سارا و نیکا

پز دادن سارا و نیکا با گوشی آیفونشون به مردم (عکس)

22:07 - 1400/09/03
سارا خانم هم خواسته نشون بده گوشی آیفون دارد و اگر بخواهیم به قیمت روز حساب کنیم حدودا از 50 میلیون تومان ارزش دارد. سارا و نیکا هر دو خیلی اهل پست و استوری دم به دقیقه ای نیستند و این چیزیست که خیلی از خانم های بازیگر سن دارد در ایران انجام می دهند اما دوقلوها با وجود اینکه نوجوان هستند خیر!

سارا خانم هم خواسته نشون بده گوشی آیفون دارد و اگر بخواهیم به قیمت روز حساب کنیم حدودا از 50 میلیون تومان ارزش دارد. سارا و نیکا هر دو خیلی اهل پست و استوری دم به دقیقه ای نیستند و این چیزیست که خیلی از خانم های بازیگر سن دارد در ایران انجام می دهند اما دوقلوها با وجود اینکه نوجوان هستند خیر!

پز دادن سارا و نیکا با گوشی آیفونشون به مردم (عکس)11

از این ها که بگذریم سارا و نیکا علاقه بسیار زیادی به فیلترهای اینستا دارند که البته با توجه به اینکه خیلی از خانم های سن بالا هم این ترفند را دوست دارند، دیگر از دو دختر نوجوان انتظاری نیست. نیکا به تازگی استوری با فیلتر اینستایی گذاشت اما ظاهرا بعد از آن کاربران او را مورد هجوم قرار داده اند به همین دلیل دقیقا بعد از آن استوری دیگر منتشر کر اما اینبار بی فیلتر!

پز دادن سارا و نیکا با گوشی آیفونشون به مردم (عکس)0

میکاپ غلیظ شاخ های کوچولوی مجازی

سارا و نیکا با وجود اینکه بزرگ شده سوئد هستند اما همانند خانم های ایرانی بسیار علاقه مند به آرایش های غلیظ نیز می باشند.

ناگفته نماند این دو خواهر به تازگی وارد 18 سا شده اند اما از خیلی مدت ها پیش این حرکات را انجام میدادند و همیشه هم میکاپ های زیاد آن ها در این سن و سال مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار می گرفت.

ناگفته نماند سارا و نیکا همانطور که منتقدان زیادی دارند، طرفداران بسیاری نیز دارند که سفت و قرص پشتیبان این دو خواهر نیز هستن اما اینکه دلیل آن چیست مبهم است!

پز دادن سارا و نیکا با گوشی آیفونشون به مردم (عکس)8

سارا و نیکا هر دو مدتی به دلیل انتشار تصاویر برهنه شان در استخر مختلط و حواشی دیگر مثل قلیان کشیدن و حضور در پارتی شبانه بسیار مورد هجوم کاربران قرار گرفته بودند اما حالا خیلی وقت است که با احتیاط زیاد به سر میبرند. اگر گذشته شان را نادیده بگیریم این دو دختر با وجود اینکه در سوئد زندگی می کنند اما دیگر حجابشان از خیلی از هنرمندان داخل ایران هم بهتر است.