الهام حمیدی

الهام حمیدی بعد زایمان چقدر لاغر کرده! + عکس

13:35 - 1400/09/04
الهام حمیدی سلامتی و خوش اندامی را جز بایدهای زندگی خود میداند و برای حفظ این سرمایه تلاش میکند. الهام حمیدی از بازیگران خوب ایرانی است. 

الهام حمیدی سلامتی و خوش اندامی را جز بایدهای زندگی خود میداند و برای حفظ این سرمایه تلاش میکند.

الهام حمیدی از بازیگران خوب ایرانی است. الهام حمیدی را با چهره ای جذاب در این عکس مشاهده میکنید. این عکس در اینستاگرام الهام حمیدی منتشر شده است. الهام حمیدی خوش استایل است.

الهام حمیدی بعد زایمان چقدر لاغر کرده! + عکس7

الهام حمیدی بعد زایمان چقدر لاغر کرده! + عکس3

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد. آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت ا… انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانمها فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را دوست دارد.

او به هر دو موسیقی سنتی و پاپ علاقه مند است. در جشن خانه سینما جایزه بهترین نقش مکمل را از آن خود کرد تا همگان بیشتر تواناییهای او را تایید کنند.

الهام حمیدی بعد زایمان چقدر لاغر کرده! + عکس15

ازدواج الهام حمیدی

سیزدهمین روز از بهمن ماه 97 بود که الهام حمیدی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری از ازدواجش به روز کرد و چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 98 مراسم ازدواج این بانوی هنرمند برگزار شد.

الهام حمیدی بعد زایمان چقدر لاغر کرده! + عکس1

فرزند الهام حمیدی

12 خردادماه سال 99 بود که الهام حمیدی با انتشار پستی خبر از تولد پسرش داد و برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد.