دنیا جهانبخت / مهراد جم

دعوای شدید دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس

06:00 - 1400/08/30
مهراد جم همسر سابق دنیا جهانبخت بوده است. مهراد جم از خوانندگان پرطرفدار ایرانی است که پس از ترک دنیا جهانبخت به ایران بازگشت. به تازگی فرزند مهراد جم و دنیا جهانبخت به دنیا آمده است.

مهراد جم همسر سابق دنیا جهانبخت بوده است. مهراد جم از خوانندگان پرطرفدار ایرانی است که پس از ترک دنیا جهانبخت به ایران بازگشت. به تازگی فرزند مهراد جم و دنیا جهانبخت به دنیا آمده است. ظاهرا پس از به دنیا آمدن فرزند دنیا جهانبخت مادر مهراد جم در پیامک هایی به چهره این نوزاد پرداخت و دنیا جهانبخت هم کنایه های مادر مهراد جم را بی پاسخ نگذاشت.

دعوای شدید دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس2

نام اصلی دنیا جهانبخت چیست؟

دنیا جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرام است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

دعوای شدید دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس5

دنیا جهانبخت در راه آمریکا

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانوادم اوضاع مالی خوبی داشتند و دارند و منو همیشه ساپورتم می کنند. قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم که هنوز به نتیجه نرسیده است.

دعوای شدید دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس20

اولین بار سال ۹۴ نام دنیا جهانبخت در فضای مجازی پخش شد انتشار خبر تصادف پورشه زرد رنگ که روزی متعلق به پسر امیر قلعه نویی بود شروع شد. در این حادثه خانم «پریوش اکبرزاده» درگذشت و دنیا که اولین نفر اعلام کننده خبر بود از این حادثه برای خود فالوورهای زیادی جمع کرد.