نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست چه مهمونی لاکچری با دوستاش گرفته (تصاویر)

13:48 - 1400/09/04
نعیمه نظام‌دوست زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ است. نعیمه نظام‌دوست در تهران متولد شده است. نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او اصالتا گیلک و اهل گیلان می‌باشد.
نعیمه نظام‌دوست

نعیمه نظام‌دوست زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ است. نعیمه نظام‌دوست در تهران متولد شده است. نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او اصالتا گیلک و اهل گیلان می‌باشد.

نعیمه نظام دوست چه مهمونی لاکچری با دوستاش گرفته (تصاویر)9

 • زندگی نعیمه نظام‌دوست

  نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

  چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده پدرش چند سال پیش فوت کرده در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.

  درسال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سریال ها و فیلم ها شروع به بازی کرد.

  نعیمه نظام دوست چه مهمونی لاکچری با دوستاش گرفته (تصاویر)4

  نعیمه نظام دوست پس از کاهش وزن 23کیلویی

  نعیمه نظام دوست در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.نعیمه نظام دوست پس از کاهش وزن 23کیلویی

  نعیمه نظام دوست در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده و توانسته خود را به عنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. او به دلیل اضافه وزن خود راه های زیادی را رفته تا بتواند وزن کم کند.

  همسر نعیمه نظام دوست

  تا به امروز هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج نعیمه نظام دوست منتشر نشده است و بانو نعیمه نظام دوست تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است.

  نعیمه نظام دوست چند کیلو است و علت چاقی نعیمه نظام دوست ؟

  راستش من به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم البته این چاقی من به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نمیشه و کاملا شخصی اتفاق افتاد من یه زمانی به دلیل بیماری که داشتم مجبور شدم از آمپول کورتون استفاده کنم و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن من مؤثر بود و وزن من به 120 کیلو هم رسید.

  نعیمه نظام دوست چه مهمونی لاکچری با دوستاش گرفته (تصاویر)9

  تلاش و اشتباه نعیمه نظام دوست برای کاهش وزن با عمل بالون معده

  سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند اما متاسفانه دکتر من با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج کردن بالون از معده ام سوال کردم که پزشکم در کمال تعجب گفت:من این موضوع را فراموش کرده بودم! شما باید زودتر برای خارج کردن بالون اقدام می کردی! اکنون احتمالا معده و روده ات با مشکل مواجه شده است.

  این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده ام، حجم آن افزایش پیدا کرده و در نهایت نه تنها این عمل به کاهش وزنم کمکی نکرد، بلکه چند ماه بعد 20 کیلو دیگر هم به وزنم اضافه شد.

  شهرت نعیمه نظام دوست

  نعیمه نظام‌دوست: شهرت مقوله است که همه آدم ها دوست دارند به آن دچار شوند و اصلآ خیلی ها مهم ترین دغدغه اشان این است که روزی انسان مشهوری شوند و هر کس که بگوید شهرت را دوست ندارم فکر میکنم دروغ گفته است. شاید شهرت هم یکی از دلایل ورودم به عرصه بازیگری بوده باشد اما مهم ترین دلیلم برای انتخاب بازیگری این بود که از کودکی دوست داشتم شخصیت های مختلف را تجربه کنم و جای انسان های دیگر زندگی کنم.

  نعیمه نظام دوست چه مهمونی لاکچری با دوستاش گرفته (تصاویر)20

  فیلم های سینمایی نعیمه نظام دوست

  بر بوم زمان (اپیزود اول) 1382

  بر بوم زمان (اپیزود دوم) 1382

  توفیق اجباری 1386

  سن پترزبورگ 1388

  چراغ قرمز 1389

  کنسرت روی آب 1389

  ما خونه نیستیم 1388

  ساکن خانه چوبی 1391

  برج آرام 1391

  آذر، شهدخت، پرویز و دیگران 1392

  سریال های تلویزیونی نعیمه نظام دوست در تلویزیون

  نوروز 72 1372

  ساعت خوش 1373

  شن های کف رودخانه 1374

  باغ شیشه ای 1375

  روزهای زندگی 1378-1377

  پلیس جوان 1380

  ریحانه 1384

  چاردیواری 1386

  روز حسرت 1387

  زیر هشت 1389

  لطفاً دور نزنیم 1388

  ساختمان پزشکان 1390

  کسی خوابه؟ 1391

  خانه اجاره ای 1391

  خانه اجاره ای 2 1391

  باغ سرهنگ 1392

  محله گل و بلبل 1394