زرنگی و کسب درآمد میلیونی دنیا جهانبخت با پسرش آرتام؟

13:22 - 1400/09/02
دنیا جهانبخت بعد از حواشی فراوانی که برایش ایجاد کرده بودند به تنهایی فرزند خود را بدنیا آورد. و جواب مادر مهراد جم را با بلاک کردن داد . و حالا نوبت به درآمدهای میلیونی دنیا جهانبخت با آرتام شد .
زرنگی-کسب-درآمد-میلیونی-دنیا-

دنیا جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرام است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.بازدید شوکه کننده اولین لایو دنیا جهانبخت با پسرش / واکنش مهراد جم دیدنیه !

زرنگی و کسب درآمد میلیونی دنیا جهانبخت با پسرش آرتام؟  8

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانوادم اوضاع مالی خوبی داشتند و دارند و منو همیشه ساپورتم می کنند. قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم که هنوز به نتیجه نرسیده است.بازدید شوکه کننده اولین لایو دنیا جهانبخت با پسرش / واکنش مهراد جم دیدنیه !

زرنگی و کسب درآمد میلیونی دنیا جهانبخت با پسرش آرتام؟  0

اولین بار سال ۹۴ نام دنیا جهانبخت در فضای مجازی پخش شد انتشار خبر تصادف پورشه زرد رنگ که روزی متعلق به پسر امیر قلعه نویی بود شروع شد. در این حادثه خانم «پریوش اکبرزاده» درگذشت و دنیا که اولین نفر اعلام کننده خبر بود از این حادثه برای خود فالوورهای زیادی جمع کرد.بازدید شوکه کننده اولین لایو دنیا جهانبخت با پسرش / واکنش مهراد جم دیدنیه !

زرنگی و کسب درآمد میلیونی دنیا جهانبخت با پسرش آرتام؟  0

دنیا جهانبخت به تازگی عکسی از آرتام منتشر کرده که از فالوورهایش درخواست میکند که پسرش را در پیج خارجی لایک و کامنت بزارند .

زرنگی و کسب درآمد میلیونی دنیا جهانبخت با پسرش آرتام؟  7