مهدی قائدی و همسرش ستاره معصومی

همسر مهدی قائدی تیر خلاص را زد ( فیلم عجیب)

06:02 - 1400/09/04
ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. او با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. او با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!

ستاره معصومی چند روزی را به ایران برگشته و حتی اینجا هم دست از لاکچری بازی هاش برنداشت و حتی تصاویری هم پست کرد. اما حالا دوباره در دبی است که البته این را از استوری اش میشد فهمید که دوباره میز غذایی با خوردنی های خفن گذاشت و لوکیشن را دبی زد.

اما چیزی که نظر کاربران را جلب کرد دو استکانی بود که در ویدیو وجود داشت و بعضیا نوشیدنی داخلش را گفتند مشروبه!

فیگور منشوری ترلان پروانه

حالا چیزی که در پست اخیر ستاره خانم جالب آمد نظر کاربران بود که ظاهرا به یکباره برگشت. معصومی چند روز پیش با انتشار تصاویر بی حجابش در تهران متنی عاشقانه برای مهدی نوشت که در ادامه مشاهده می کنید.

همسر مهدی قائدی تیر خلاص را زد ( فیلم عجیب)8

اگر سری به نظرات فالوور ها بزنید متوجه تغییر نظرات می شوید. خیلی ها قبلا مهدی را حیف می دانستند و همسرش را پیرزن و شوگرمامی خطاب می کردند حالا همه ستاره را سر می دانند و مهدی را کم!

البته این خوشگل شدن و ستاره دست رنج مهدیه که با پول هر کسی میتونه خوشگل و عمل کرده و مارک پوش بشه! البته ستاره خانم باید مراقب استایلشان در ایران باشند که برای آقای شوهر جوان در تیم ملی دردسر ساز نشود.

همسر مهدی قائدی تیر خلاص را زد ( فیلم عجیب)6

اینکه ستاره از مهدی هفت سال بزرگتر است را همه می دانند اما اینکه این زوج هر دو حواشی زیادی را داشته اند را همه نمی دانند. ستاره معصومی که با انتشار تصاور پلنگ و داف طورش در اینستاگرام جذب فالوور کرده بود در یکی از لایو هایش به یکباره فیلتر اینستا از روی صورتش برداشته می شود و چهره واقعی خانم خانما را همه می بینند، این ماجرا تا مدت ها دت کاربران بود.

همسر مهدی قائدی تیر خلاص را زد ( فیلم عجیب)11

حواشی آقای فوتبالیست هم در نوبه خود کم نبود که در ادامه تعدادی از آن ها را خواهیم خواند:

هک اینستاگرام

این فوتبالیست جوان از زمان حضور خود در استقلال اغلب درگیر حاشیه بود.

اولین ماجرا مربوط به هک اینستاگرام و انتشار چت های خصوصی و غیر عرف او تا جایی جنجالی شد که پیش بینی می شود از استقلال اخراج خواهد شد که نشد.

مشکل سربازی

قائدی که هنوز خدمت سربازی خود را انجام نداده بعد از ورود به استقلال با تصمیم مدیران این تیم سر از دانشگاه درآورد و حالا دانشجو بوده و معافیت تحصیلی دارد!

تصادف شدید

مهاجم جوان استقلال که برای کارهای مربوط به دانشگاه اش به بوشهر رفته بود ۸ بهمن ۹۶ در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.

او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می‌ شود

یکی از پسران حاضر در این تصادف درگذشت و یک دختر نیز مجروح شد ، خود قائدی نیز بخاطر خونریزی مدتی در بیمارستان بود و بعد از عمل جراحی مرخص شد.