر بودند که فرزند آنها به دنیا بیاید اما ناگهان خبر بازگشت مهراد جم به ایران و فیلم هایی که دنیا جهانبخت از گریه کردن هایش و احساس دلتنگی برای جم داشت دوباره باعث شد سیل توجه ها نسبت به او آغاز شود.

سنگین ترین توهین دنیا جهانبخت به مهراد جم!+عکس11

به تازگی با انتشار استوری در اینستاگرام خود به مهراد جم تیکه انداخت . او نوشت من برایش چشم لندن بودم (اشاره به چرخ فلک بزرگ لندن) اما او پل طبیعت را دوست داشت.( اشاره به حضور مهراد جم در پل طبیعت پس از بازگشت به تلویزیون.